69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +4
69 ppt ?

Najbrzydsze auto świata to według mnie...? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najbrzydsze auto świata to według mnie...?

Napisał(a): Andziaaa1 -

Dzisiaj natknęłam się na artykuł dotyczący najbrzydszych samochodów świata. Czy według Was też najbrzydszym samochodem jest biedna Multipla czy właśnie takim samochodem jeździcie? Ja chyba nabrałam do niej takiego nastawienia właśnie przez te wszystkie komentarze. :) http://motory(...)234068j
INTERIA.PL

Re: Najbrzydsze auto świata to według mnie...?

Dokładnie, chociaż myślę, że praktycznie i niezbyt często spotykane są trzy miejsca z przodu co mogłoby być fajnym rozwiązaniem na przykład dla rodzin :)
JohnnyD Masz rację,Multipla jest po prostu brzydka. Może komuś się podoba, ale dla mnie jest dziwna , zwłaszcza maska :)Zdjęcie

Dokładnie, widzę, że tamten Pan śledzi mnie też na innych wpisach :). Wracając do tematu samochodów to ja jakoś wolę jeździć takim, który nie wyróżnia się z tłumu. Taki samochód dla mnie na pewno odpada :D
JohnnyD
~PROKURATOR ZAŁOŻYŁAŚ SZMATO KONTO DO REKLAM SPIERDZIELAJ
Kultura w pełni, iście "prokuratorska". Jeżeli nie rozumiesz tematu, trudno. Mówimy o swoich gustach - czy samochód podoba się, czy nie. A może jeździsz takim , hę ?

Napisał(a): JohnnyD -

Andziaaa1 Dokładnie, widzę, że tamten Pan śledzi mnie też na innych wpisach :). Wracając do tematu samochodów to ja jakoś wolę jeździć takim, który nie wyróżnia się z tłumu. Taki samochód dla mnie na pewno odpada :D Zdjęcie
JohnnyD
Kultura w pełni, iście "prokuratorska". Jeżeli nie rozumiesz tematu, trudno. Mówimy o swoich gustach - czy samochód podoba się, czy nie. A może jeździsz takim , hę ?
hehehe to samochód dla przysłowiowych " blondynek" (nie obrażając blondynek ). Wiesz, ten "prokurator" może być złośliwą "prokuratorką". Nie przejmuj się, tutaj jest wiele złośliwych istot. :)

Heh, dziękuję :D domyślam się :) chociaż z drugiej strony to może dobrze, że stara się eliminować osoby dodające reklamy :)
JohnnyD
Andziaaa1 Dokładnie, widzę, że tamten Pan śledzi mnie też na innych wpisach :). Wracając do tematu samochodów to ja jakoś wolę jeździć takim, który nie wyróżnia się z tłumu. Taki samochód dla mnie na pewno odpada :D Zdjęcie
JohnnyD
hehehe to samochód dla przysłowiowych " blondynek" (nie obrażając blondynek ). Wiesz, ten "prokurator" może być złośliwą "prokuratorką". Nie przejmuj się, tutaj jest wiele złośliwych istot. :)

Zgadzam się z Tobą te kolory bardzo rzucają się w oczy :) to jakie kolory preferujesz? Klasyczne? Takie jak srebrne, czarne, białe, a może czerwone? :)
~Blaked Najbrzydsze są zielone i niebieskie. W życiu nie kupiłbym fury w takim kolorze. Ewentualnie z minimum 50 proc. rabatem od ceny rynkowej

Napisał(a): ~Olo -

Wstyd to jeździć dziś czymś co ma znaczek TDI,i nie przekracza rocznika powiedzmy 2010.Na co dzień mieszkam w wawie, jeżdżę nie gnijącą jeszcze mazdą mazdą z 2008 roku,wstyd byłoby mi przemieszczać się tu 10/15 letnim passratim.Jak jadę na weekend czasem na wieś ,to jakoś się dziwnie na mnie patrzą,słomy nie mam w nigdzie,czy co? Rodzice jeżdżą 12 letnią hondą,dziwnie są postrzegani na wsi że nie mają czterech kółek na przodzie lub znaczka wieśwagena z super symbolem awaryjności na tyle.

Napisał(a): ~wedlug -

Mialem trzy lata Multiple w dieselku. To bardzo wygodne i nieabsorbujace auto. Dzieciaki bily sie o srodkowe miejsce. Tanie w eksploatacji i niezawodne. Ladne czy brzydkie ??? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, zreszta siedzac w srodku nie widzi sie jak auto wyglada z zewnatrz. Niech sie martwia ci co widza.

W sumie dużo moich znajomych jeździ na dieselu, a nie na benzynie i myślę, że nie jest to dla nich wstyd :). Natomiast jeżeli chodzi o wiek auta to uważam, że załóżmy rok 2010 nie powinien być wyznacznikiem "wiochy". Jak dla mnie ważny jest stan techniczny auta i oczywiście jego wygląd. Kategoria wstydu jest dla mnie bardziej mierzona na przyklad tym jak auto wygląda czy ma podoczepiane różne dodatki lub niczego nie oznajmujące sztuczne liczniki itp. Ale ile ludzi tyle opinii :)
~Olo Wstyd to jeździć dziś czymś co ma znaczek TDI,i nie przekracza rocznika powiedzmy 2010.Na co dzień mieszkam w wawie, jeżdżę nie gnijącą jeszcze mazdą mazdą z 2008 roku,wstyd byłoby mi przemieszczać się tu 10/15 letnim passratim.Jak jadę na weekend czasem na wieś ,to jakoś się dziwnie na mnie patrzą,słomy nie mam w nigdzie,czy co? Rodzice jeżdżą 12 letnią hondą,dziwnie są postrzegani na wsi że nie mają czterech kółek na przodzie lub znaczka wieśwagena z super symbolem awaryjności na tyle.

Zastanawiam się tak na prawdę skąd wzięło się to przekonanie, że synonimem brzydkiego auta może być właśnie multipla. Jednk zgadzam się z Tobą, że najważniejsza w samochodzie powinna być jego funkcjonalność :)
~wedlug Mialem trzy lata Multiple w dieselku. To bardzo wygodne i nieabsorbujace auto. Dzieciaki bily sie o srodkowe miejsce. Tanie w eksploatacji i niezawodne. Ladne czy brzydkie ??? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, zreszta siedzac w srodku nie widzi sie jak auto wyglada z zewnatrz. Niech sie martwia ci co widza.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najbrzydsze auto świata to według mnie...?