Komentarze (127)

Dodaj komentarz

Napisał(a): za dobrze gra -

podejrzanie dobra gra , pewnikiem wpływy romskie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): -no comment -

No comment !!! - na co poniektóre komentarze... .Wielu jednak!- nie widzi i nie słyszy mimo , że dźwięk jest słyszalny , a także , że obraz jest widzialny . Kto ma uszy niech słucha , kto ma oczy niech patrzy . Może między uszami ,a także między oczami - niektórym coś tam brakuje !? ,chyba tak , zastanawiam się i to jest chyba uzasadnienie niektórych komentarzy !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kloss -

Dziewczyna ma niesamowity DAR ! Od wielu lat gram i wiem ile kosztuje ćwiczenie techniki gry a Ona jakby płynęła bez emocji i zmęczenia! To prawdziwy geniusz gitary! Ciekawe co na to Malmsteen !?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~giercojgitarowy -

Nie pokazuje emocji bo wykuła solo na blachę,ale jestem ciekaw ilu z tych cudownych dzieci YouTube potrafi skomponować coś równie pokręconego i wspaniałego..Zagrać czyjś kawałek to nie sztuka. Jasne,że lepiej dzieciaki niech grają zamiast się szlajać po ćpuńskich melinach,ale nie stawiajcie im od razu pomników. Takie jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać.
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): El Profesóre -

eh... szkoda że wygląda na w ogóle nie zainteresowaną tym co robi, chociaż pozory mogłaby stwarzać. Dodam tylko że zabrać jej te "efekty" i wtedy mogłaby pokazać co potrafi, jeżeli potrafi. Wiem że jestem bardzo surowy w ocenie ale taki jestem. Wszystko albo nic. Jeśli nie potrafisz, nie wychylaj się.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): anonim -

i jeszcze rozgląda się na boki zamiast skoncentrować swoje skupienie na graniu i wykonywanych ruchach ;) opamiętajcie się to jest sztucznie zagrane i bez emocji ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): HernTheHunter -

co to ma byc?? a teraz powinna, zeby udowodnic ze cos na gitarze potrafi, zagrac to na pudle, bo na dobrym sprzecie to kazdy kretyn potrafi szorowac po gryfie... poza tym tez mi wyznacznik rokowego grania jakis van halen - bieda panie, bieda... no i jakas taka znudzona tym graniem laska, pewnie za kare ja posadzili na tym stolku he he
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): starszy -

zalosne sluchac was tempych rodakow gdzie w dupie byli i gowno widzieli...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rudajaszczurka -

Ma talent dziewczyna! Myślę, że powinna do jakiegoś show pójść, żeby cały świat usłyszał o jej wyjątkowych zdolnościach! :)
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz