260
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +40
260 ppt ?

nie wiem czy go kocham... przez seks (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

nie wiem czy go kocham... przez seks

Napisał(a): ~juleczka -

jestem z moim obecnym chłopakiem od ponad roku, zależy mi na nim, świetnie się dogadujemy, jest dla mnie dobry, naprawdę... jest tylko jeden problem. w ogóle nie układa nam się w łóżku. nie możemy się totalnie zgrać. nie sprawia mi to przyjemności, przez ten rok ani razu nie miałam orgazmu.
wiem, że seks nie jest najważniejszy w życiu, ale jest mi z tym bardzo ciężko. jestem strasznie niezaspokojona, przez co bardziej nerwowa - on zresztą to samo, i to przekłada się na naszą relację.
już nie wiem czy go kocham...
INTERIA.PL

Re: nie wiem czy go kocham... przez seks

Napisał(a): ~igła -

a z normalnym seksem nie ma problemów? może po prostu potrzebujecie więcej czasu i jakiegoś urozmaicenia? a może masz inny gust? jak nie będziesz eksperymentowała to się nie dowiesz, co sprawia Ci największą przyjemność ;)

Napisał(a): ~morka -

Wy nie jesteście dla siebie stworzeni - może jako przyjaciele, ale nie kochankowie
jak nie iskrzy i nie potraficie zaspokoić swoich potrzeb to żadne rozmowy tego nie naprawią
może to brutalne, ale należy rozstać się zanim niesatysfakcjonujący seks narobi zbyt wiele szkód w Waszym życiu
Powodzenia

Napisał(a): ~wit -

seks jest bardzo wazny w zyciu i tak naprawdę bardzo rzutuje na funkcjonowanie związku;; jeżeli uważasz ze to temat marginalny to nie rokuje trwałym i udanym związkiem;; chociaż sa przypadki ludzi którym nie jest on potrzebny - jeżeli trafi się dwoje takich to ok

Napisał(a): ~rycerz -

~MAGDALENA KALI CZESC CHLOPCY . JESTEM, TU NOWA. MAGDALENA KALISZEWSKA , mob. 508217985. Dostepna 24 /7. Warszawa i okolice. Dojazd za darmo. Co 10 masaz FREE. Uwielbiam TROJKATY i inne podobne figury. Jesli masz 25 CM DLUGOSCI W ZWODZIE , to smialo dzwon , wyslij mi swoje zdjecie bez twarzy . Twarzy nie potrzebuje , od razu banuje i kasuje . Pokaz mi ze MASZ 25 CM DLUGOSCI . Lubie przelykac, uwielbiam dwoch panow jednoczescie , CENA 300 ZL / NOC. Musisz mowic po polsku. Dzis , jutro i pojutrze mam wolne , Dzwon smialo i powiedz mi jaka pozycje na prawde chcesz.... twoj wiek nieistotny. Czekam na Ciebie Twoja Madzia.
nie chce mi się z tobą gadać, napalona świntucho!

Napisał(a): ~axel -

~rycerz][cytat kogo=~MAGDALENA KALI CZESC CHLOPCY . JESTEM, TU NOWA. MAGDALENA KALISZEWSKA , mob. 508217985. Dostepna 24 /7. Warszawa i okolice. Dojazd za darmo. Co 10 masaz FREE. Uwielbiam TROJKATY i inne podobne figury. Jesli masz 25 CM DLUGOSCI W ZWODZIE , to smialo dzwon , wyslij mi swoje zdjecie bez twarzy . Twarzy nie potrzebuje , od razu banuje i kasuje . Pokaz mi ze MASZ 25 CM DLUGOSCI . Lubie przelykac, uwielbiam dwoch panow jednoczescie , CENA 300 ZL / NOC. Musisz mowic po polsku. Dzis , jutro i pojutrze mam wolne , Dzwon smialo i powiedz mi jaka pozycje na prawde chcesz.... twoj wiek nieistotny. Czekam na Ciebie Twoja Madzia.
Ja mam 25 cm w zwisie i 32 w WZWODZIE, chcesz? to weź koleżanki i biorę tylko 200 zł od każdej. Może być do 5 sztuk, bo i tak więcej na wyrku się nie zmieści!
« Wróć do tematów
Do góry strony: nie wiem czy go kocham... przez seks