146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń619
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +13
146 ppt ?

Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego?

Napisał(a): ~best -

~gosc
~gosc1
~gosc
~gosc1
cyklpo
~gosc1
~fefew Ciekawy jest zapis o zniszczeniu Babilonu, które będzie nagłe i spowoduje, że ludzie związani z nim handlowo będą zdruzgotani, bo nie będą mieli gdzie sprzedawać swoich towarów
Obj 18:17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!" A każdy sternik i każdy żeglarz przybrzeżny, i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu, stanęli z daleka (...) 19 I rzucali proch sobie na głowy, i wołali płacząc i żaląc się w słowach: "Biada, biada, bo wielka stolica, w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu, dzięki jej dostatkowi, przepadła w jednej godzinie".

Właśnie. Jak widać z tego wersu Babilon leży nad morzem a kupcy przypływają tam statkami. Do Watykanu nie da się dopłynąć statkiem. On nie leży nad morzem ani nawet nad strumykiem... a Brooklyn leży nad portem morskim....
Watykan to miasto-państwo w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, enklawa na terytorium Włoch, w Rzymie a Rzym leży na Morzem i rzeką Tyber i po co tak kłamiesz !!
A Nebraska leży w USA skoro USA leży nad oceanem Atlantyckim to oznacza iż leży nad tym oceanem :) Bzdury wypisujesz. Fakt jest taki iż do Watykanu nie da się dopłynąć statkami morskimi ani nawet kajakami. A Do Brooklyna da się... siedziba śj leży nad portem morskim... przypadek?
Biedaku, gdzie lezy Babilon? Wiesz cos o tym?

Moze najpierw poczytaj i doucz sie.
W Iraku, pod ziemią. Dawniej w Mezopotamii. No i? Pomoże ci to w czymś?
Przepraszam, to bylo do cyklpo.
W Nadarzynie był proszę księdza Proboszcza jeden kanonik co on to nie miał kiedy jego gosposia uciekła z pieniędzmi ze skarbonki z kościelnym . I ten kanonik na stare lata wziął się za studiowanie świętego Augustyna , o którym mówią że należy do Ojców Kościoła . No i doczytał się że kto wierzy w Antypody , ma być przeklęty . To zawołał nową gosposię i powiada . Słuchajcie no Anielak-owa , wyście mi mówili że wasz syn jest ślusarzem mechanikiem i wyjechał do Australii . To in byłby na , antypodach , a święty Augustyn nakazuje , by każdy kto wierzy w , Antypody był przeklęty . Ależ księże jegomościu , babina na to , przecież syn posyła mi z Australii listy i pieniądze . Słuchajcie Anielak-owa , to jest omam diabelski , mówi na to ksiądz kanonik ,żadna Australia wedle świętego Augustyna nie istnieje , to Antychryst was mami i kusi . W niedzielę wyklął ją z ambony i zapewniał że Australia nie istnieje , bo tak twierdzi święty Augustyn . Więc ksiądz Biskup wprost z ambony musiał księdza kanonika zabrać do szpitala na leczenie . U urszulanek mają w klasztorze buteleczkę z mlekiem Panny Marii którym karmiła Jezus-ka ..
INTERIA.PL

Napisał(a): cyklpo -

~dsdsfsf Zdjęcie

1"Potem przyszedł do mnie jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się odezwał do mnie: Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami,

2Z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu.

3I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.

4A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.

5A na jej czole wypisane imię - tajemnica: Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi.

6I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, bardzo się zdumiałem.

7I rzekł do mnie anioł: Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów! ten opis idealnie opisuje krk

Napisał(a): ~gosc1 -

cyklpo
~dsdsfsf Zdjęcie

1"Potem przyszedł do mnie jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się odezwał do mnie: Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami,

2Z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu.

3I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.

4A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.

5A na jej czole wypisane imię - tajemnica: Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi.

6I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, bardzo się zdumiałem.

7I rzekł do mnie anioł: Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów! ten opis idealnie opisuje krk
Ktoś kto twierdzi, że KRK jest Nierządnicą i jego matka była katoliczką twierdzi, że jego matka była dziwką. Nie rozumiem jak można tak traktować swoją matkę. Tytaj przedstawię jak można interprwetować że ta nierządnica to jednak ŚJ a nie KRK jak sugerują różni sekciarze.

Obj 16:19 A wielkie miasto rozpadło się na trzy części i miasta pogan runęły. I wspomniał Bóg na Wielki Babilon, by mu dać kielich wina — gniewu swej zapalczywości. 20 I pierzchła każda wyspa, i gór już nie znaleziono.

Z tego wynika iż w Wielkim Babilonie są wyspy i góry. Jak w Brooklynie. W Watykanie nie ma wysp.

Obj 17:6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce.

Niewiasta ta jest odpowiedzialna za śmierć tych co świadczą o Jezusie. ŚJ nie uznają Jezusa za Boga, katolicy tak.

Obj 17:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: "Chodź, ukażę ci sąd nad Wielką Nierządnicą, która siedzi nad wielu wodami,

Siedziba Wielkiej Nierządnicy znajduje się nad „wielu wodami”. Więc to nie może być Watykan, Brooklyn jak najbardziej.

Obj 17:15 I rzecze do mnie: "Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to ludy są i tłumy, narody i języki.

Jest tam różne ludy posługujące się różnymi językami. W Brooklynie są dzielnice w których ludzie posługują się różnymi językami.

Obj 17:17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i aby jeden zamysł wykonali, i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.

Królewska władza – symbol korona! ŚJ w swoich początkach używali symbolu - krzyża w koronie. Niewiasta to Wielkie Miasto – Nowy Jork. Mające władze nad innymi państwami. Ameryka rządzi się na całym świecie.

Obj 13:1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze.

Siedem głów – Brooklyn powstał z połączenia siedmiu miasteczek. Obecnie symbolem z którym kojarzą się ŚJ jest Strażnica. Taka sama wieża jak w babilońskiej Bramie Isztar. Isztar to boginią miłości cielesnej.

Napisał(a): cyklpo -

~gosc1
cyklpo
~dsdsfsf Zdjęcie

Ktoś kto twierdzi, że KRK jest Nierządnicą i jego matka była katoliczką twierdzi, że jego matka była dziwką. Nie rozumiem jak można tak traktować swoją matkę. Tytaj przedstawię jak można interprwetować że ta nierządnica to jednak ŚJ a nie KRK jak sugerują różni sekciarze.

Obj 16:19 A wielkie miasto rozpadło się na trzy części i miasta pogan runęły. I wspomniał Bóg na Wielki Babilon, by mu dać kielich wina — gniewu swej zapalczywości. 20 I pierzchła każda wyspa, i gór już nie znaleziono.

Z tego wynika iż w Wielkim Babilonie są wyspy i góry. Jak w Brooklynie. W Watykanie nie ma wysp.

Obj 17:6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją zdumiałem się wielce.

Niewiasta ta jest odpowiedzialna za śmierć tych co świadczą o Jezusie. ŚJ nie uznają Jezusa za Boga, katolicy tak.

Obj 17:1 Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: "Chodź, ukażę ci sąd nad Wielką Nierządnicą, która siedzi nad wielu wodami,

Siedziba Wielkiej Nierządnicy znajduje się nad „wielu wodami”. Więc to nie może być Watykan, Brooklyn jak najbardziej.

Obj 17:15 I rzecze do mnie: "Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to ludy są i tłumy, narody i języki.

Jest tam różne ludy posługujące się różnymi językami. W Brooklynie są dzielnice w których ludzie posługują się różnymi językami.

Obj 17:17 bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i aby jeden zamysł wykonali, i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.

Królewska władza – symbol korona! ŚJ w swoich początkach używali symbolu - krzyża w koronie. Niewiasta to Wielkie Miasto – Nowy Jork. Mające władze nad innymi państwami. Ameryka rządzi się na całym świecie.

Obj 13:1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze.

Siedem głów – Brooklyn powstał z połączenia siedmiu miasteczek. Obecnie symbolem z którym kojarzą się ŚJ jest Strażnica. Taka sama wieża jak w babilońskiej Bramie Isztar. Isztar to boginią miłości cielesnej.
pokaż mi złoty kielich u ŚJ

Napisał(a): ~fdgdfgg -

~gosc1
~xcxcb "Ktoś kto twierdzi, że KRK jest Nierządnicą i jego matka była katoliczką twierdzi, że jego matka była dziwką"

To nielogiczne
Dlaczego? To jak najbardziej logiczne. Kościół to nie budynek a wspólnota. Jeżeli jego matka była katoliczką to była częścią Kościoła, więc? Podobnie jest też z innymi sektami. Jeżeli jakaś sekta wywodzi się z Kościoła Katolickiego jak niemal wszystkie sekty chrześcijańskie i protestanci to jednocześnie możnas twierdzić że pochodzą od nierządnicy.
Biblia mówi o córkach nierządnicy. 2) jest też zapis by Jego (boży) ludzie wychodzili z Babilonu, by nie uczestniczyć w plagach, które nań spadną.

Napisał(a): ~dnjds -

~fdgdfgg
~gosc1
~xcxcb "Ktoś kto twierdzi, że KRK jest Nierządnicą i jego matka była katoliczką twierdzi, że jego matka była dziwką"

To nielogiczne
Dlaczego? To jak najbardziej logiczne. Kościół to nie budynek a wspólnota. Jeżeli jego matka była katoliczką to była częścią Kościoła, więc? Podobnie jest też z innymi sektami. Jeżeli jakaś sekta wywodzi się z Kościoła Katolickiego jak niemal wszystkie sekty chrześcijańskie i protestanci to jednocześnie możnas twierdzić że pochodzą od nierządnicy.
Biblia mówi o córkach nierządnicy. 2) jest też zapis by Jego (boży) ludzie wychodzili z Babilonu, by nie uczestniczyć w plagach, które nań spadną.
" A na jej czole wypisane imię - tajemnica:
"Wielki Babilon.
Macierz [MATKA] nierządnic i obrzydliwości ziemi".

~fdgdfgg
~gosc1

To nielogiczne
Skoro Kościół Jezusa nazywają nierządnicą to te córy nierządnicy to protestanci i inne sekty chrześcijańskie które wywodzą się z Kościoła?

Napisał(a): ~dfsgsg -

~gosc1
~fdgdfgg
~gosc1

To nielogiczne
Skoro Kościół Jezusa nazywają nierządnicą to te córy nierządnicy to protestanci i inne sekty chrześcijańskie które wywodzą się z Kościoła?
Co to znaczy "kościół Jezusa"?
Kto "nazywają'?
Świadomie manipulujesz, czy to pomieszanie pojęć i niezrozumienie?

~dfsgsg
~gosc1
~fdgdfgg
~gosc1

To nielogiczne
Co to znaczy "kościół Jezusa"?
Kto "nazywają'?
Świadomie manipulujesz, czy to pomieszanie pojęć i niezrozumienie?
Kościół Jezusa (dużą literą" oznacza Kościół założony przez Jezusa czyli katolicki. Małą literą to jest to tylko budynek, świątynia. Kto nazywa? Przeczytaj kilka ostatnich postów to zobaczysz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nierządnica Babilońska- Kościół Katolicki, Ameryka czy może coś innego?