132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +26
132 ppt ?

Nauka masturbacji dla czterolatków (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nauka masturbacji dla czterolatków

Napisał(a): szczekacz -

Kolejny dzień i kolejny facepalm. Ludzie powiedzcie, mi czy ja jestem jakiś staroświecki albo zacofany, że nie rozumiem, jak można rozmawiać z 4-latkiem a tym bardziej uczyć go masturbacji? Poczytajcie bo mi jest aż szkoda słów:
http://fakty.(...)oneList
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Nauka masturbacji dla czterolatków

Napisał(a): Alicjaja -

szczekacz Kolejny dzień i kolejny facepalm. Ludzie powiedzcie, mi czy ja jestem jakiś staroświecki albo zacofany, że nie rozumiem, jak można rozmawiać z 4-latkiem a tym bardziej uczyć go masturbacji? Poczytajcie bo mi jest aż szkoda słów:
http://fakty.(...)oneList
Zdjęcie
Chory kraj..i co tu dużo mówić !
Na szczęście..moje dzieci o tą "naukę" nie zahaczą.

Nie potrafię sobie wyobrazić..miny rodzica odbierającego,
swoją pociechę z przedszkola..przy okazji słysząc słowa Pani..
..proszę chwilkę zaczekać..dziecko jest w toalecie.
Jaką rodzic ma pewność..że poszło zrobić siku ?

Napisał(a): gość -

POWIEM KONKRETNIE : PO REALIZUJE JUŻ OD 7-MIU LAT PROGRAM WALKI Z BOGIEM , KTÓREGO ZLECENIODAWCĄ JEST SAM LUCYFER POPRZEZ ŚWIATOWĄ MASONERIĘ ( WHO JEST RÓWNIEŻ OBJĘTA TYM PATRONATEM ) !
NIE UWAŻAM , ŻEBY W PO BYLI SAMI IDIOCI . NIE ! SĄ TAM TEŻ LUDZIE , KTÓRZY Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ REALIZUJĄ TE WYTYCZNE !!!
TYLKO ŚLEPY TEGO NIE DOSTRZEGA. PROGRAM UPODLENIA SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO RÓWNIEŻ MIEŚCI SIĘ W TYCH WYTYCZNYCH !!!

WHO kto tam tym wszystkim kieruje niech się ujawnią bo te wytyczne są CHORE i ci ludzie z WHO SĄ DO PRZEBADANIA ale wcale mnie to nie dziwi wPolsce rządzą ludzie nie NORMALNI oni co im nakazują tak robią niech się nie łudzom bo jest TEN NAJWYSZCZY co wszystko WIDZI ci ludzie już upadli na DNO

Małe dzieci również się masturbacją. To nie jest coś co wymyśliło WHO. Może więc warto żeby wiedziały, że nie ma w tym nic złego i jest to zupełnie naturalne. Dzieciom trzeba również wyjaśnić, że jest to coś intymnego, czego nie robi się publicznie.
Ja masturbowałam się mając mniej niż 4 lata. Nie wiedziałam dokładnie o co chodzi, ale sprawiało mi przyjemność. Początkowo robiłam to na przykład siedząc w pokoju z rodzicami. Mama wyjaśniła mi, że to sprawa prywatna i wszystko było ok. Podobnie jest w przypadku mojej córeczki. Ona też masturbuje się już od kilku lat. Nikt jej tego nie musiał uczyć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nauka masturbacji dla czterolatków