2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +1
2 ppt ?

niebieskie pudełko po porodzie (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

niebieskie pudełko po porodzie

Napisał(a): ~mummytobe -

Prawdopodobnie za miesiąc znajdę się na porodówce. Znajome, które już mają to za sobą mówią, że dostane tzw. niebieskie pudełko. Podobno dostają je świeżo upieczone mamy zaraz po urodzeniu dziecka. Zastanawia mnie czy faktycznie w każdej placówce dostaje się taki prezent? Czy ten pakiet jest naprawdę tak fajny, że warto się o niego postarać? Co znalazło się w Waszym niebieskim pudełku? Czy w ogóle takie dostałyście? Mamuśki, podzielcie się doświadczeniami :)
INTERIA.PL

Re: niebieskie pudełko po porodzie

Napisał(a): autor12 -

Mam 3 dzieci i za każdym razem były pudełka zona rodziła w 2 szpitalach i za każdym razem takie prezenty były i to nawet 10 lat temu.
Co w nich jest?? Reklamówki rożnych firm i próbki produktów dla dzieci i mam po porodzie.
Taki marketing w szpitalach dodatkowo z tego co pamiętam broszurki informacyjne , próbki kremów itd
Chyba ze nie chodzi o te pudełka ??

Re: niebieskie pudełko po porodzie

Napisał(a): rukola -

Chyba o te. Z tego, co wiem nie we wszystkich szpitalach je dają, ale można się o nie postarać wypełniając specjalną ankietę. Ogólnie niebieskie pudełko fajna sprawa. Tak jak wyżej rożne ulotki z ciekawymi informacjami, próbki produktów, które fajnie się sprawdzają bo można przetestować różne kosmetyki. W końcu każde dziecko jest inne. Ja miałam też chyba jeden czy dwa numery jakiegoś magazynu dla mam. Także jeśli tylko jest taka możliwość to bierz. Z drugiej strony nie wiem czy chciałoby mi się gdzieś specjalnie chodzić za tym niebieskim pudełkiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: niebieskie pudełko po porodzie