Reklama

114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń555
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
114 ppt ?

niechciana ciaza (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): Rada -

Nawet jeśli jesteś sama powinnaś pozwolić żyć dziecku. Wiem, że może Ci być trudno, ale rodzina na pewno będzie z Tobą. Zobaczysz potem jak będziesz się cieszyć z tej decyzji. Nikt nie ma prawa decydować o życiu drugiego człowieka. Radzę Ci urodzić to dziecko i otoczyć swoją miłością lub możesz ewentualnie oddać je do "okna życia", jeśli takie jest w Twojej okolicy lub do adopcji i rodziny zastępczej. Powinnaś pozwolić mu żyć. Ja tylko radzę, a Ty postąp według swojego sumienia. Jak chcesz to daję przydatne linki. mam nadzieję że znajdziesz też coś dla siebie: Link Link Link

Napisał(a): Gość -

I..... nie rozumiem dlaczego jesteś zalamana. ja zaszlam w ciążę mając 19 lat, chłopaka nie chciałam za męza, czyli tak jak bym była sama. a teraz mój syn ma 9 lat jest fajnym, inteligentnym chlopcem, nigdy w życiu nie pomyślałam co by było gdyby go nie było a co dopiero usunąć. nie jestem przeciwniczka aborcji ale zastanów się czy warto.mój syn to mój skarb i mam dla kogo zyć. teraz to się martwię czy nie jestem i nie będę zaborczą matką. zastanów się. zyczę mądrej decyzji. pozdrowionka

Napisał(a): tata -

Napisz coś więcej na temat Twojej sytuacji.Mam 38 lat żone i dwie wspaniałe córki,troche już w życiu widziałem i słyszałem jedni to potraktują jak błogosławieństwo-drudzy jak życiową klapę.Ty pewnie jesteś bardzo młoda,ale CUD w jakim możesz uczestniczyć jest czymś niewiarygodnym!!Jeśli jest tylko cień szansy że Ci się uda(nie usuwając)walcz ile tylko masz sił żeby ocalić to małe stworzenie,bo to co dzięki niemu doświadczysz warte jest WSZYSTKICH SKARBÓW ŚWIATA!!!"A Pan,który widzi w ukryciu odda Tobie" Powodzenia!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • niechciana cia forum
  • jak mona usun niechcian ci
  • niechciana ciaza forum
  • 3 tydz ciazy nie chciana ciazaa
  • niechciana ciaza jak usunac 5 tydzien
  • niechciana cia jak usun
  • jak usunac ciaze w domyu 3 tydzien
  • jak usunac ciaze 3 tydzien
  • 3 tydzie ciy jak usun
  • 3 tydzień ciąży jak usunąć
  • ciąża trzeci tydzień czy można ją usunąć ?
Do góry strony: niechciana ciaza