248
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +2
248 ppt ?

Najlepsze filmy 2014? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najlepsze filmy 2014?

Napisał(a): OlaLola -

Kończy się rok 2014, więc pewnie za niedługo będzie podsumowanie najlepszych filmów. Jakie jest wasze zdanie? Jakie tegoroczne filmy mają szansę na Oscara? Ja typuję Interstellar, zebrał bardzo dobre opinie, może Zaginiona dziewczyna Davida Finchera?
Jak myślicie?
INTERIA.PL

Re: Najlepsze filmy 2014?

Napisał(a): ~Andrzej -

Wczoraj oglądałem "The Guest". Bardzo dobry. trochę niedoróbek scenariuszowych ale ogólnie super gra głównego aktora, wyśmienita muzyka (jak dla 40 latka), niezły klimat. Polecam. żaden inny film z 2014 ode mnie na filmweb nie trzymał 8/10. Girl Gone (7/10) za zbyt dużą ilością niedorzeczności scenariuszowych.
Ostatnio oglądany Another Earth (ale to chyba z 2011)

Napisał(a): ~ada -

~trol32 hahahaha to fszystko nic ale takiego gniota stulecia to dawno nie oglondalem jak miasto 44 haaha.to nawet murzyn by zgupial ze zdziwienia i zapytal co to ma byc? hahahaha
Byłam w kinie na tym filmie ze znajomymi i po wyjściu trawiłam ten film dwa dni, chciałam coś w nim znaleźć co mnie przekona do tego filmu. I nic !!!! Teledysk typu matrix dla gimnazjum. Strasznie się zawiodłam i reszta moich znajomych też.

Napisał(a): ~berFana -

~bomblujetolubie Te ktore nie powstaly i nikt ich nie ogladal typu AlusiaG zycie i rozkosz cz4 :-)
autorun1 extaza i chlosta tania skuteczna i ...prosta :-)
beriFana na la streethawk wersja rezyserska :-)
Deklu ,to tytul roboczy pelna wersja to berFana historia prawdziwa i nieznana

Napisał(a): ~lidka -

Ja osobiście uwielbiam Brick Mansions: Najlepszy z najlepszy. Film na podstawie 13 dzielnicy. Super gra aktorska, fajne efekty. Przypomniał mi się ten film jak widziałam zapowiedź, że w niedzielę na TV Puls ma lecieć o 20. Chętnie obejrzę go już chyba po raz piąty :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • filmy 2014 forum
  • najlepsze filmy 2014 forum
  • najlepsze filmy forum
  • top filmy 2014 forum
  • 6ciekaew filmy 2014 forum
  • forum filmy 2014
  • polecane filmy 2014 forum
  • najlepszy film forum
  • dobre filmy z 2014 roku forum
  • swietne filmy forum