Najpopularniejsze imiona w 2017 roku (1164)

Najpopularniejsze imiona w 2017 roku

Temat dotyczy artykułu: Najpopularniejsze imiona w 2017 roku

Początek nowego roku, to czas wielu podsumowań. Jednym z ciekawszych rankingów, jest ten dotyczący imion nadawanych dzieciom w ubiegłych latach. Jakie okrzyki będziemy zatem słyszeć niedługo najczęściej na placach zabaw?

Komentarze (1164)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Magdalena -

Jakby mi dali na imię Dżejsika, Oliwia, Nikola, Nikoletta, Andżelina (specjalnie spolszczone) albo teraz modne Amelka, Zuza, Nadia, Julia, Tosia, Wiktoria czy Maja to pierwsze co bym zrobiła po 18 urodzinach - złożyła wniosek do sądu o zmianę imienia! Mamo, stokrotne Ci dzięki za przytomność umysłu!!!
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): Magdalena -

a ja mam Karolinkę i Wiktorka i okazało się, że w przedszkolu nie ma innej Karoliny, a Wiktorów jest razem dwóch (na 4 grupy). Za to Julia i Zuzia, Janek, Antoś co drugi. Jest tyle pięknych imion jak np. Marek, Piotruś, Dariusz, Kamil, Bartek, Kasia, Monika, Dorotka, Ola itd itd. Ja miałam 7 imienniczek w klasie, nic fajnego
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Pierdziwiatr -

a ja synowi dałem Swędziwór. Swędziwór syn Pierdziwiatra prawdziwe Lechickie imiona, ja swoje mam po pierwszym imperatorze lechickiego cesarstwa to ten co zbudował piramidy w Gizie, a mój syn ma imię po największym lechickim zdobywcy to ten co zbudował mur na granicy z Chinami dziś błędnie nazywany murem chińskim
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): vtrtt -

Jak ten świat się zmienia... jeszcze kilkadziesiąt lat temu jak byłem mały, to rówieśnicy śmiali się z takich imion jak Franek, Mikołaj, Stanisław, Władysław... Popularne były - Paweł, Piotr, Adam, Krzysiek, Grzesiek, Sebastian, Marek, Mateusz, Marcin.... Dziś żadne z tych imion jak jest wśród najpopularniejszych, a szkoda, bo wydaje mi się, że tamte stare nazewnictwa były o niebo lepsze.. Imiona dziewcząt są w porządku, niezmienne od lat ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tomek z Chynowa -

Wahają mam małego Stefanka i Czesia
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kapuscinski -

Znam rodzine w ktorej sa Ronny, Rocky i malutka Kimberly... szok!
Odpowiedzi (4)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Ojciec -

Moje typy to Ludwika, Cecylia, Celestyna i Wincentyna, a z męskich Kajetan, Marcin, Eugeniusz i Dalibor.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): galanonim -

Myślę, że najpopularniejsze imiona 2017 to Grażyna i Janusz
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Bogna -

A gdzie takie ładne imiona Monika , Elżbieta , Jolanta , zapomniane , a takie proste i piękne . Dla chłopca brak mi Emila , Krzysztofa czy Pawła , i czy ktoś nadaje jeszcze takie imiona ? Zewsząd Julie , Zosie , Hanie , Lenki , Hele , Tosie , Oskar , Antoni czy Eryk
Odpowiedzi (8)
Dodaj komentarz