224
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +43
224 ppt ?

niezobowiązujący sex na wakacjach! (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

niezobowiązujący sex na wakacjach!

Napisał(a): ~Pola -

Spotkałam go nad morzem, rozmawialiśmy dużo, spacerowaliśmy i cieszyliśmy się sobą i razem spędzanym czasem. Zaczęliśmy uprawiać seks, ale dogadaliśmy się, że po wspólnie spędzonych wakacjach (oboje byliśmy na nich sami), każde z nas wróci do siebie i nigdy więcej się nie spotkamy. Było nam razem cudownie, przeżycia nieziemskie. Jest tylko jedno ale - nie mam do niego żadnego kontaktu, ja wiem, że umawialiśmy się inaczej, ale chciałabym się z nim jeszcze spotkać.. To miał być tylko niezobowiązujący sex na wakacjach... Minęło tyle czasu, a ja nie mogę o nim zapomnieć...
INTERIA.PL

Re: niezobowiązujący sex na wakacjach!

Napisał(a): ~klara -

Taki sex na wakacjach często się tak kończy... złamanym sercem... wmawiamy sobie, że to nic nie znaczy, że to tylko sex.. a jest jak jest... kobiety nie zawsze potrafią oddzielić sex od uczucia... ponoć mężczyźni tak..

Napisał(a): ~Jaki -

Zazdroszczę przeżyć , wiem coś o tym miałam podobnie ..... Ale mnie udało się go odnaleźć, jesteśmy razem już drugi rok..... Moja rada próbuj odszukać na wszelkie sposoby ,bo warto chociaż próbować..... Pozdrawiam i życzę powodzenia....
[b][/b]

Napisał(a): Maja -

Spruboj odnplezc swoja wielko wakacyjna milosc. Zaluz rodzine i sie ciesz. A jak ci sie nie uda to sprobuj z innym sexu. Moze tez sie zakochasz . Jak nie to posotanie ci tylko cieple letnie wspomnienje o jego wielkim k....
Powodsenia

Napisał(a): ~wacek -

~Jaki Zazdroszczę przeżyć , wiem coś o tym miałam podobnie ..... Ale mnie udało się go odnaleźć, jesteśmy razem już drugi rok..... Moja rada próbuj odszukać na wszelkie sposoby ,bo warto chociaż próbować..... Pozdrawiam i życzę powodzenia....
[b][/b]
babo, bylo minelo, daj se siana. gdyby on cos chcial, to by cie znalazl. wiem co mowie
« Wróć do tematów
Do góry strony: niezobowiązujący sex na wakacjach!