Komentarze (53)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ruki -

W tym roku nigdzie nie wyjechałem zbierać i poszedłem do media expert na wakacje. Przynajmniej do cv sobie wpisze kontakt z klientem.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): RysiekK -

Ukraina wciąż prowadzi agresywne wojne , a za każdej złotówki zapłaconej Ukraińcu część zasila bużet tej wojny, więc wy ktuży im zapłacacie zrubice rahunek sumienia
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Kek -

Mnie cieszy, że w październiku jak wiele osób odejdzie przez niższy wiek emerytalny i niedługo wejdzie ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich bez konieczności rejestracji w UP a do tego Ukraińcy zaczynają się szanować i stawiają warunki oraz nasi nie dają się wykorzystywać i wolą jechać na zachód pracować więc cwaniacy prywaciarze dostaną solidny kubeł zimnej wody na swoje kapitalistyczne główki. :)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): student -

Wystarczy dobrze płacić a rynce do pracy bendom.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Qo Vadis -

Może Polakom też coś wreszcie kapnie z pańskiego stołu ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Kek -

Żebyście widzieli jak prywaciarstwo w moim mieście wije się i buczy, że coraz mniej chętnych do pracy, że Ukraińcy też zaczynają stawiać warunki a nie zgadzać się na wszystko jak rok temu oraz wyjeżdżają na zachód. Na staże z UP z bajeczkami o zatrudnieniu jak się sprawdzą też chętnych nie ma, nawet UP oddawał kasę z powrotem bo nie wydał na staże z braku chętnych. Ogłoszenia z minimalną krajową wiszą miesiącami a prywaciarze buczą, że naród roszczeniowy przez 500 i nie szanuje pracy. Opasłe prywaciarstwo tak huczy, że aż garnitury trzeszczą.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kraqk -

Następne wybory tylko narodowcy ..chyba nie ma wyjścia
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ooooko -

CZY TO PRAWDA ZE UKRAINCY CHCA NAM ZWROCC ZIEMIE AZ PO DZIKIE POLA ! kos im powiedzial ze nieprawnie je przejeli ? bo im wcisnieto na sile ! A WOWCZAS NIE CHCIELI ODMAWIAC - BO IM NIE WYPADALO ! [ DAROWANEMU KONIOWI W ZEBY SIE NIE ZAGLADA ] ALE TERAZ POSZLI PO ROZUM DO GLOWY - I RZEKOMO SZUKAJA WLASCICIELA ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): prosba -

Olać ukraiński POPIS głosować na polskie partie
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz