33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń317
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Niski poziom testosteronu u dwudziestolatka około 350 jednostek. (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niski poziom testosteronu u dwudziestolatka około 350 jednostek.

Napisał(a): KrzysztofNijaki -

1.Z tego co pamiętam, to jakieś cztery lata temu po przebudzeniu się ze snu czy też drzemki, miałem tak zwany "wzwód poranny"... Dzisiaj nie mam go nawet po kilku godzinach snu.
2.Spowolnił mi się proces rośnięcia włosów na głowie, a na twarzy mam zarost piętnastolatka i to jeszcze z pustymi polami.
Włosy w typowo męskich punktach np. klatce etc. nie występują, poza okolicami intymnymi i sutkami.
3.W wtorek przed wieczorem zrobiłem lekki trening, a tak zwane zakwasy pojawiły się dopiero dziś - rano w czwartek.
W wieku tych mniej więcej szesnastu lat ważyłem 100, 105kg, z kolei dziś niecałe 130, a pół roku temu przez moment ponad 140.
Dodam jeszcze, że w moim życiu przeszedłem przez terapię estrogenową wprowadzoną podczas depresji, a właściwie to chyba już apatii.

Reasumując - co tu zrobić, żeby było we mnie więcej z chłopa, a mniej z baby, ale nie na dwa dni (wahania nastroju z powodu zbyt niskiego poziomu testosteronu), tylko na stałe.
INTERIA.PL

Re: Niski poziom testosteronu u dwudziestolatka około 350 jednostek.

Napisał(a): ~orion -

Chłopie, jak podajesz wyniki z krwi to z normami, a nie rzucasz jednostką wyjętą z kontekstu.

Pierwsza sprawa, czemu wybrano terapię estrogenową przy depresji?
Druga sprawa to estrogen pobudza wzrost włosów na głowie, więc akurat spowolniony wzrost włosów na głowie nie powinien być problemem.
Trzecia sprawa, jaki masz wzrost? Bo te podane wagi to też wyjęte z kontekstu.
Czwarta sprawa, ilość i jakość owłosienia uzależniona jest też od genetyki, nie tylko od hormonów.

Generalnie jak chcesz pobudzić testosteron to zacznij regularnie ćwiczyć, a poza tym idź do lekarza bo może estrogen uszkodził Twoje gonady, a to może wiązać się też z problemami zdrowotnymi.

Bardzo zaintrygowała mnie kwestia gonad, bo pewnego razu zeżarłem tych środków pacyfikujących rzekomo agresywnego mnie w stosunku do innych "ludzi" trochę zbyt mało ażeby "zasnąć".
Ale i tak już wcześniej było u mnie libido jak u dziadka...

,,czemu wybrano terapię estrogenową przy depresji?"
Na chwilę przed zakończeniem obserwacji odwiedziła mnie w wariatkowie pewna osoba, której nie chciałem widzieć...
"Afekt blady" - tak streszczono w papierach to spotkanie.
Proponowano mi żebym żarł te zielone po których cieszyłbym się syntetycznie, ale bałem się co będzie gdy przestaną działać i powiedziałem, że absolutnie sobie nie życzę, a na tamto nie wiem czemu się zgodziłem. Chyba żeby szybciej wyjść i nie szarpać się z chujami. Dałem na sobie po prostu zarobić personelowi.

Jeśli chodzi o "energię" z sportów i survivalów, to nic tu nie da niczego, gdyż jestem w bardzo wielu dziedzinach życia wyalienowany i poblokowany, no i nie mogę się skupić na zabawie i hardkorze, a właściwie to chciałbym czerpać w końcu szczęście i nieszczęścia z grania w nieco inteligentniejsze gry typu praca.

Napisał(a): MarekAureliusz -

Hipogonadyzm jąder ? Gdybyś był moim kumplem, to zrobił bym Ci serię
zastrzyków z gonadotropiny, ale jeżeli masz syndrom Klinefeltera,to musisz
zasięgnąć porady dobrego specjalisty. W większości przypadków niskiego
teścia... HCG tak pomaga, że ześwirować możesz od wysokiego libido :D
Jeżeli nie cierpisz na zespół Klinefeltera, to ładować HCG przez okres nie
dłuższy niż 3 tygodnie. 500 jednostek biłbym codziennie na syntezę teścia,
1500 - 2500 co 2 - 3dni - jeżeli problemem jest bezpłodność. Wbijanie 5000
jednostek w jednym strzale, jest mało efektowne i nie daje takich korzyści jak,
2-3 tygodniowy mikrocykl z dawkami po 500. Przy iniekcji 5000, będziesz się
czuć jak kobieta w ciąży i ginekomastia z guzkami jest wielce prawdopodobna...
niedoedukowani koledzy z siłowni mieli takie sajdy, że masakra.
Skonsultuj się z lekarzem i spytaj czy nie ma przeciwwskazań do zastosowania
HCG. To naprawdę bardzo potężny środek, tylko nie zgadzaj się na terapię
powyżej 3 tygodni, bo upośledzisz reagowanie osi HPTA na ten środek,
a nie znam niczego lepszego, a wiem, że lekarze czasem przeciągają
i wyniki obserwacji potem służą dobru nauki, niekoniecznie Tobie,
tylko następnym. Pzdr

KrzysztofNijaki Bardzo zaintrygowała mnie kwestia gonad, bo pewnego razu zeżarłem tych środków pacyfikujących rzekomo agresywnego mnie w stosunku do innych "ludzi" trochę zbyt mało ażeby "zasnąć".
Ale i tak już wcześniej było u mnie libido jak u dziadka...

,,czemu wybrano terapię estrogenową przy depresji?"
Na chwilę przed zakończeniem obserwacji odwiedziła mnie w wariatkowie pewna osoba, której nie chciałem widzieć...
"Afekt blady" - tak streszczono w papierach to spotkanie.
Proponowano mi żebym żarł te zielone po których cieszyłbym się syntetycznie, ale bałem się co będzie gdy przestaną działać i powiedziałem, że absolutnie sobie nie życzę, a na tamto nie wiem czemu się zgodziłem. Chyba żeby szybciej wyjść i nie szarpać się z chujami. Dałem na sobie po prostu zarobić personelowi.

Jeśli chodzi o "energię" z sportów i survivalów, to nic tu nie da niczego, gdyż jestem w bardzo wielu dziedzinach życia wyalienowany i poblokowany, no i nie mogę się skupić na zabawie i hardkorze, a właściwie to chciałbym czerpać w końcu szczęście i nieszczęścia z grania w nieco inteligentniejsze gry typu praca.
A na depresję poszukaj w necie Ashwaganda Gold od Apollo's Hegemony.
Mój Ojciec chorował kiedyś na depresję, na lekach czuł się fatalnie,
dopiero na tym adaptogenie wszystko mu się poprawiło i chce jeść
do końca życia i tak oto zaopatruję Ojca i przyjaciół. Tą od Apollo's Ci
polecam, dlatego, że ma najwyższe stężenie na rynku i starczy Ci
na ponad 3 miesiące za + / - 69 zł (w zależności od sklepu internetowego).
To legalny i obecnie bardzo popularny adaptogen nie tylko wśród sportowców ;)

Kurczę zawracam głowę... Trzeba się ustabilizować samemu niesyntetycznie na tym etapie, a testosteronu nie ma bo niema dupy, a dupy nie ma bo są blokady i kompleksy? Może tak być?
Przyszła mi do głowy właśnie taka myśl, że narządy nie używane są wyłączane...

Boję się iniekcji i pigułek, bo ten rok był słaby i jestem w słabej kondycji psychicznej - nowe kompleksy, problemy, blokady, nerwica, od dłuższej chwili dyskaukulia 🤗 - z dwa tygodnie i różne inne zaburzenia, które powróciły lub się dopiero wykształciły, także nie chcę już żadnych nowych wrażeń, bo i tak zaraz wszystko siądzie...
Ostatnio z adaptogenów wpadł aloe vera 98 i mnie trochę obudził... 800ml jednego dnia :)

KrzysztofNijaki Kurczę zawracam głowę... Trzeba się ustabilizować samemu niesyntetycznie na tym etapie, a testosteronu nie ma bo niema dupy, a dupy nie ma bo są blokady i kompleksy? Może tak być?

Boję się iniekcji i pigułek, bo ten rok był słaby i jestem w słabej kondycji psychicznej - nowe kompleksy, problemy, blokady, nerwica, od dłuższej chwili dyskaukulia 🤗 - z dwa tygodnie i różne inne zaburzenia, które powróciły lub się dopiero wykształciły, także nie chcę już żadnych nowych wrażeń, bo i tak zaraz wszystko siądzie...
Ostatnio z adaptogenów wpadł aloe vera 98 i mnie trochę obudził... 800ml jednego dnia :)
''Boję się iniekcji'' no to rzeczywiście gówniarz jesteś, nie mężczyzna -.-
800 ml aloe vera... Tobie potrzeba chłopie psychiatry, albo od razu
elektrody na mózg o_O

Głupio gadasz, testosteron to nie tylko bzykanie. Jeżeli masz teścia
takiego jak pisałeś, to masz zwiększone ryzyko zawału serca.
Będziesz mieć niedługo słabe kości i beznadziejny wyraz twarzy.
Z niskim testosteronem bywa też związana depresja, słaby anabolizm
i ogólnie marna jakość życia. ''bo niema dupy'' tak... i nie będzie,
bo przy Twoim teściu, to bardzo blisko do feminizacji zachowania :D
Równowaga hormonów musi być. Dobry samiec :D powinien mieć
powyżej średniej, zaś zejście poniżej średniej, nawet przy dużym sprzęcie,
nie sprawi, że będziesz choćby przyzwoity... w tych sprawach :D
Ogólnie, to gadasz jak potłuczony, albo aspirujesz do roli jakiegoś
super trolla. Wybacz :-D

Napisał(a): Lilith1 -

KrzysztofNijaki Kurczę zawracam głowę... Trzeba się ustabilizować samemu niesyntetycznie na tym etapie, a testosteronu nie ma bo niema dupy, a dupy nie ma bo są blokady i kompleksy? Może tak być?

W Belgii jest legalna eutanazja...

Lilith1

Albo zainwestować w system przetwarzania
takich elementów w cenne guano :D

Napisał(a): Judas -

Lilith1

Myślisz w dziewczęcej naiwności że u nas eutanazji nie ma?

Zaprawdę powiadam Ci że eutanazja to u nas normalne zjawisko, lecz inaczej się to nazywa.

Łebscy rodacy odkryli że często wystarczy zmienić nazwę.

Napisał(a): WednesdayTEN -

MarekAureliusz ''Boję się iniekcji'' no to rzeczywiście gówniarz jesteś, nie mężczyzna (...)
To może... czopki? Czopki są dobre na wszystko! :>

A gdzie można zrobić badania na poziom teścia i ile trzeba zabecylować? ;) No i ile powinna wynosić norma dla dwudziestoletniego młodzieńca? :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niski poziom testosteronu u dwudziestolatka około 350 jednostek.