36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń216
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
36 ppt ?

nebulizator czy warto kupić? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: nebulizator czy warto kupić?

Napisał(a): gość -

Ja mam zaufanie do produktów tego typu firmy Sanity. Mam od nich inhalator Simple. Działa już dłuższy czas, będzie kilka miesięcy i jeszcze żadnych problemów z tym sprzętem nie miałem. Jedną z zalet jest na pewno szybka konserwacja, czyli po użyciu można szybko oczyścić nebulizator z resztek leku.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~dentss -

Od roku używamy modelu Baby Sanity. Muszę przyznać, że urządzenie ciągle utrzymuje wysokie parametry. Dalej jest jest dostarczany szybko, także można w krótkim czasie podać całą dawkę. Delikatny dla dróg oddechowych dziecka, jest w zestawie smoczek, można stosować u najmłodszych.

Napisał(a): ~vvdee -

Kupiliśmy w internecie inhalator Baby Sanity nie tak dawno z żoną i spisuje się super. Cicha praca, także nie odstrasza nam dziecka. A można w zasadzie ten model stosować już u miesięcznych bobasów, także wcześnie można zacząć. Jest dość długi przewód z powietrzem, można sobie wygodnie ustawić cały sprzęt w pokoju, żeby nie przeszkadzał i nie zajmował miejsca.

Napisał(a): ~RISSS -

Witam. Ze swoich doświadczeń z inhalatorami różnej maści to polecam Baby Sanity. To polskie produkt, atestowany, nadaje się do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Używa tego mój syn z córką najczęściej. Szybko produkuje aerozol, a dzięki temu cały zabieg się mocno skraca.

Napisał(a): ~venilla88 -

Z tego co wiem, inhalacje dla dzieci są naprawdę skuteczne. Sama również stosuję w przypadku mojej kilkulatki. Nie zdecydowałam się na zakup jakiegoś super drogiego sprzętu bo ważniejsze jest to czym dziecko inhalujemy.
Co do inhalacji u dzieci polecę Ci dobrą stronkę http://www.ka(...)ka.html - znajdziesz tam sporo informacji.

Napisał(a): ~vbvvv -

Od jakiegoś czasu mamy w mieszkaniu inhalator i nazywa się on AlergiaStop Sanity. Choć jak sugeruje nazwa jest przystosowany do terapii alergii to też można w zasadzie wszystko inne nim leczyć, jeśli chodzi o drogi oddechowe – płuca, oskrzela, gardło itp. Bardzo wszechstronne urządzenie, nie sprawia jak na razie żadnych problemów. Rzeczywiście ciche i rzeczywiście wydajne.

Napisał(a): ~irekss -

Warto wg mnie zainwestować w coś z serii Sanity (polska marka). W domu mamy na tę chwilę model Pro Sanity. Sprawdza się. Nie ciągnie nie wiadomo ile leku, pod tym względem jest ekonomiczny. Mgiełka dociera dokładnie tam gdzie ma dotrzeć, nie zatrzymuje się na gardle jeśli tylko wyreguluje się cząsteczkę na mniejszą. Dla mnie oki, szczególnie polecam przy leczeniu zapalenia oskrzeli, bo sam to przechodziłem i gdyby nie inhalacja to myślę, że leczyłbym się zdecydowanie dłużej.

Napisał(a): ~uristt -

Z mojej perspektywy opłaciło się zainwestować w Pro Sanity. To raczej średnia półka cenowa, czyli jak na mój gust optymalna. Nie za tani, nie za drogi, z bardzo fajnymi parametrami pod obudową – cichy tryb pracy, nie emituje dużych drgań, łatwa regulacja cząsteczki i też dużą zaletą jest, że akurat w ten model można każdy lek zalać, oczywiście o ile jest przewidziany przez producenta do podawania drogą wziewną.

Napisał(a): ~Kuba -

Inhalacja ma wiele przewag nad standardowym leczeniem. Jest bezpieczniejsza o czym pewnie mało kto sobie zdaje sprawę tak w ogóle. Minimalizuje powikłania jakie po braniu tabletek mogą wystąpić. Sprzętowo to wybór aparatów do inhalacji jest bardzo duży. Ja się zdecydowałam z mężem na Sanity Simple. Przede wszystkim dlatego, że to dość prosta konstrukcja, bez miliona niepotrzebnych funkcji. Inhaluje górne i dolne drogi, kompresor jest cichy, łatwo się czyści – więcej nam nie potrzeba.

Napisał(a): ~Magdak -

Cichutki kompresor mam w urządzeniu Sanity Simple. Miałam wcześniej dużo większy inhalator i tamten to dopiero szumiał. Był starszej generacji, także tam poziom decybeli był dużo większy. W tym nowym od Sanity też mi się podoba że każdy lek można zastosować, wybór terapii jakie można prowadzić jest bardzo szeroki i dotyczy dolnych, oraz górnych dróg.

Napisał(a): ~miki321 -

Fajnie się spisuje Sanity Simple. Konstrukcja nieskomplikowana, całość waży wyjątkowo mało i też mało miejsca zajmuje, ale parametry ma dość wysokie. Przede wszystkim urządzenie jest w stanie wygenerować bardzo małą cząstkę leku, co się liczy jak ktoś chce żeby substancja dotarła do płuc czy pęcherzyków płucnych. Dużo inhalatorów nie jest w stanie w taki sposób leku przetworzyć.

Napisał(a): ~aga45 -

Wygodny, poręczny, lekki jest inhalator Baby Sanity. Myśmy właśnie potrzebowali czegoś takiego mobilnego, bo często z synkiem gdzieś wyjeżdżamy, choćby na jakieś turnusy, żeby miał lepsze warunki dla swojego układu oddechowego to np. dość często jesteśmy z nim nad morzem. Inhalator jak na razie pracuje bezawaryjnie, podłączenie jest proste, nie ma też problemów ze złapaniem w prawidłowy sposób oddechu, żeby lek dotarł tak gdzie ma dotrzeć.

Napisał(a): ~jogi44 -

W leczeniu astmy u syna sprawdza się inhalator http://www.me(...)-elisir. Używamy dość mocnych i jednocześnie drogich leków, a ten inhalator jako jeden z nielicznych posiada zawór do oszczędnej aplikacji. Z tego powodu głównie polecam. Znam ten inhalator, bo zaproponował mi go lekarz, który używa go normalnie w szpitalu u najmłodszych pacjentów. Cena niezbyt wygórowana, bo tylko 255 złotych, a zdecydowanie produkt na długie lata. No i jest opieka serwisowa i pogwarancyjna producenta, wraz z niezbędnymi częściami zamiennymi. Stosujemy w rodzinie ten inhalator od ponad roku i na razie wszystko ok.

Napisał(a): ~Daria -

Na swoje problemy z alergią zaczęłam stosować inhalacje od tej wiosny i widzę różnicę in plus. Sprzęt mam polskiej produkcji bo Sanity PRO. To jest o tyle ciekawy model że łączy inhalator z systemem do oczyszczania dróg oddechowych. Jak mam zawalony nos czy zatoki to mogę sobie tutaj irygatorem wszystko fajnie oczyścić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: nebulizator czy warto kupić?