Komentarze (227)

Dodaj komentarz

Napisał(a): S -

Przecież emigracji przyjechali na zaproszenie nie do pracy po 2 miliony euro mieszkania wszystko zadarmo
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wojciech -

Widać w tym wielką nieudolność Merkel. Tylu gości zaprosiła, chce ich powysyłać do krajów UE i Polski a u niej nie ma kto robić.Wysłać wojsko do Afryki i kraków Muzułmańskich wyłapać i przywieść do pracy. Polsce nie dawać nic tylko zatrudnić u siebie i po problemie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dziwne -

"Nie kumam"Przecież maja reraz 1,5 mln "gości" z Azji i Afryki,dobrac resztę z Włoch - przeszkolic i posadzic do roboty .To po co walka o relokacje,jak mają ciagle braki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): .... -

Ty chyba kpisz sobie.
Przecież nie popełnię tego błędu.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Stolarz -

W ten weekend jadę do Niemiec do roboty, nie będę pracował w Polsce za 1500 zł cały miesiąc jak w Niemczech mam to w 4 dni.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): Maro -

Powiem tak. Jeżeli w naszym kraju się nic nie zmieni to ja w sumie olewam cały partiotytyzm. I wole u wroga pracować by mieć za co żyć. Pozdrawiam pozytywnie myślących
Odpowiedź (0)

Napisał(a): PC -

co to inzyniery i doktory orz fachowcy z czarnego lądu nie mogą??? za wysokie kwalifikacje mają czy za mało płacą? a może lewe łaapki mają? przecież makrela ich zaprosiła i ma prace dla nich wiec czemu brakuje rak do pracy?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): smiechuj -

Mój dziadek nie dostał odszkodowania za niewolniczą pracę przymusową w III Rzeszy w trakcie II WŚ. Pluję na ich oferty pracy, niech sami pracują.
Załączniki:
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): gość2 -

Zaprosili kozich synów to niech im pracują bo ja na pewno u okupanta Polski pracował nie będę tylko dziwię się naszym dziewczynom ,ze nie maja ani wstydu ani honoru żeby za wroga Polski wychodzić za mąż
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz