9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +13
9 ppt ?

Niezalogowani na forum. (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niezalogowani na forum.

Napisał(a): ~niezalogowany -

Niezbyt bystry Bocie :) wystarczy że podczas zakładania kolejnego tematu zaznaczysz/odznaczysz (jak zwał :D ) opcję dostępu dla niezalogowanych użytkowników o co w zasadzie prosiłbym wszystkich pracowników grupy Interia :)
Mam nadzieję że ta odpowiedź Cię usatysfakcjonuje i rozwiąże ten palący problem i komentarze przestaną się pojawiać :) Bo do tego najwidoczniej dążą opłacani zakładacze tematów :)
I nawet to rozumiem, taki wredny uytkownik tylko przeszkadza :) płacą od tematów a te wredne stwory chcą rozmawiać... tylko się czas z nimi marnuje :) A można by tak jak iruś mieć już 1000 założonych tematów :) A to że nikt normalny w nich nic nie pisze?
Kogo to interesuje :)) Ilość się liczy i jakoś(ć) to będzie :D

Miłego dnia :)

Jak by co to zawsze możesz pisać sam ze sobą z kilku kont.. no i pracownicy Interii też zawsze wspomogą kilkoma postami na początek :)

Napisał(a): rafal333 -

~niezalogowany Niezbyt bystry Bocie :) wystarczy że podczas zakładania kolejnego tematu zaznaczysz/odznaczysz (jak zwał :D ) opcję dostępu dla niezalogowanych użytkowników o co w zasadzie prosiłbym wszystkich pracowników grupy Interia :)
Mam nadzieję że ta odpowiedź Cię usatysfakcjonuje i rozwiąże ten palący problem i komentarze przestaną się pojawiać :) Bo do tego najwidoczniej dążą opłacani zakładacze tematów :)
I nawet to rozumiem, taki wredny uytkownik tylko przeszkadza :) płacą od tematów a te wredne stwory chcą rozmawiać... tylko się czas z nimi marnuje :) A można by tak jak iruś mieć już 1000 założonych tematów :) A to że nikt normalny w nich nic nie pisze?

Jak by co to zawsze możesz pisać sam ze sobą z kilku kont.. no i pracownicy Interii też zawsze wspomogą kilkoma postami na początek :)

To jest ciekawa informacja na pewno pożyteczna .

Napisał(a): ~niezalogowany -

rafal333 [ To jest ciekawa informacja na pewno pożyteczna .
Niezamaco :) i przepraszam :))
...bo mimochodem wykazałem że Twoje motto życiowe jest guzik warte :D
A to nawet nie było moim celem :) taki przypadkowy traf :) w zasadzie zdecydowana większość Botów guzik mnie obchodzi i ch wypowiedzi nawet nie czytam :D (jak większość normalnych ludzi :P ) no ale jak widać każdemu zdażają się wyjątki i tak tą rozmowę potraktujmy :)

Miłego wieczoru :)

Napisał(a): WOMAR1910 -

~niezalogowany Niezbyt bystry Bocie :) wystarczy że podczas zakładania kolejnego tematu zaznaczysz/odznaczysz (jak zwał :D ) opcję dostępu dla niezalogowanych użytkowników o co w zasadzie prosiłbym wszystkich pracowników grupy Interia :)

Serdeczne dzięki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niezalogowani na forum.