114
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń636
 • Odpowiedzi108
 • Ocen na +0
114 ppt ?

niechciana ciaza (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): Rada -

Nawet jeśli jesteś sama powinnaś pozwolić żyć dziecku. Wiem, że może Ci być trudno, ale rodzina na pewno będzie z Tobą. Zobaczysz potem jak będziesz się cieszyć z tej decyzji. Nikt nie ma prawa decydować o życiu drugiego człowieka. Radzę Ci urodzić to dziecko i otoczyć swoją miłością lub możesz ewentualnie oddać je do "okna życia", jeśli takie jest w Twojej okolicy lub do adopcji i rodziny zastępczej. Powinnaś pozwolić mu żyć. Ja tylko radzę, a Ty postąp według swojego sumienia. Jak chcesz to daję przydatne linki. mam nadzieję że znajdziesz też coś dla siebie:http://www.ab(...)fo.pl/,http://www.pr(...)=index,http://www.pr(...)to.pl/.

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): Gość -

I..... nie rozumiem dlaczego jesteś zalamana. ja zaszlam w ciążę mając 19 lat, chłopaka nie chciałam za męza, czyli tak jak bym była sama. a teraz mój syn ma 9 lat jest fajnym, inteligentnym chlopcem, nigdy w życiu nie pomyślałam co by było gdyby go nie było a co dopiero usunąć. nie jestem przeciwniczka aborcji ale zastanów się czy warto.mój syn to mój skarb i mam dla kogo zyć. teraz to się martwię czy nie jestem i nie będę zaborczą matką. zastanów się. zyczę mądrej decyzji. pozdrowionka

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): tata -

Napisz coś więcej na temat Twojej sytuacji.Mam 38 lat żone i dwie wspaniałe córki,troche już w życiu widziałem i słyszałem jedni to potraktują jak błogosławieństwo-drudzy jak życiową klapę.Ty pewnie jesteś bardzo młoda,ale CUD w jakim możesz uczestniczyć jest czymś niewiarygodnym!!Jeśli jest tylko cień szansy że Ci się uda(nie usuwając)walcz ile tylko masz sił żeby ocalić to małe stworzenie,bo to co dzięki niemu doświadczysz warte jest WSZYSTKICH SKARBÓW ŚWIATA!!!"A Pan,który widzi w ukryciu odda Tobie" Powodzenia!

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): Gość -

mam przyjaciólke kyóra usuneła ciąże teraz jest kobietą po 50 siątce ma dwie wspaniałe córki ale tej decyzji z przed wielu lat żałuje i niemoże sobie wybaczyć że wtedy podjeła taką decyzje sumienie niepozwala jej spać . mam nadzieje że ty zawsze będziesz spać spokojnie . ja urodziła swoją córke jak miałam 19 lat nigdy niechciałam jej się pozbyć bo moja sostra urodziła córke która zmarła i niemogła mieć więcej dzieci widziałam jej bul i rospacz po stracie dziecka . mimo strachu mimo wstydu urodziłam i jestem szczęśliwa . życze ci odwagi w podjęciu decyzji i wielu radosnych dni z maleństwem.

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): tata -

U ludzi jest coś takiego,co każe im powtarzać błędy innych ludzi.Wydaje im się że:"wiem że inni twierdzą że zrobili błąd,ale w moim przypadku tak się nie stanie" i popełniają ten sam błąd.Sądze że zależy to w głównej mierze od stanu w jakim się aktualnie człowiek znajduje.Dlatego radziłbym trochę odczekać,ochłonąć,uspokoić się,przemyśleć wszystkie ZA i PRZECIW nawet kilka razy,i podjąć właściwą decyzję.Jest pierwszy dzień Świąt Bożego NARODZENIA! czy ktoś myślał kiedyś co by było gdyby ON się nie urodził??? Życzę Ci dużo zdrowia i mądrości w podejmowaniu czsem bardzo trudnych decyzji,chociaż wiem że do niektórych człowiek poprostu musi dorosnąć.

Re: niechciana ciaza

Napisał(a): -

Wiesz ile ciąż ,u ilu kobiet w pierwszej chwili budziła takie odczucia:strach,niepewność,czy sobie poradzą.Nie jesteś jedyną która ma takie myśli.To że jesteś sama oczywiście w jakimś stopniu jest "niekomfortowe"ale jwst wiele samotnych matek które doskonale sobie radzą.Są instytucje które ci pomogą,MOPS,jeśli nie masz gdzie się podziać to znajdą ci dom samotnej matki - na początek wystarczy.Może gdy otoczysz się życzliwymi ci ludźmi to inaczej spojrzysz na swoją sytuację.Nawet jeśli podejmiesz decyzję o tym iż nie chcesz wychowywać swojego dziecka-to możesz oddać je do adopcji,to lepsze niż zabójstwo dasz mu szansę na życie-wiesz ile rodzin czeka na maluszki z jasną sytuacją prawną ,które chcieliby od razu przyjąć do swoich domów.Przemyśl to wszystko.............warto.A dzieci są wspaniaaaaaaałe -sama mam dwójkę.Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • niechciana cia forum
 • niechciana ciaza forum
 • niechciana ciaza forum
 • niechciana ciaza 3 tydzien
 • jak mona usun niechcian ci
 • 3 tydz ciazy nie chciana ciazaa
 • niechciana ciaza jak usunac 5 tydzien
 • niechciana cia jak usun
 • jak usunac ciaze w domyu 3 tydzien
 • jak usunac ciaze 3 tydzien
 • 3 tydzie ciy jak usun
 • 3 tydzień ciąży jak usunąć
 • ciąża trzeci tydzień czy można ją usunąć ?
Do góry strony: niechciana ciaza