Komentarze (405)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): cytatzAdolfa -

Narodowcy to DUMA wolnej Polski a ZDRAJCY z BRUKSELI to hańba Polski!
Odpowiedzi (12)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Polak -

I tym sposobem Interia i wszelkiej maści lewaki spowodowały, że będę wspierał finansowo Marsz Niepodległości - brawo Wy !!!!
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): Shg -

Ha ha ha
A Timmermas powiedział.
Unia ponad wszystko
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): jkgh -

dla polowy gimnazjalistów druga wojna światowa wybuchła 17 września. Największa zbrodnią drugiej wojny światopwej byl Katyń a Hitler mordowal Zydow . W obozach gineli zydzi. A ze nie jesteśmy zydami i teraz przyjażnimy się z niemcami to widac nic nam takiego nie zrobili. sami tego nauczyliscie mlode pokolenie praktycznie nie obchodzac anio pierwszego wrzesnia ani dziewiątego czy osmego maja. Rosnie pokolenie ktore NIC NIE WIE O ŚMIERCI POLAKOW BO NARRACJA MOWI ZE W DRUGIEJ WOJNIE SWIATOWEJ GINELI TYLKO ZYDZI. TYLKO O NICH SIE MOWI JAKO OFIARACH AU\SHWITZ! WIEC czemu az tak się dziwicie ze mlodzi niedouczeni przez was Polacy obchodza urodziny gościa ktory zabijal tych niedobrych ruskicj\h podobnie jak blogoslawiony przez RP Bandera_?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): 8x57 -

Po tej prowokacji POLSCY NARODOWCY maja mój głos w wyborach a w Marszu Niepodległości 2018 macie nas dwieście tysięcy. Czołem Wielkiej Polsce !
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): Atim -

winnicki kowalski zawisza .. nie macie prawa nazywać się polskimi patriotami
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz