Najwięcej gejów jest w Poznaniu... (23)

Najwięcej gejów jest w Poznaniu...

Temat dotyczy artykułu: Najwięcej gejów jest w Poznaniu...

Według wstępnych analiz QM Research najwięcej osób przyznających się do skłonności homoseksualnych mieszka w Poznaniu. Geje stanowią 8 proc. mieszkańców tego miasta, czyli na 567 882 osób przypada 45 430 homoseksualistów - jak podaje portal Tęczowy Poznań.

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Homoseksualizm to choroba!!

Napisał(a): ona -

Wielu mówi że homoseksualiści tylko "kochają inaczej" ale to przecież jest wynaturzenie... Bo tak samo mogłabym powiedzieć że jeśli ktoś jest brudny ,to wcale nie oznacza że jest brudny, przecież on jest tylko "czysty inaczej".. na sam widok całujących się pedałów czy lesbijek robi mi się niedobrze... to jest chore!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): as -

Kłamstwo, homoseksualistów jest mniej niż 2%
Odpowiedź (0)

wniosek

Napisał(a): zocha -

jest taki żart na temat tolerancji na zielonych wyspach
"spotyka się Polski biznesmen i Angielski
Polski mówi-My Polacy jesteśmy bardzo tolerancyjni, w mojej firmie pracuje 13 gejów!
Anglik na to-A ja nie wiem ilu gejów pracuje w mojej firmie."

wszystko na temat.
Odpowiedź (0)

geje

Napisał(a): osoba bardzo tolerancyjna -

Cześć! To głupoty,że to jest choroba i wogóle się z tym nie zgadzam. Bardzo lubie gejów,choć żadnego nie znam,a chce poznać.Jestem osobą bardzo tolerancyjną.
Pozdrawiam wszystkich;)
Odpowiedź (0)

Homoseksualizm to zboczenie.

Napisał(a): doktor -

Otwórzcie sobie obojętnie jakąś książkę o medycynie i znajdzcie słowo homoseksualizm. Przecież to zboczenie.
Odpowiedzi (4)

Homosie jak zwykle podają wyimaginowane dane

Napisał(a): szczery -

To propaganda pedałów którzy chcą sibie zareklamować w sposób unaoczniający jak są popularni.
W rzeczywistości jest ich w kraju mniej niż 0.4% czyli na paradzie jest mniej więcej 80% gejów z kraju.
Odpowiedzi (3)

bo nie rządzą w poznaniu homofoby z pisu

Napisał(a): fck -

jest tolerancja jakaś.Znam paru gejów i ok, to są normalni ludzie ale ciemnogród boi się tego czego nie zna. Pozdrawiam
Odpowiedzi (1)

i to bardzo dobrze

Napisał(a): heteroseksualna -

jeżeli uwzględnić osoby homoseksualne, ale nie deklarujące toego, to na pewno jest ich jeszcze więcej;
Odpowiedź (0)

123

Napisał(a): 456 -

tak też myślałem, bo u nas w Warszawie jest inaczej...
Odpowiedź (0)

SUPER!!!!!!

Napisał(a): agnes -

jak ja sie ciesze ze na studia w poznaniu sie zdecydowalam...swietne...uwielbiam homoseksualistow...mozna z nim gadac na wszystkie tematy,biegac nago po mieszkamiu w ich towarzystwie mimo ze nie jest sie para...moj najlepszy przyjaciel jest homo,co prawda szwajcarem nie polakiem,ale juz ciesze sie na sama mysl o tym ze moze kiedys,gdzies poznam kolejnego prawdziwego czlowieka....pozdrowienia dla wszystkich ktorzy zdecydowali sie na ta trudna milosc.....
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz