137
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń4 tys.
 • Odpowiedzi92
 • Ocen na +0
137 ppt ?

Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Napisał(a): gość -

Wiecie jakie są najlepsze gry edukacyjne dla dzieci? GRY PLANSZOWE! Sama ostatnio zrobiłam szturm na sklep avans.pl i wykupiłam pół sklepu ;) żartuję, kupiłam 4 gry dla synka ale za to jakie! Gry teraz są super wymyślne i z postaciami z bajek a nie jakiś chińczyk i warcaby. Polecam zainwestować w gry i czas dla dzieci.

Re: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Napisał(a): gość -

Ja polecam kolorowanki dla dzieci:https://play.(...)ger.pen
To ponad 500 obrazków do kolorowania w kilku kategoriach, osobne kategorie dla chłopców i dziewczynek, osobne dla małych dzieci i inne. Na prawdę super gra.

i Puzzle dla dzieci :) bo sam lubię układać :) Choć obrazki są dla dzieci to można sobie zmienić poziom trudności i ułożenie 49 elementów robi się małym wyzwaniem nawet dla starszych :)https://itune(...)0014453https://play.(...)puzzles

Zabawa na długie godziny :)

Re: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Napisał(a): ~evelra -

Ja również wybieram dla moich dzieciaków gry, które chociaż troche ich czegoś nauczą...Bardzo fajne są gry-układanki. Na przykład kocia układanka:
http://www.va(...)a/lego/

Na tej stronie mozecie sobie ją zobaczyć. Wciągnęła się w nią moja corka , sama również trochę w nią grałam.

Cżęsto również gramy w tradycyjne gry planszowe. Rządzi u nas carcasconne.

Re: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Napisał(a): ~aaaaa4321 -

Nastał koniec września i zbliża się perspektywa długich jesiennych wieczorów. Wszyscy pamiętają, godzina szesnasta, trzeba włączyć światła, zamknąć rolety i wsłuchiwać się w monotonnie padający za oknem deszcz. Czas stoi w miejscu, minuty „wleką” się niemiłosiernie. Nudzi się zarówno dorosłym jak i dzieciom. Koniecznie trzeba jakoś umilić sobie te długie wieczory. Zamiast gapienia się w ekran telewizora czy komputera, proponuję zagrać w bardzo ciekawą grę o tajemniczej nazwie spadające krzesła. Ta interesująca gra polega na umiejętnym ułożeniu wieży z krzesełek. Gracze budują wspólną wieżę ustawiając po kolei krzesła jedno na drugim. Każdy uczestnik wybiera swój kolor – czerwony, żółty, zielony albo niebieski. Ważną zasadą jest to, że gracz podczas układania, nie może ręką dotknąć krzesła znajdującego się już na wieży. Dużo emocji i dobra zabawa gwarantowane. Gra, oprócz tego, że wypełnia nam wolny czas, dodatkowo uczy cierpliwości oraz zręczności. Są bardzo proste zasady, które wymagają szczególnej precyzji. Z tego co mi wiadomo, gra wykorzystywana jest w szkołach na zajęciach rewalidacyjnych. Jej celem jest pomoc w ćwiczeniach koordynacji wzrokowo – ruchowej. Podczas tej gry, nie tylko ćwiczymy sprawność, ale również mamy okazji aby spędzić trochę czasu z rodziną. W grze mogą uczestniczyć maksymalnie 4 osoby. A jak wiemy tradycyjna polska rodzina to mama, tata i dwoje dzieci. W dobie komputerów i Internetu każdy zamyka się w „swoim świecie”, i zasadniczo mało czasu spędzamy w rodzinnym gronie. Ta gra jest dobrą okazją do wspólnych rozmów, żartów i wymiany poglądów. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Swoją kupiłam przez Internet ze strony http://http://www.co(...)ena.pl//gra-rodzinna-spadajace-krzesla,93312. Portal www.cozacena.pl jest bardzo rzetelny. Nie było żadnego problemu z wysyłką oraz z płatnościami. Szczerze polecam tą stronę.

Re: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Napisał(a): naukowo -

Polecam ciekawą platformę edukacyjną, o której zaletach można poczytać tutaj-http://www.ge(...)-Mm_hCM . Sama postanowiłam przestestować i sprawdzić czy rzeczywiście jest czegoś warta. Nie zawiodłam się bo moje dziecko jest bardzo zadowolne a jak wiadomo gdy dziecko jest szczęśliwe to i mama zadowolona :)

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • forum gry edukacyjne
 • najlepsze gry edukacyjne
 • gry edukacyjne dla dzieci opinie
 • forum gry edukacyjne dla dzieci
 • FORUM GIER EDUKACYJNYCH
 • forum o grach edukacyjnych
 • najlepsze aplikacje edukacyjne dla dzieci
 • najlepsze gry planszowe dla dzieci opinie
 • gry edukacyjne dla dzieci 10 lat
 • gra edukacyjna forum
 • najlepsze gry dla dzieci opinie
 • gry dla dzieci forum
 • forum dobre gry dla dzieci
Do góry strony: Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci