705
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
705 ppt ?

NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA

Napisał(a): -

Bardzo brudne można chyba prać w wyższej temperaturze. Nie znam niemieckich proszków (chyba), ale ostatnio koleżanka na bazarze kupiła niemiecki płyn do płukania softlan i prześlicznie pachniał. Nie wiem gdzie mogę taki dostać w Krakowie, bo tu mieszkam a ona kupiła go we Wrocławiu.

Tak naprawdę to wszystkie proszki są prawie takie same, różnica jest tylko w cenie:) Teraz kupuje tylko te tańsze proszki i moje ubrania wcale na tym nie cierpią a mój portfel lubi to:) nie rozumiem ludzi, którzy do marki produktu przywiązują tak dużą miarę. Mam znajomą, która proszki do prania sprowadza sobie z Francji-obłęd

Niestety proszki nie są tej samej jakości. Ja na przykład mam nadwrażliwość na większość proszków. Używam tylko tych delikatnych dla dzieci. A one znowu nie do końca dopierają. W kwestii proszku nie działa zasada "im tańszy tym lepiej". A wiecie może gdzie kupić w Krakowie ten niemiecki płyn do płukania Softlan?

No własnie zabawne jest to, że niemickie proszki do prania z Aldiego czy tych innych walmartów i tym podobnych sklepów zawsze sa o niebo lepsze niz te nasze rodzime.
Nie wiem czy zauwazyliście, że nawet te same proszki różnia się w efektywnosci prania.
Vizir w Polsce nie dopiera tak białych skarpetek jak ten niemiecki.

caliksta No własnie zabawne jest to, że niemickie proszki do prania z Aldiego czy tych innych walmartów i tym podobnych sklepów zawsze sa o niebo lepsze niz te nasze rodzime.
Nie wiem czy zauwazyliście, że nawet te same proszki różnia się w efektywnosci prania.
Vizir w Polsce nie dopiera tak białych skarpetek jak ten niemiecki.
Problem tkwi w mentalności Polaków-na początku lat 90 gdy producenci proszków zawitali do polski mieli sporo kłopotów z klientami . Po prostu trudno było nam zrozumieć że skoro producent zaleca określoną porcje proszku do prania to należy się tego trzymac a nie sypać x2 żeby się lepiej ,,doprało,, ! Pranie sie odbarwiało i niszczyło więc zamiast zmieniać nasze nawyki producenci ,,osłabiali,, proszki bo wiedzieli że i tak wsypiemy więcej niż nam zalecaja .
Niestety ,taka sytuacja utrzymuje sie do dziś dnia.

Napisał(a): Gość -

Sapire Niestety proszki nie są tej samej jakości. Ja na przykład mam nadwrażliwość na większość proszków. Używam tylko tych delikatnych dla dzieci. A one znowu nie do końca dopierają. W kwestii proszku nie działa zasada "im tańszy tym lepiej". A wiecie może gdzie kupić w Krakowie ten niemiecki płyn do płukania Softlan?
Witam serdecznie
Jest nowy sklep z "chemią niemiecką" tzn proszki do prania, płyny do płukania min Softlan i wiele wiele innych. Widziałam nawet kawę chyba rozpuszczalną :). Przystępne ceny i miejsce. Sklep miesci sie w Krakowie przy ulicy Legionów Piłsudskiego 2 ( to jest przy Koronie w podgórzu ) , kiedys bylo tam biuro podrózy sopol ( do tej pory jest duza reklama ) i kantor który jest do tej pory . Sklep nie ma jeszcze szyldu bo jest nowo otwarty ale mysle ze z czasem będzie na pewno . Widac go z przystanku tramwajowego.
pozdrawiam

Gość
Gość jest taka strona nakturej jest 75kg proszku za darmo niemieckiego
co to za strona gdzie jest prosze za darmo?
Nie ma nic za darmo, chyba, że przypadkiem stoisz obok samochodu, z którego spadł towar ;)
Byłem w tym sklepie na Legionów Piłsudksiego w Krakowie i faktycznie mają tam sporo ciekawych rzeczy w dobrych cenach- nawet trochę niższe niż na placu żydowskim w niedziele. Jak dla mnie niestety nie mieli zbyt wielu produktów w małych opakowaniach, ale z tego co wiem, to jeszcze w październiku ma się to zmienić.

Ja też tam byłam i rzeczywiście na początku była lipa, mały wybór... tylko proszki i to duże. Ale ostatnio wstąpiłam i byłam w szoku... sklep zapełniony po sufit.. od prania przez sprzątanie a potem przyjemność. Mają proszki (małe już też), płyny do płukania (softlan też, bo ktoś pytał) a poza tym chemia czyszcząca i masa słodyczy. Wszystko oryginalne bo używam tych produktów od lat więc poznam. I szyby już oklejone: Peweks się nazywa ;) Przed świątecznymi porządkami na pewno tam zaglądnę i przy okazji słodycze pod choinkę kupię.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek bresh color opinie
  • proszek purox opinie
  • proszek do prania purox opinie
  • purox proszek opinie
  • niemiecki proszek opinie
  • proszek do prania purox color opinie
  • onyx proszek
  • Perfekt Gold 9 kg
  • cadi proszek do prania
  • Bresh proszek wplynie