19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Nasza wiosna kochana (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nasza wiosna kochana

Napisał(a): taie -

Jakbyś nie była dziewczyną to bym radził okład z młodych piersi .
A tak zapytam czy masz zdrową wątrobę -
jeśli tak to czosnek (nasz polski) +herbata z miodem lipowym (takim z pasieki a nie ze sklepu) i wygrzewać.

Napisał(a): Viper1964 -

Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.

Napisał(a): taie -

Viper1964 Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.
A to nie jak zmarzniesz ? Na rozgrzewkę - a teraz to chyba za późno.

Napisał(a): Justyna260 -

Marco787 Hmm... mnie też dopadła choroba (zapalenie oskrzeli) a za oknem raz deszcz, raz słońce. ale już widać powoli tą wiosnę.... jeszcze chwilka i zazieleni się nam wspaniale .
Mieszkam w centrum Warszawy, w starej kamienicy podwórzem porośniętym kasztanami. Kiedy zakwitną, to aż serce rośnie. Mam wrażenie, że mieszkam na wsi. Spokój i cisza przerywana śpiewem ptaków. Pociesza się, że to już bliżej niż dalej. Zdrówka życzę,

taie Jakbyś nie była dziewczyną to bym radził okład z młodych piersi .
A tak zapytam czy masz zdrową wątrobę -
jeśli tak to czosnek (nasz polski) +herbata z miodem lipowym (takim z pasieki a nie ze sklepu) i wygrzewać.
Dzięki, kochani jesteście. Znam lecznicze właściwości czosnku, ale mam na niego nietolerancję i dalej .... niż widzę. Ale na spirytus nie mam uczulenia.

[cytat kogo=Viper1964]Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.[/cytatł

Ile tego trzeba wypić, żeby zadziałało? WSZYSTKO?!!!

taie
Viper1964 Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.
Pomaga gwarantuje.Mozna pic ten wywarek jednocześnie mocząc nogi w goracej wodzie.No i zapomniałem dodac.Sercowcom nie polecam.Na przemarzniecie tez jest dobre oczywiście.:)

Viper1964
taie
Pomaga gwarantuje.Mozna pic ten wywarek jednocześnie mocząc nogi w goracej wodzie.No i zapomniałem dodac.Sercowcom nie polecam.Na przemarzniecie tez jest dobre oczywiście.:)
Fajne rady mi tu dajecie. Pójdę do pracy gruba, pijana i z poparzonymi nogami!

Justyna260][cytat kogo=Viper1964 Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.[/cytatł

A sadzisz ze tego będzie dużo?Jakies 250ml.Ma być bardzo słodkie geste możesz zamiast mleka dac karmel lub co lubisz słodkiego.Ale ma to być bomba kalorii rozpuszczona w alkoholu co najmniej 40%.W czasie choroby organizm jest osłabiony wiec go wzmocnij.Daj mu full energii.Cukier to puste kalorie ale to energia.Taki strzal może bardzo pomodz.I jeszcze jedno gora dwa razy dziennie.Jesli zazywasz leki sprawdz czy nie reagują z alkoholem.Jesli tak 4 godziny po lekach.I 4 godziny później leki.To co ci opisuje to nie lekarstwo to energetyczny dopalacz który na krotki czas daje powera organizmowi a wtedy ten silniej zwalcza choróbsko bo ma zapas energii który choroba niszczy.Dobre jest tez jak kolega napisał na przemarzniecie ale działanie takie same.Kop energetyczny dla organizmu.Przy przemarznieciu aby się nie stało.Przy choróbsku aby chwilowo wspomodz osłabiony organizm.Organizm człowieka poradzi sobie nawet bez lekow w wiekrzosci głupich chorob ale potrzebuje zastrzyku energii aby produkować antyciała.250ml samej czystej słodyczy nie każdemu przejdzie ale z alkoholem co ma i inne właściwości czasem pozyteczne dla organizmu powinien pomodz.Jesli ci pomoze super ale znachorem nie bende z góry zaznaczam.

Justyna260
Viper1964
taie
No nie przesadzaj nikt ci nie kaze wkladac nog do wrzątku.Do goracej wody.Na granicy bulu.Ale jak masz sercowe choroby to raczej nie.Wywarek goraca woda to składowe.Moczenie nog podnosi ciśnienie krew szybciej krazy.Wywarek szybciej krazy.Szybciej działa.

Viper1964]
Justyna260 [cytat kogo=Viper1964 Lekarstwo.Tabliczka czekolady gorzkiej.Setka czystej.Tubka skadensowanego mleka.Duzo cukru.Czekolade mleko cukiet rozpuszczasz w odrobinie wody ma być plynna.Oczywiscie gotujesz.Kiedy jest rozpuszczona i wrze dolewasz setke i gasisz ogien.Mieszasz mieszasz potem siup i do wyrka.Rano wstajesz zdrowa.Pijesz bardzo gorace.Pali w gardlo jak woda ale leczy.[/cytatł

A sadzisz ze tego będzie dużo?Jakies 250ml.Ma być bardzo słodkie geste możesz zamiast mleka dac karmel lub co lubisz słodkiego.Ale ma to być bomba kalorii rozpuszczona w alkoholu co najmniej 40%.W czasie choroby organizm jest osłabiony wiec go wzmocnij.Daj mu full energii.Cukier to puste kalorie ale to energia.Taki strzal może bardzo pomodz.I jeszcze jedno gora dwa razy dziennie.Jesli zazywasz leki sprawdz czy nie reagują z alkoholem.Jesli tak 4 godziny po lekach.I 4 godziny później leki.To co ci opisuje to nie lekarstwo to energetyczny dopalacz który na krotki czas daje powera organizmowi a wtedy ten silniej zwalcza choróbsko bo ma zapas energii który choroba niszczy.Dobre jest tez jak kolega napisał na przemarzniecie ale działanie takie same.Kop energetyczny dla organizmu.Przy przemarznieciu aby się nie stało.Przy choróbsku aby chwilowo wspomodz osłabiony organizm.Organizm człowieka poradzi sobie nawet bez lekow w wiekrzosci głupich chorob ale potrzebuje zastrzyku energii aby produkować antyciała.250ml samej czystej słodyczy nie każdemu przejdzie ale z alkoholem co ma i inne właściwości czasem pozyteczne dla organizmu powinien pomodz.Jesli ci pomoze super ale znachorem nie bende z góry zaznaczam.
Dzięki za informację. Twoje uwagi są słuszne. W ciągu kilku dni straciłam 2 kg, chociaż dużo piłam. Teraz nie dam rady zwlec się z łóżka i zrobić zakupy, ale jeszcze w tym tygodniu kupię wszystkie wiktuały i przystąpię do gotowania.
A propos, czy tę miksturę można wypróbować nie będąc chorym? Oczywiście, dam relację.

Viper1964
Justyna260
Viper1964
taie
No nie przesadzaj nikt ci nie kaze wkladac nog do wrzątku.Do goracej wody.Na granicy bulu.Ale jak masz sercowe choroby to raczej nie.Wywarek goraca woda to składowe.Moczenie nog podnosi ciśnienie krew szybciej krazy.Wywarek szybciej krazy.Szybciej działa.
To zdanie, to był żart, oczywiście:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nasza wiosna kochana