12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń310
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +3
12 ppt ?

Niskie libido ktoś tak ma ? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Niskie libido ktoś tak ma ?

Napisał(a): ~Marcin88 -

Mam podobny problem. Mam 34 lata i nie wiem czym jest to spowodowane. Kilka razy odmówiłem żonie mówiąc, że jestem zmęczony albo źle się czuję, nie chciałem sprawiać jej przykrości. Postanowiłem coś z tym zrobić. Wolałem kupić tabletki Longmen przez internet. Anonimowo, szybka wysyłka, wiarygodny sklep. polecam zakup w wzaufaniu.pl

Napisał(a): ~Robercik88 -

Myślę, że dobrym pomysłem są jakieś tabletki na potencję. Ja też miałem ten sam problem i wypróbowałem WhiteHorse ze strony w zaufaniu.pl ale jest tam jeszcze kilka innych podobnych w działaniu suplementów :) Polecam, szczególnie, że efekt nie kończy się na jednorazowym stosunku tylko trwa dłużej. Ja mam ochotę na sex jeszcze przez nastepny dzień!

Napisał(a): ~paweł -

U nas w małżeństwie też był problem z libido. Początkowo myślałem, że to moja wina. Mam cudowną żonę i lubiliśmy się kochać i coś nagle się zmieniło. Żona miała coraz mniejszą ochotę na igraszki i wtedy zacząłem siebie obwiniać, że już jej nie pociągam. Próbowaliśmy później razem rozwiązać ten problem i okazało się, że to lekarz przepisał jej tabletki jakieś takie dziwne, które tylko rozwalają jej organizm i przez to też spadało jej libido. Poszliśmy do innego, zapisał jej belarę i od kilku miesięcy wszystko wróciło do normy. A nawet bym powiedział że jest coraz lepiej. Nie tylko jeśli chodzi o jej samopoczucie, ale też o sex. Teraz co drugi dzień to robimy :)

Napisał(a): ~spoko -

Sporo zależy od wieku. Tego nie zaznaczyłeś. Ale możesz spróbować od prostych środków - bielizna, czy nawet na wstęp masaż olejkami rozgrzewającymi, etc. , najpierw lepiej zacząć od czegoś prostszego i wyjść poza rutynę, jesli to nie pmoze to mozesz kupic w aptece np. maxon
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niskie libido ktoś tak ma ?