Komentarze (670)

Dodaj komentarz

Napisał(a): sierż. SW H.K. -

dostałem niesłusznie mandat, przyjąłem ze strachu przed sądem, teraz panowie policjanci !! SPRZEDAM KAŻDEGO PSA, KTÓRY TRAFI DO MNIE DO ZAKŁADU KARNEGO, gwarantuję cele dla grypsujących od pierwszego dnia odsiadki - pozdrawiam !!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Krzysztof -

Witam serdecznie,
Właśnie wróciłem na stare mieszkanie a tam czekało na mnie wezwanie
Sąd Rejonowy w Trzebnicy
Windykacja Należności Sądowej
ul.Parkowa 4

WEZWANIE
Sad rejonowy w trzebnicy windykacja naleznosci sadowej wzywa Pana do zapłacenia w terminie 30 dni od daty otrzymania wezwania
kosztow sadowych 80 zł
grzywny 300 zł
ogółem 380 zl

rodzaj i wysokośc powyzszych naleznosci okresla wyrok sadu rejonowego w trzebnicy z dnia 03-02-2016

naleznosc nalezy wplacic przelewwem bankowym
...........................................

podając numer karty dluznika .............. i sygnature II W 2755/15
Nieuniszczenie powyzszych oplat w terminie spowoduje wszczecie postepowania egzekucyjnego, ktorego kosztami zostanie pan dodatkowo obciążony

2. W razie nieuniszczenia powyzszych naleznosci sąd przekaże do biur informacji gospodarczej, działających na podstawie ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnienie informacji gospodarczej i wymianie danych gospodarczych (Dz.U.z 2004r.poz.1015 i 1188), informację gospodarczą o powstaniu tej zaległości.

Wcześniej dostałem jakieś pismo w którym pytają kto prowadził samochód, ze względu że mnie nie było a odebrał kto inny to przeczytałem ok tygodnia temu.
Co w takiej sprawie mogę zrobić .
Pozdrawiam i Dziękuję
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jotko -

Powinien płacić właściciel pojazdu,a potem niech sobie dochodzi zwrotu od tego,któremu pożyczył wóz. Zrzędniałyby miny cwaniaczkom...
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Aro -

Po co mają płacić jak już nawet rolkarzom robią foty!
Załączniki:
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): marchewka lepsza -

słyszałem o radarze gdzieś za granicą który robił zdjęcia tylko dla jadących z prawidłową prędkością a na koniec miesiąca była losowana nagroda. Ponoć znacząco poprawiło sie w tym miejscu bezpieczeństwo
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pipek -

Ja oddałem im z nawiązką olbrzymią ucierpiało tzw. mienie państwowe
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ;p -

Gdyby zależało im na bezpieczeństwie to cyknięty na fotkę dostawałby śliczny odblaskowy kubraczek i znak stopu na kolorowym kijku i przeprowadzałby dzieciaki przy szkole podstawowej albo przedszkolu. Niestety im zależy na uzupełnieniu dziury w budżecie...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): -

ja się po prostu nie daję złapać, aplikacja antyradarowa icoyote pokazuje gdzie są ustawione radary, tym bardziej że częściej sa tam gdzie być nie powinny dlatego polecam jeździć z apka
Odpowiedź (0)

Napisał(a): automaxior75 -

ludzie karzdy fotoradar ma prawo sie zepsuć w każdej chwili tak jak mikser, telewizor, pralka, samochód,wiertarka,telefon,aparat,itp;to kto wam udowodni że fotoradar w danej chwili mieży prędkośc samochodu taką jaka była w danej chwili bo fotoradar zrobił zdjęcie w momencie gdy sie przestroił hhahaa nikt
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tadek -

widzę że dyskusja nieźle urosła, heh. moge tylko dodać że moj sposob na mandaty to asys. kierowcy, teraz już iCoyote . Wiem gdzie sa radary, korki, wypadki, mapka nawet pokazuje gdzie parkuje. Wiec taka apka na androida przydaje się nie tylko do zwalniania w odpowiednich miejscach :P polecam, nie ma sensu użerać się z mandami
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz