Reklama

413
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +0
413 ppt ?

NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA

Napisał(a): -

Bardzo brudne można chyba prać w wyższej temperaturze. Nie znam niemieckich proszków (chyba), ale ostatnio koleżanka na bazarze kupiła niemiecki płyn do płukania softlan i prześlicznie pachniał. Nie wiem gdzie mogę taki dostać w Krakowie, bo tu mieszkam a ona kupiła go we Wrocławiu.

Tak naprawdę to wszystkie proszki są prawie takie same, różnica jest tylko w cenie:) Teraz kupuje tylko te tańsze proszki i moje ubrania wcale na tym nie cierpią a mój portfel lubi to:) nie rozumiem ludzi, którzy do marki produktu przywiązują tak dużą miarę. Mam znajomą, która proszki do prania sprowadza sobie z Francji-obłęd

Niestety proszki nie są tej samej jakości. Ja na przykład mam nadwrażliwość na większość proszków. Używam tylko tych delikatnych dla dzieci. A one znowu nie do końca dopierają. W kwestii proszku nie działa zasada "im tańszy tym lepiej". A wiecie może gdzie kupić w Krakowie ten niemiecki płyn do płukania Softlan?

No własnie zabawne jest to, że niemickie proszki do prania z Aldiego czy tych innych walmartów i tym podobnych sklepów zawsze sa o niebo lepsze niz te nasze rodzime.
Nie wiem czy zauwazyliście, że nawet te same proszki różnia się w efektywnosci prania.
Vizir w Polsce nie dopiera tak białych skarpetek jak ten niemiecki.

caliksta No własnie zabawne jest to, że niemickie proszki do prania z Aldiego czy tych innych walmartów i tym podobnych sklepów zawsze sa o niebo lepsze niz te nasze rodzime.
Nie wiem czy zauwazyliście, że nawet te same proszki różnia się w efektywnosci prania.
Vizir w Polsce nie dopiera tak białych skarpetek jak ten niemiecki.
Problem tkwi w mentalności Polaków-na początku lat 90 gdy producenci proszków zawitali do polski mieli sporo kłopotów z klientami . Po prostu trudno było nam zrozumieć że skoro producent zaleca określoną porcje proszku do prania to należy się tego trzymac a nie sypać x2 żeby się lepiej ,,doprało,, ! Pranie sie odbarwiało i niszczyło więc zamiast zmieniać nasze nawyki producenci ,,osłabiali,, proszki bo wiedzieli że i tak wsypiemy więcej niż nam zalecaja .
Niestety ,taka sytuacja utrzymuje sie do dziś dnia.

Napisał(a): Gość -

Sapire Niestety proszki nie są tej samej jakości. Ja na przykład mam nadwrażliwość na większość proszków. Używam tylko tych delikatnych dla dzieci. A one znowu nie do końca dopierają. W kwestii proszku nie działa zasada "im tańszy tym lepiej". A wiecie może gdzie kupić w Krakowie ten niemiecki płyn do płukania Softlan?
Witam serdecznie
Jest nowy sklep z "chemią niemiecką" tzn proszki do prania, płyny do płukania min Softlan i wiele wiele innych. Widziałam nawet kawę chyba rozpuszczalną :). Przystępne ceny i miejsce. Sklep miesci sie w Krakowie przy ulicy Legionów Piłsudskiego 2 ( to jest przy Koronie w podgórzu ) , kiedys bylo tam biuro podrózy sopol ( do tej pory jest duza reklama ) i kantor który jest do tej pory . Sklep nie ma jeszcze szyldu bo jest nowo otwarty ale mysle ze z czasem będzie na pewno . Widac go z przystanku tramwajowego.
pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bresh opinie
  • proszek onyx opinie
  • bresh proszek
  • niemiecki proszek bresh opinie
  • proszek bresh opinie
  • proszek bresh
  • onyx proszek do prania
  • bresh
  • proszek do prania bresh