360
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +55
360 ppt ?

Nie wiem czy ją zaspokajam (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nie wiem czy ją zaspokajam

Napisał(a): gość -

Jestem z nią ponad rok i nie wiem czy ją zadowalam. Gdy chcę poważnie porozmawiać ona twierdzi że jest jej fajnie i nic nie chce zmieniać. Jednak orgazmu w ten sposób nigdy nie doznała i jak sama przyznała nie zanosi się żeby kiedyś miała. co innego gdy zrobię jej to językiem albo palcem po łechtaczce wtedy kończy bardzo szybko. Robię długą grę wstępną nie ma mowy o suchości. Generalnie to nie wiem teraz czy naprawdę jej to wystarczy czy pisze tak bo nie chce mnie stracić bo ona strasznie mnie kocha i boi sie że mógłbym ją zostawić. Ja się za to źle czuje na myśl że ją niezadowalam Jak się dowiedzieć prawdy?
INTERIA.PL

Re: Nie wiem czy ją zaspokajam

Napisał(a): ~olianka -

Osiągnięcie orgazmu przez kobietę nie jest zadaniem łatwym. Czasami kobiety mają to szczęście, że idzie im to łatwiej, czasami trudniej. Generalnie trzeba kobietę wyczuć i po prostu powoli się jej uczyć.. Eksperymentujcie, może jakaś konkretna pozycja nie jest dla Was odpowiednia? Ja np. szczytuję najczęściej będąc na górze

Napisał(a): ~bionika -

Baba ma orgazm dopiero jak uzbiera w sobie nasienie od kilku samców i jej organizm może wybrać najsilniejsze geny albo jak dymiesz ją przez tydzień nonstop symulując stosunki z wieloma samcami.Facet ma od razu aby nie siał za dużo.Tak nas przyroda stworzyła i całe to pierniczenie o zaspokajaniach w monogamicznych związkach małżeńskich to sprzeczne z naturą.

Napisał(a): ~bionika -

~bionika Baba ma orgazm dopiero jak uzbiera w sobie nasienie od kilku samców i jej organizm może wybrać najsilniejsze geny albo jak dymiesz ją przez tydzień nonstop symulując stosunki z wieloma samcami.Facet ma od razu aby nie siał za dużo.Tak nas przyroda stworzyła i całe to pierniczenie o zaspokajaniach w monogamicznych związkach małżeńskich to sprzeczne z naturą.
Jakby miała orgazmy tak szybko jak samce to poprzestawała by na jednym samcu, a chodzi o to,że facet ma orgazm i idzie spać a baba w tym czasie niezaspokojona szuka dalej a ma to na celu skolekcjonowanie różnych genotypów i jak już uzbiera tyle że jej ciało ma wybór spośród różnych genotypów wybrać ten który najbardziej jest bliski jej genom lub najbardziej się dopasują z jej genami, to jej ciało powie dośc dając jej orgazm.Jesteśmy zwierzętami i podobne zachowanie można zaobserwować u psów, pies wystrzeli i idzie w swoją drogę a suczka czeka na następnych chetnych i dopiero po kilku pieskach zawija wrotki i nie chce juz więcej.Tak samo między innymi faceci mają problemy z długościa stosunku, bo jakby za długo ciupciał to samica miała by orgazmy za każdym razem co nie jest dobre z punktu widzenia genetyki, bo samica nie miała by innego wyboru tylko rodzić młode tego jednego samca nie dając możliwości wygrania innym silniejszym plemnikom od innych samców a tak niedosycona musi szukać dalej

Napisał(a): ~gość -

Na podstawie badań stwierdzono, że orgazm pochwowy osiągają kobiety których odległość łechtaczki od pochwy jest mniejsza niż 2.5 cm. Nie trzeba być geniuszem aby to uzasadnić i aby zrozumieć co robić gdy odległość jest większa.

Napisał(a): ~Zygi -

temat rzeka, w zasadzie każda inaczej, nawet rzadko zdarzają się takie co podobnie mają. Dla jednej romantyczny nastrój i delikatnie, druga szybko i mocno na klatce schodowej lub w parku albo na grilu za drzewkiem, są takie co lubią anal albo poniżanie, wiele lubi klapsy na pupę. Ale wszystkie (choć i tu bywają wyjątki) uwielbiają pieszczenie językiem różyczki

Napisał(a): ~gość -

ignorant
~bionika Baba ma orgazm dopiero jak uzbiera w sobie nasienie od kilku samców i jej organizm może wybrać najsilniejsze geny albo jak dymiesz ją przez tydzień nonstop symulując stosunki z wieloma samcami.Facet ma od razu aby nie siał za dużo.Tak nas przyroda stworzyła i całe to pierniczenie o zaspokajaniach w monogamicznych związkach małżeńskich to sprzeczne z naturą.

Napisał(a): ~RAJZORanna -

No to w czasie stosunku pomagaj palcem po łechtaczce i zobaczysz czy zadziała. Troszkę fantazji, zabawy, a będzie za wami wodziła oczami., Każda kobieta jest troszkę inaczej zbudowana, trzeba się pobawić. Najgorszy jest wstyd i zakłopotanie. Ale jeśli się bawimy rozluźnieni, chętni i zadowoleni, to jest dopiero fajnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nie wiem czy ją zaspokajam