563
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +154
563 ppt ?

Nadchodzą ciepłe dni... (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nadchodzą ciepłe dni...

Napisał(a): ~reniaxyz -

Mam taką zagwozdkę. Nie noszę bielizny, a właściwie nie lubię staników, bo tylko krępują moje ruchy i wbijają mi się tam, gdzie nie powinny. Rozmawiałam o tym z moją kumpelą i ona uważa, że jak jest ciepło to nie można nie ubierać bielizny, bo przecież te wszystkie kuse sukienki i bluzki wszystko odsłaniają.. Ja nie uważam, żeby to było coś złego. A Wy co myślicie?
INTERIA.PL

Re: Nadchodzą ciepłe dni...

Napisał(a): ~gość -

Masz rację lubię Panie bez stanika i majtek. Po domu mogłabyś chodzić nago, a ja dopadał bym cié w miarę podniecenia. Ty też moglabyć sama się obsługiwać w przypadku podniecenia. Czy lubisz seks? Gdybyśmy się bardzo napełnili to byłby błyskawiczny dostęp do twoich gorących miejsc.

Napisał(a): Kajetana -

gość Jak dostaniesz cieczki to będzie się lało po chodniku xD
rozumiem że żyjesz nadal w jaskini jak większość mężczyzn ale kobiety już nich dawno wyszły.

Napisał(a): Eegle -

Guest
Kajetana
rozumiem że żyjesz nadal w jaskini jak większość mężczyzn ale kobiety już nich dawno wyszły.
Twoja frustracja się na stronę główna forum wylewa :P
Rany Guest konieczna jest ewakuacja? CZy się wygrzebiesz? ;-)

Napisał(a): Guest -

Eegle
Guest
Kajetana
Masz na myśli to szambo ? Ja tu wpadam rozrywkowo, ale nie lubię jak frustratka swoje obsesje przypisuje innym z braku argumentów ...
Trzymaj się od tego z dala, ja już przywykłem, bo serwowała to z kilku nicków :P

Guest
Eegle
Guest
Kajetana
Masz na myśli to szambo ? Ja tu wpadam rozrywkowo, ale nie lubię jak frustratka swoje obsesje przypisuje innym z braku argumentów ...
Trzymaj się od tego z dala, ja już przywykłem, bo serwowała to z kilku nicków :P
E tam, może ciutkę przesadzasz? No jasne, ze z daleka, na tyle, na ile mi kabel pozwoli :D :D

Guest
Eegle
E tam, może ciutkę przesadzasz? No jasne, ze z daleka, na tyle, na ile mi kabel pozwoli :D :D
A może nie ... :P
Ja z tych w/g niej jaskiniowych ... czemu się domyśl, bo mądra dziewczynka jesteś :P
Guest, Wy się nie lubicie, ale ja lubię Ciebie i lubię Kajetanę :)

ja mądra? co Ty, ja się właśnie dowiaduje, że koło mądrych nawet nie stoję :D

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nadchodzą ciepłe dni...