82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
82 ppt ?

nakładka na fotel samochodowy - kaprys czy konieczność? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Witam, zastanawiam się nad zakupem nakładki rehabilitacyjnej na fotel w samochodzie. Mam problemy z kręgosłupem (wypadający dysk w odcinku lędźwiowym to moja zmora) od kilku lat i wydaje się, że problemy z kręgosłupem należą do takich, których do końca wyleczyć się nie da… Ale chodzi mi bardziej o ulgę podczas siedzenia czy prowadzenia samochodu. Dojeżdżam długo do pracy, a pracę też mam siedzącą. Wśród innych akcesoriów na kręgosłup jest właśnie nakładka na fotel. Wie ktoś w jaki sposób ona działa? I co najważniejsze, czy pomaga na dłuższą metę? Macie coś sprawdzonego na kręgosłup właśnie do samochodu?
INTERIA.PL
-

Nakładka działa na takiej zasadzie, że automatycznie pozwala zachować prawidłową postawę siedzenia. Nie pozwala też na mikrouszkodzenia kręgów. Dba o mięśnie przy kręgosłupie. Jak ktoś nie podróżuje zbyt długo to nie ma sensu kupować, wystarczy się porozciągać i w miarę pamiętać o postawie ciała. Ale na długich dystansach, zaczynamy się już wiercić;/
-

nakładka na fotel samochodowy polecana jest szczególnie w przypadkach kiedy kierowca miał wcześniej problemy z kręgosłupem i one nadal się utrzymują. słyszałem o takiej chorobie związanej z postawą. kręgosłup nie znosi wtedy już dłuzej jazdy samochodem i nie zostaje nic innego jak zostać w domu. mówię o kierowcach zawodowych. wtedy koniec kariery jak nic.
-

U mnie była to konieczność. Dużo pracuję przy kompie, dużo jeżdżę samochodem, praktycznie nie wstaję, a bóle kręgosłupa mnie wykańczają. Ja kupiłem 2 takie nakładki w sklepie Ergo Expert (na krzesło i do samochodu) i jak dla mnie to było najlepsze rozwiązanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nakadka na fotel kierowcy
  • nakadka na fotel samochodowy
  • nakladki na siedzenia samochodowe
  • nakadki na siedzenia samochodowe
  • korale na fotele samochodowe
  • nakladka na fotel
  • nakładka na fotel samochodowy
  • mata kolkowa fotela kierowcy
  • nakadka na siedzenie w aucie
  • podkadka na fotel kierowcy
  • koraliki na siedzenia samochodowe czy warto
  • koraliki na siedzenia samochodowe opinie
  • nakadka na siedzenie samochodowe
  • podkadki na siedzenia do samochodu na krgosup
  • cos na siedzenie w samochodzie na kregoslup
Do góry strony: nakładka na fotel samochodowy - kaprys czy konieczność?