Nie odbieraj tego telefonu (44)

Nie odbieraj tego telefonu

Temat dotyczy artykułu: Nie odbieraj tego telefonu

Michał Daba z Krakowa* odebrał dziwny telefon. Agresywny mężczyzna żądał podania mu wszystkich danych osobowych, a za "brak współpracy" groził "poważnymi konsekwencjami". Daba zgłosił sprawę na policję. Jednak funkcjonariusze nie mogli nic zrobić, ponieważ - jak tłumaczyli - nie doszło do przestępstwa. Jeszcze.

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Mariusz -

Ja podejrzane numery sprawdzam sobie zawsze na czyjnumertelefonu pl.Już nie raz udało mi się dowiedzieć kto do mnie wydzwaniał.
Odpowiedź (0)

eurobank

Napisał(a): aga -

dzis zadzwonil bo mnie jakis ham z eurobanku ublizal mi kazał sprzedac telewizor zeby zapłacic rate 4 dni po terminie wiem zrobilam zle ale braklo kasy w tym miesiącu oni aś tam strasznie hamscy
Odpowiedź (0)

Windykacja eurobanku

Napisał(a): nasa -

Zastraszanie, używanie obraźliwych słów, podejmowanie działań, które nie są w jakimkolwiek stopniu zgodne z prawem !!!!!
Odpowiedź (0)

I po co się denerwować ?

Napisał(a): Real... -

Trzeba było powiedzieć, że nazywa się Jan Kowalski
i odłożyć słuchawkę.
Odpowiedź (0)

heh miesza :d

Napisał(a): x -

"Byłem tak zaskoczony, że wiedział, w jakim mieście mieszam, ...."
Odpowiedź (0)

Prosta rzecz

Napisał(a): Pinokio -

tyle razy mówiłem że naiwnych nie sieją a sami się rodzą.
Odpowiedź (0)

chamscy windykatorzy

Napisał(a): Tomek -

ja mam taki sposob, kiedys dzwonil do mnie cymbal z kruka ze mam niesplacony kredyt w dominium sprzed 10 lat na 30 kola (haha dominium nawet 5 lat nie istnieje !!!) i teraz mam im wplacic 60 kola, hehe kredytu zadnego nie bralem wiec mowie ze to pomylka a ten mi z ryjem ze co ja se mysle, ze on wysyla windykatorow terenowych, no to ja mu prosze bardzo wysylaj i mu daje adres do pracy PROKURATURA WOJEWODZKA WROCLAW hehe i niech sie pan zglosi do pana prokuratora T...., facet juz zmiekl, i mowi ze nie ma w sumie takiej potrzeby wystarczy jak wplace na ich konto 10 proc tj 6 kola a ja mu na to ze rozmowa jest nagrywana jak każda moja rozmowa, wiec osobiscie sie do niego pofatyguje z paroma gliniarzami hhahaha jak mnie koles uslyszal to sie rozlaczyl i juz nigdy zadnego telefonu od krukow i innych naciagaczy nie mialem, jak kiedys kolega nie splacal kredytu ktory mu zyrowalem to mi wyslali grzeczne pismo ze proponuja ugodowe rozwiazanie heheh i tak z nimi 3ba, nadmienie ze 10 lat temu mialem 22 lata i studiowalem wiec nie wiem jakim cudem bym dostal kredyt heheh, pozdro i nie dawajcie sie obrazac, a jak nie skutkuje kulturalnie to pytac czy facet chce po ryju dostac:)
Odpowiedzi (1)

telefony od wsioków

Napisał(a): axon -

a mnie wkurza jak jakaś stara baba albo dziad ze wsi źle wykęci numer.
najpierw ich opier.... a potem odkładam telefon na bok ale bez rozłączania. niech im wali na licznik i niech motłoch płaci rachunki jak nie umie z telefonu korzystać.
Odpowiedzi (9)

dzis mielismy podobny... mowila ze ma numer z ksia

Napisał(a): war -

telef. a numer mamy zastrzezony! upierala sie ze wysle zaproszenie na degustacje jak jej podam dokladny adres. podala nazwe hotelu w ktorym bedzie i o ktorej godzinie prezentacja. na wszytsko mowila nieszkodzi:) i pytala dalej:)
Odpowiedź (0)

Wystarczy go rozszyfrowac

Napisał(a): Mancy -

Numeru zastrzeżonego się nie odbiera.

1. Po pierwsze gośc się ukrywa, a więc jest nieuczciwy i podejrzany.
2. Nr zastrzeżony można rozszyfrowac bez problemu, telefon zna numer, bo inaczej nie mógłby wiedziec kto dzwoni do nas na telefon, nazwa telefonu jest niby ukryta dla wyświetlacza, ale to dzieki oprogramowaniu w telefonie - oprócz numeru zastrzezonego mamy datę, godzinę oraz czas dzwonienia.
3. Podłączamy telefon do komputera i używając specjalnego oprogramowania wchodzimy do karty SIM, pamięci telefonu oraz do rejestrów połączeń - trzeba dokładnie pogrzebac w tych plikach telefonu.
4. Wyjmujemy kartę SIM z telefonu (pierwszy telefon) i mając taki adapter (mała płytka z gniazdem SIM) z gniazdem modułowym zwaną GSM Plugin SIM ADAPTER wkładamy do urządzenia (CLIP DRIVE), z drugiej strony jest wtyczka do podłączenia na telefon - po połączeniu na wyświetlaczu telefonu (drugi telefon) widnieje numer rozmówcy.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz