16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń104
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +21
16 ppt ?

Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi. (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.

Napisał(a): zbigniewsob -

Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.
Typowym przykładem neofity czytaj neofitki jest pani Magdalena Ogórek . Kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Sojuszy Lewicy Demokratycznej. !!
Co może spowodować że kandydatka o poglądach lewicowych nagle staje się skrajnie prawicową działaczką ?
Co może powodować to że obrzuca się gnojem środowisko które faktycznie panią Ogórek wyniosło na salony.. ??
Co tej pani dał PIS któremu ta pani bez mydła wchodzi do brzydkiej części ciała.
Przypomnę Magdalena Ogórek z ramienia SLD kandydowała do Sejmu RP (bezskutecznie ) jak i na urząd prezydenta RP.
Przykre dla mnie jest to że pochodzi ona z miasta w który obecnie mieszkam.. Ba nawet miałem wątpliwy zaszczyt wspierać w kampanii wyborczej na prezydenta RP.
INTERIA.PL

Re: Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.

Napisał(a): ~gość -

Bredzisz autorze, tylko krowa poglądów nie zmienia. Pani Ogórek jest osobą wykształconą i miłą nie potrzebuje nikomu gdziekolwiek wchodzić.Typowym neofitą może być Arułkowicz który przeszedł z SLD do PO za stołek ministerialny i to jakoś bardzo cię nie poruszyło ? takich Arułkowiczów w SLD a obecnie w PO jest więcej więc próżne twe żale.

Napisał(a): taie -

~gość Bredzisz autorze, tylko krowa poglądów nie zmienia. Pani Ogórek jest osobą wykształconą i miłą nie potrzebuje nikomu gdziekolwiek wchodzić.Typowym neofitą może być Arułkowicz który przeszedł z SLD do PO za stołek ministerialny i to jakoś bardzo cię nie poruszyło ? takich Arułkowiczów w SLD a obecnie w PO jest więcej więc próżne twe żale.
Arułkowicz ? To jakiś nowy Misiewicz w PiS czy małolat w MON ?

Napisał(a): KwestiaPodejscia -

Tak bywa gdy ma się mizerię zamiast rozumu. No i jak tu potem wierzyć politykom w to co mówią? Jak dla nich się nie liczą poglądy tylko są pieprzonymi koniunkturalistami (nie wszyscy, ale u nich poglądy powinny być rzeczą świętą) Boże to jakaś paranoja dla mnie, z kandydatki lewicy przejść do pisma prawicowego. To by i było może śmieszne jak by nie było żałosne i nie robiło z wyborców imbecyli. I to jest odpowiednie miejsce dla pani Ogórek, która od początku zaistnienia w polityce za sprawą kolaborującego z biskupami Millera - była koniem trojańskim ePiSkopatu...

Napisał(a): DEMART -

Ogórkowa to kukułcze jajko podrzucone Millerowi przez Pis i w ten sposób Pis miał dwóch kandydatów na prezydenta, jednego za pieniądze SLD.
W pewnym momencie dostała prikaz od prezesa by zamilknąć bo odbiera głosy Dudzie i to uczyniła. Czy może ktoś kto nie miał języka w gębie w kampanii prezydenckiej zostać dziennikarzem prowadzącym program na żywo w TV Kura?
Co jeszcze ta pani jest w stanie zrobić by zaistnieć?
Czy można kalać gniazdo które ją wypromowało?

Napisał(a): taie -

~gość
taie
~gość Bredzisz autorze, tylko krowa poglądów nie zmienia. Pani Ogórek jest osobą wykształconą i miłą nie potrzebuje nikomu gdziekolwiek wchodzić.Typowym neofitą może być Arułkowicz który przeszedł z SLD do PO za stołek ministerialny i to jakoś bardzo cię nie poruszyło ? takich Arułkowiczów w SLD a obecnie w PO jest więcej więc próżne twe żale.
Arułkowicz ? To jakiś nowy Misiewicz w PiS czy małolat w MON ?
Wszechwiedząca chorągiewka nie wie ? Arułkowicz były minister zdrowia w rządzie PO.
Arułkowicz ? Minister ? pasuje ci ksywka Porfirion.

Napisał(a): ireneo -

Gdybyś przeczytał mój post, może byś nie zaszczycał. Neofitka Ogórek? To tak jak ty neomyślący.
Ten post napisałem w trakcie kampanii prezydenckiej. Podaję w całości, gdyż komentował szansę tej mediewistki przyklernej.
Faktem jest, że P. Ogórek nie przedstawiła żadnych konkretów. Konkret dla młodzieży - byłby taki, np płatne staże dla absolwentów. Nierealne. Wyprowadzenie katechetów ze szkół - realne, ale ona tego nie postanowi. To watykański podnóżek. Podobnie z wyprowadzeniem kapelanów na etatach. Co jeszcze - likwidacja Krus - realne, ale nie puszcza na ten temat pary - wie, że Miller nie będzie miał w sejmie więcej jak 20 posłów. Związki partnerskie - realne, ale zbyt ona kościelna. Opodatkowanie kleru - realne, ale zbyt kościelna.
Palnąłeś jakby dopiero co cię odkopali. Jak ona miałaby się nawracać, jeśli nigdy , od dziecka, się nie odwróciła. Przeciwnie. Spod ołtarzy zawsze wycofywała się tyłkiem.
Postawiłeś sobie idiotyczną tezę, by brednie wypisywać?

Ogórek mieszkała tam gdzie ja mieszkam. Mam może wątpliwy zaszczyt znac tę panie osobiście.. I nic u tej pani nie potwierdzalo tego o czym piszę.!! Dla mnie ta pani to czysty neofita... Że PiS dał jej funkcje w TVP to poluje na przeciwników PiSu. Rozumiem że dla ciebie każdy jest dobry który wychwala PiS pod niebiosa.. Dla mnie nie..

Napisał(a): ireneo -

Neofita - " osoba, która niedawno przyjęła jakąś wiarę. Określenie stosowane najczęściej w odniesieniu do chrześcijaństwa'[
"Podczas debaty z lata 2014 roku Magdalena Ogórek bardzo ostro sprzeciwiała się tezie, jakoby Kościół katolicki hamował rozwój nowoczesnej Polski. Kandydatka stwierdziła, że fundamentalnie się z nią nie zgadza. Jak sama stwierdziła, jej argumentacja pokrywała się z poglądami wygłoszonymi przez księdza Tomasza Dostatniego."
Dalej będziesz pisał że deszcz pada?.

W osobistych wypowiedziach by czy nawet czynach zaprzeczała całkowicie Twoim tezom..
Ale skoro nawróciła się na jedyną słuszna religię ( czytaj PiS) to nie dziwię się że jej co niektórzy bronią jak niepodległości ojczyzny.. Dla mnie jest człowiekiem dwulicowym ba sprzedajną .....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Neofici bywają zazwyczaj najgorliwsi.