161
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +33
161 ppt ?

naturalna kobiecość wygrywa (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

naturalna kobiecość wygrywa

Napisał(a): ~gość -

Interesuje mnie Wasza opinia. Według mnie naturalna kobiecość jest najpiękniejsza. Nie mogę znieść kiedy moja żona się maluje. Uważam, że to ją szpeci. Nie robi tego często (między innymi to mnie w niej urzekło), ale czasem jak wychodzimy na randkę to zawsze próbuje się poprawić! I tłumacze jej: "Kochanie, bez makijażu wyglądasz jak milion dolarów! Naprawdę go nie potrzebujesz!". Ale nie rozumie. Na szczęście włosów nie farbuje. A co wy myślicie o naturalnej kobiecości? Czy Wasze kobiety się malują? Jak nakłonić żonę do tego, żeby odpuściła sobie te kolorowe kosmetyki? Naturalne kobiety są takie piękne! Chyba, że to ja mam dziwny gust..
INTERIA.PL

Re: naturalna kobiecość wygrywa

Napisał(a): ketapang -

Jeśli ona chce się malować to jej do tego nie zniechęcaj, większość kobiet się maluje i jest to w pewien sposób ich typowy sposób dbania o wygląd. Poza tym, wzajemne zmuszanie się do wyglądania w określony sposób nie jest rzeczą budująca w związku, bo w związku ludzie powinni się akceptować pod tym względem. Warto na pewno podkreślać, że lubisz jej naturalną urodę i możesz jej mówić, że dla ciebie nie musi się specjalnie malować, na pewno będzie to dla niej ważny komplement.
Nie uważam, żeby twój gust był dziwny, nawet zupełnie go podzielam. Też mi bardziej pasuje jak kobitki nie mają makijażu.

Napisał(a): Tris -

Kobiety malują się nie tyle dla kogoś, co dla siebie, makijaż podnosi w kobiecie pewność siebie, odwagę i szczęście, ot działa nie tyle na wygląd co też na stan psychiczny u kobiety, kobieta raz na jakiś czas musi się wystroić, coś zmienić, bo inaczej czuje się źle, wiem po sobie, jak ja przez jakiś czas chodzę tak samo i nic ze sobą nie robię, to w końcu czuję się, jakbym była chora..., także nie narzucaj swojej żonie, żeby całkiem przestała się malować, maluje się rzadko, pewnie też specjalnie dla Ciebie, więc i Ty pozwól jej raz na jakiś czas się wystroić, zdrowy i szczęśliwy związek to kompromis, a nie narzucanie komuś swojej woli :P

Napisał(a): olianka -

Zauważyłam w swoim życiu taką zależność - mężczyznom podobają się kobiety "zrobione", wymalowane, zadbane (może nieco za bardzo), ubrane może zbyt wyzywająco, ale na żonę/partnerkę wybierają kobiety naturalne, które najlepiej, żeby się nie malowały i były cały czas saute. Czyż nie?

Napisał(a): iiiiiii -

olianka Zauważyłam w swoim życiu taką zależność - mężczyznom podobają się kobiety "zrobione", wymalowane, zadbane (może nieco za bardzo), ubrane może zbyt wyzywająco, ale na żonę/partnerkę wybierają kobiety naturalne, które najlepiej, żeby się nie malowały i były cały czas saute. Czyż nie?
Zadbany facet ma zawsze zadbana partnerkę.

Napisał(a): ~Abcd -

olianka Zauważyłam w swoim życiu taką zależność - mężczyznom podobają się kobiety "zrobione", wymalowane, zadbane (może nieco za bardzo), ubrane może zbyt wyzywająco, ale na żonę/partnerkę wybierają kobiety naturalne, które najlepiej, żeby się nie malowały i były cały czas saute. Czyż nie?
Tak - bo te zrobione nam się po prostu podobają, a wybieramy takie przy których czujemy się bezpiecznie i nie boimy się, że co drugi napotkany facet będzie usiłował nam ją odbić. Każdy chciałby mieć laskę jak modelkę z CKMa ale większość z nas wie, że zawsze trafi się atrakcyjniejszy, bogatszy, z lepszą bajerą, który może jej zamieszać w głowie gdy np. o coś się z nami posprzecza. Tak to już jest, że najlepsze damy są dla najlepszych gentelmanów.

Napisał(a): ~Ogi -

Bozia zrobiła że kobiety są brzydkie, więc się muszą malować. Ten typ tak ma i tyle w temacie. Nawet najpiękniejsza zawsze uważe inaczej. A kiedy kobieta jest piękną dla faceta ? Jak się rano budzisz obok niej w łóżku i dalej ci się podoba. Rozczochrana, bez farb, pomadek, doklejek. Daj jej się malować, nie podkreśli delikatnie swoją urodę, napewno się z tym lepiej czuje!

Napisał(a): Ewa -

Śiwiejące baboch z włosami na nogach i worami pod oczami to już skrajność, po prostu nie zadbana kobieta. Ale laski ze sztucznymi paznokciami sylikonowymi cyckami, przyklejonymi rzęsami, powiększonymi ustami to też nic pięknego. Jakby to wszystko zdjąć to też byłby zwykły baboch. A najgorsze w tym wszystkim to że one uważają się j za najpiękniejsze. Najpiękniejsze kobiety to takie z uśmiechem na twarzy delikatnym makijażem podkreślającym urodę i dbające o siebie.

Napisał(a): ~zgniłek -

~Kelt jasne !!!!
nie ma to jak siwiejący babon z buszem na nogach i workami pod ślepkami ( a niektórzy zaczynają siwieć około 20), grunt to natura...
Moja żona lat 30 zaczynająca siwieć wygląda przez to przepięknie.Czy to oznacza że ma farbować włosy dla mnie ? NIE.

Napisał(a): ~Cynik -

Jak to lubi to w czym problem? Generalnie kobieta powinna ładnie wyglądać bez makijażu i jeśli już go nosi to powinien być on stonowany i podkreślać najwybitnejsze atuty urody, a nie ją przytłaczać. Oczywiście to wymaga klasy, ale tego to już nie da się wykształcić. Kwestia wychowania. Jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy...

Napisał(a): gość -

Od dłuższego czasu przebywam za granicą i intuicyjnie wychwytuje Polaków są szarzy z reguły "szafy "rozbudowane jak Schwarzenegger a językiem operują naprawdę siarczystym gdzie słychać ich z kilometra.Polki natomiast są zadbane bez względu na jakim stanowisku pracują i wyróżniają się z tłumu.Raz przechodząc ulicą zaczepiłam dziewczyny, które myły okna pracowały przy sprzątaniu ale wygląd zaraz zdradził ich pochodzenie lśniące włosy ,schludnie ubranie po prostu zadbane.Morał jest taki chłopaki zabierzcie się za siebie jak chcecie wyrywać fajne laski bo narazie stanowicie "fajans"brzydszą część społeczeństwa .

Napisał(a): Iga -

Od dłuższego czasu przebywam za granicą i intuicyjnie wychwytuje Polaków są szarzy z reguły "szafy "rozbudowane jak Schwarzenegger a językiem operują naprawdę siarczystym gdzie słychać ich z kilometra.Polki natomiast są zadbane bez względu na jakim stanowisku pracują i wyróżniają się z tłumu.Raz przechodząc ulicą zaczepiłam dziewczyny, które myły okna pracowały przy sprzątaniu ale wygląd zaraz zdradził ich pochodzenie lśniące włosy ,schludnie ubranie po prostu zadbane.Morał jest taki chłopaki zabierzcie się za siebie jak chcecie wyrywać fajne laski bo narazie stanowicie "fajans"brzydszą część społeczeństwa .
« Wróć do tematów
Do góry strony: naturalna kobiecość wygrywa