Nie niszczyć dobrych leków (56)

Nie niszczyć dobrych leków

Temat dotyczy artykułu: Nie niszczyć dobrych leków

Lekarzom Nadziei brakuje leków dla najuboższych, ale nadzór farmaceutyczny nie godzi się na zbiórkę nieprzeterminowanych medykamentów, których tony trafiają na śmietnik. Zdesperowani pacjenci zapowiadają akcję protestacyjną - informuje "Dziennik Polski".

Komentarze (56)

Dodaj komentarz

Napisał(a): lucek -

proszę o adres gdzie mam oddać leki nieprzeterminowane w Krakowie a może w Niepołomicach jest możliwość je oddać , może komuś pomogą ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): vicki -

Czy Ci najubozsi chorzy to przypadkiem nie sa nieroby i wykorzystywacze,ktorzy cale zycie sa na zasilku bo z ich wykrztalceniem w naszym kraju nie znajda pracy !!!?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zdrówko -

może je jeszcze raz sprzedać! i mieć INTERES
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kd -

To tak, jak ze skonfiskowaną podrobioną odzieżą, z naszywkami znanych firm. Nie można jej oddać - PO ODPUCIU FAŁSZYWYCH NASZYWEK - do domów dziecka na przykład, trzeba zniszczyć...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): grazyna -

DO ~vicki - z wykształceniem, a nie z takim "wykrztałceniem" - oj, oj, oj!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ahhh -

stary chleb dla ubogich- stare leki dla ubogich
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ika -

Chętnie przekażę torbę drogich, nieprzeterminowanych lekarstw. Gdzie je oddać w Łodzi?
Dodam jeszcze, że są prawidłowo przechowywane.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): www -

ja lek nieprzeterminowany zanioslam do prywatnego gabinetu i dałam za darmo pani doktor z prośbą ,aby dała jakiejś potrzebującej pacjentce.Wzięła bardzo chętnie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): syk -

kopaczowa sie nie zgodzi bo nie dostanie kasy od francuzow i nnych producentow lekow.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz