8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
8 ppt ?

Nigdy nie miałem dziewczyny. Macie jakieś rady? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nigdy nie miałem dziewczyny. Macie jakieś rady?

Napisał(a): Mmmmmm -

Cześć wszystkim.
Jestem 16 letnim chłopakiem i nigdy nie miałem dziewczyny tak jak moi znajomi ze szkoły, którzy byli w wielu związkach. Nie interesuje się związek na pokaz, nie chce zmieniać dziewczyny jak rękawiczek.
Jestem przeciętnym chłopakiem, jestem kulturalny, nie palę i nie jestem imprezowiczem. Od dziewczyn dużo nie wymagam, chciałbym tylko, aby była zadbana, miła, szczera, spokojna, aby nie paliła i nie zadawała się z dziwnymi typami jak dresiarze. Może za dużo wymagam od 16 letniej dziewczyny, a może ja muszę w sobie coś zmienić? Prawda jest taka, że nie mam czym zaimponować dziewczynom : nie jestem fejmem znanym na całą szkołę, nie jestem badboyem, nie lubię informatyki i sportu oraz nie jestem sportowym świrem z wygoloną klatą i kasą od rodziców.
Na koniec dodam, że nie jestem chłopakiem, który płacze z braku dziewczyny i szuka jej na siłę, ale każdy z nas potrzebuje związku.
Pozdrawiam :)

Re: Nigdy nie miałem dziewczyny. Macie jakieś rady?

Napisał(a): ~Polska -

Jeśli szukasz prawdziwej rady to nie tu .
Tu są sami degeneraci i prymitywy.
Od siebie dodam że w twoim wieku to ganiałem za piłką i nie myślałem o dziewczynie.
Dziewczynę , właściwie miłość, taką raz na całe życie poznałem mając 28 lat....
Mogę się przyznać że wspaniała miłość trwała jak na filmie , 360 dni !
Identycznie jak na filmie.
Potem zaczeło się gorzej aż do upadku...
Dziś jesteśmy przyjaciółmi , ona zaprasza mnie do siebie raz w roku , ja wychowuję ( staram się przynajmniej ...) jej syna , który mimo że nie jest mój , lubię go i traktuję jak swojego...
Życie płata niezłe figle i nie raz was zaskoczy, tego nie zobaczycie w filmach z rodowodem hoolywood.

Re: Nigdy nie miałem dziewczyny. Macie jakieś rady?

Napisał(a): ~wargona -

Jesteś młodym chłopakiem, masz jeszcze czas, nie szukaj niczego na siłę. To, że Twoi znajomi mają dziewczyny, nie znaczy, że jesteś gorszy. Z tego co wiedzę, jesteś normalnym chłopakiem, z fajnym podejściem do życia i do dziewczyn. Na pewno w końcu trafisz na taką dziewczynę, która Cię na tyle zainteresuje, że zaczniesz ją podrywać i pewnie Ci się uda. Ale pamiętaj, to jest Twoje życie, więc żyj po swojemu, nie patrz się na innych. Ja kiedyś też przejmowałam się opiniami znajomych na temat mojego życia, starałam się żyć, tak jak oni. Jednak przez dłuższy czas nie miałam żadnego partnera i mimo negatywnych opinii znajomych na temat poznawania kogoś przez internet, założyłam konto na mydwoje i teraz jestem w szczęśliwym związku :) Sama podjęłam taką decyzję, nie kierowałam się innymi, Ty też tak zrób. Patrz się tylko na siebie, a prędzje czy później zaznasz szczęścia :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nigdy nie miałem dziewczyny. Macie jakieś rady?