Reklama

77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
77 ppt ?

Najlepsze zagraniczne seriale? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Najlepsze zagraniczne seriale?

Napisał(a): -

ostatnio jestem pod wrazeniem czwartego sezonu dextera- co sezon to lepszy, wiem ze ostatnio jestem monotematyczny, ale naprawde czwarty sezon mnie powala. socjopata zakladajacy rodzine i probujacy pogodzic kilka plaszczyzn, w tym uwielbienie dla oczyszczania swiata z najgorszych przedstawicieli gatunku:D

akramon ostatnio jestem pod wrazeniem czwartego sezonu dextera- co sezon to lepszy, wiem ze ostatnio jestem monotematyczny, ale naprawde czwarty sezon mnie powala. socjopata zakladajacy rodzine i probujacy pogodzic kilka plaszczyzn, w tym uwielbienie dla oczyszczania swiata z najgorszych przedstawicieli gatunku:D
Tez ogladam 4 sezon Dextera. Uwielbiam goscia:) A gdzie go ogladasz?

na nce, no i zaczalem ogladac 3 sezon californication:D ciekawi mnie jak strazy tej dziewczynki grajacej corke hanka podchodza do serialu, w ktorym gra ich mala pociecha i czy pozwalaja jej w ogole ogladac co niektore odcinki:D bo ten sezon jest naprawde ostry i to juz od pierwszego odcinka:D

Napisał(a): Gość -

A mnie ostatnio wciągnął na zone reality taki serial dokumentalny "Wywalczona sprawiedliwość". Serial jest codziennie o 20. Erin Brockovich przedstawia historie trzech kobiet, które walczą o sprawiedliwość dla swoich bliskich. Fajnie zrobiony, te historie, które widziałam mocno mną wstrząsnęły i nie mogę się doczekać, co bedzie w następnych odcinkach. Jak nie widzieliscie, to się skuście, bo warto.

Też lubię Dextera i zgadzam się, że czwarty sezon po prostu wymiata. Cieszę, że nka postawiła na też na Dexa. Californication próbowałem łyknąć ale nie odpowiada mi, w sumie obejrzałem ze 3 odcinki ostro się przy tym pocąc. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Mentalista - choć przy oglądaniu 3 odcinków pod rząd mamy wrażenie schematyczności serialu. A chyba jednym z najlepszych serialów ostatnich lat to Lost. Mnie osobiście podoba się jeszcze serial Tudorowie.

catscan Też lubię Dextera i zgadzam się, że czwarty sezon po prostu wymiata. Cieszę, że nka postawiła na też na Dexa. Californication próbowałem łyknąć ale nie odpowiada mi, w sumie obejrzałem ze 3 odcinki ostro się przy tym pocąc. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Mentalista - choć przy oglądaniu 3 odcinków pod rząd mamy wrażenie schematyczności serialu. A chyba jednym z najlepszych serialów ostatnich lat to Lost. Mnie osobiście podoba się jeszcze serial Tudorowie.
ale spokojnie jesli chodzi o mentaliste, to wiadomo jak wiekszosc podobnych seriali ma charakterystyczny schemat, ale wierz mi, warto ogladac dalej , ja teraz czekam na kolejny odcinek bo nie moge sie doczekac az bedzie cos wiadomo wiecej o red john'ie, najlepsze odcinki dop przed Toba.. 7,8,9 sa nie do przebicia :D

Napisał(a): Gość -

Wywalczona sprawiedliwość genialny - chociaż nigdy nie przepadałam za serialami i filmami dokumentalnymi, to od tego serialu nie mogę się oderwać. Fajnie, że ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić serial o kobietach. W ogóle przez to zaczęłam oglądać zone reality i odkryłam, że mają dużo fajnych programów. I może w końcu przekonam się do dokumentów ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • super seriale zagraniczne 2014
  • seriale najlepsze forum
  • najlepszezagraniczne seriale
  • serial o trzech kobietach
  • fajlepsze seriale dla kobiet
  • seriale o kobietach
  • seriale forum
  • dobre seriale forum
  • najlepsze zagraniczne seriale
  • najlepsze seriale zagraniczne
  • najlepsze seriale forum
Do góry strony: Najlepsze zagraniczne seriale?