30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń303
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
30 ppt ?

Nieszczesliwa w malzenstwie (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nieszczesliwa w malzenstwie

Napisał(a): gośc -

Czesc wszystkim. Znalazlam sie tu, bo szukam kogos kto ma podobne problemy do moich. Otoz ja dusze sie w malzenstwie i w obowiazkach domowych przy dzieciach. Mam dosc bycia niezrozumiala przez meza, klotni z nim. Dzieci(dwojka) to nie jest moje szczescie tylko przykry obowiazek i kopalnia nerwowki. Te codzienne ulewania mimo ze dzieciak ma 8 miesiecy i kupy w gaciach 4-letniej corki, stale sprzatanie
oraz mnostwo obowiazkow z ktorymi i tak sobie nie radze sprawiaja, ze ciagle jestem zmeczona. To juz zmeczenie psychiczne. Chodze do psychologa ale mam zadko terminy. Chcialabym rozpoczac zycie na nowo ale nie wiem czy sama dam rade finansowo, czy bede tesknic za dziecmi a reszta rodziny wykluczy mnie i nie beda chcieli mnie znac. Po prostu i tak zle i tak niedobrze. Sytuacja patowa. Moze skonczyc ze soba ale nie mam odwagi....

Re: Nieszczesliwa w malzenstwie

Napisał(a): Wanda -

A do tego jesteś pusta że wypisujesz osobiste sprawy na forum.
Skorzystaj z psychologa będziesz miała prawdziwe wsparcie 😀żal mi takich ludzi jak ty ,no ale cóż ,nie jestem w stanie nakierować ludzi na dobre wybory ,bo nie jestem do tego upoważniona😁 życzę mądrych decyzji w życiu 😁

Napisał(a): Wanda -

Weź się dziewczyno w garść.!
Decydując się na życie dorosłe trzeba być dorosłym i brać odpowiedzialność za życie twoich dzieci ,do puki nie stwierdzisz że możesz pozwolić im się usamodzielnić 😁 bo przyjemność to nie tylko kopulacja😀 gdybyś choć trochę pomyślała,nie tylko o sobie to by ci było łatwiej w zyciu.,i nie zakładała byś takich tematów 😁wyciągnij wnioski z tego co ci chcę przekazać 😀
Rusz wyobraźnię ,a nóż się uda.

Napisał(a): Hogan -

Opuściłabyś dzieci ? Nie wierze , chyba tak do końca sama nie wierzysz w to co piszesz ..... Teskisz za książkami , czytaj je , chcesz się dalej szkolić czy wrócić do pracy , zrealizuj swoje plany , wystarczy trochę organizacji i wszystko da się pogodzić .Ciągłe siedzenie w czterech ścianach siada ci na psychike .....

Napisał(a): ~Magda -

Witaj przeczytałam twoj wpis i naprade wydaje sie być realny, masz problem z własna wartością... psyholog nic t nie wskura tak sadze bo powiesz mu co chcesz a oni nie zawsze umieja doradzić. Powiem Ci nie tylko ty masz dosyć własnych dzieci to sięga wiele kobiet... powrot na studia mówisz... nie jest tak fajnie wrócić na studia jak juz się jest po 27 roku życia, i szczerze nie ma po co wracać, bardziej by Ci sie przydał jakiś kurs ... jak nie pracujesz pewnie jesteś zarejestrowana w PUP. albo na lewo widniejesz gdzieś... Jesli w PUP dowiedz sie może jakies maja darmowe szkolenia :) zawsze to podnosi wartość człowieka gdy musi pokazać ze cos umie, dzieci czesto zabieraja siłe do życia to jest prawda tym bardziej jak sie siedzi z nimi 24 h. pogadaj może z mężem ... że bys chciała wychodzić np 3 razy w tygodniu na siłownie sama bez dzieci ... albo cos innego tak żebyć przez tą min godzine była sama.

Napisał(a): ~Magda -

TO gdzie ześ poszła?? wyprowadziłas sie czy co ??

też mam takie plany ale ja chce uciec od rodziców .... cały czas z nimi mieszkam mam 27 lat... i córke .... juz nie moge zdzierżyc tego wszystkiego ... tu nie moge iść bo co chwile córka .... szkoła itd.. cały czas z nią ... pracowałam w jednej firmie w ktorej mogłam to pogodzic ale tam mnie gnoili psychicznie, i praca nawet jak sie było w domu :(

Napisał(a): gość -

No to teraz tylko zalozyc fartuszek, wrocic do garow, zalozyc gumowe rekawiczki,w jedna reke szmate w druga odkurzacz, na nogi mopy, a jeszcze gdzies tam zelazko sie zmiesci no i Matka Polka gotowa. No tak... zanim zaczelam pisac nie pomyslalam ze wszedzie takie sa i mnie zaczna zjadac. Do tego jeszcze bede czekac aby do Swiat Bozego Narodzenia ogolic lasek, rozczesac wlosy i nalozyc troche makijazu. Moze zdarze sie tez i umyc porządnie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nieszczesliwa w malzenstwie