125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +11
125 ppt ?

Niskie libido u faceta i brak seksu w związku (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Niskie libido u faceta i brak seksu w związku

Napisał(a): ~giean -

Ze swoim facetem jestem od roku. Ja mam 20 lat, a on 26. Wcześniej znaliśmy się przez internet, gdy poznaliśmy się na żywo totalnie między nami zaiskrzyło i zostaliśmy parą. Na początku przez jakieś 3 miesiące bardzo często uprawialiśmy seks, ale tylko oralny. Z tym, że na początku on wcale nie dochodził, jednak z czasem to się zmieniło. Okazało się, że jestem jego pierwszą dziewczyną po operacji obrzezania i musi się przyzwyczajać do tego jak odczuwa teraz. Jednak do seksu pochwowego nigdy nie doszło – on jest za miękki. Ostatnio nawet podczas gdy zaspokajam go oralnie też mu opada. Mówi, że zrobi coś z tym, ale… nic nie robi. On nawet nie inicjuje seksu, zero. Owszem całujemy, przytulamy się, ale żeby złapał mnie za piersi, czy tyłek - muszę zapomnieć. Próbowałam rozpalić go seksowną bielizną i innymi duperelami… skończyło się tylko na zaspokojeniu mnie przez seks oralny, jemu stanął ale szybko opadł. Ostatnio już przestałam cokolwiek inicjować. Nie wiem co mam robić. Jestem na skraju załamania. Czuję, jakbym go nie pociągała, ponieważ nawet gdy wysyłam mu jakieś swoje seksowe fotki to on to zlewa... :(
INTERIA.PL

Re: Niskie libido u faceta i brak seksu w związku

Napisał(a): goleczka -

skoro ma takie problemy to może warto jednak się zastanowić nad związkiem tym facetem? Wiem, że jest Ci z nim dobrze, ale prędzej czy później to będziesz go zdradzać. Nikt bez sexu długo nie wytrzyma. Ja na szczęście mam dużo szczęścia, bo mój facet bardzo lubi sex. Zresztą jak i ja. Nawet chciałam żebyśmy inaczej się zabezpieczali i dlatego byłam u gienkologa żeby przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Po badanich zapisał vines, któe bardzo dobrze na mnie działają, bo nie mam żadnych skutków ubocznych

Napisał(a): ~rodron -

No coż. Może problem jest tutaj w czymś innym? Nie zastanawiałas się nad tym, że facet może wcale nie mieć słabego liido ale po prostu moze mieć zaburzenia erekcji ? Wiek tutaj nie ma nic do rzeczy Takie zaburzenia libido ma wielu mężczyzn. Nawet w młodszym wieku. Problem ten może byc spowodowany wieloma rzeczami
stresem ( moze on stresuje się,ze penis mu opada i to napędza jeszcze wiekszy stres, penis będzie opadał jeszcze bardziej....). Nie jest to wcale takie rzadkie.
Proponowałbym po pierwsze nie popędzać go, po drugie porozmawiać z nim szczerze bo jeśli tego nie zrobisz to coż... Nie wróżę temu związkowi wiele dobrego.
Może warto byłoby zastanowić się nad tabletkami na erekcję> Mój mąż również miał trudny czas tego typu i właśnie tabletki mu pomogły odzyskać erekcję.

Napisał(a): ~rodron -

Nikt tutaj nie pisze o sildenafilu. Jest wiele tabletek bez recepty, które mogą pomóc w takich problemach i właśnie takie bym polecała. Mój mąż przyjmował tabletki penis complete. W składzie maja na przykład L argininę i inne składniki, które polepszają erekcję. Na początku miał pewne opory ale w końcu doszliśmy do porozumienia. Lepsze jest spróbować tkaich tabletek niż wybierać się od razu do seksuologa (szczególnie ze dla faceta jest to często żenująca sytuacja i chce tego uniknąć).

Napisał(a): ~Sylwek -

Sildenafil niekoniecznie jest na receptę. W każdej, a przynajmniej w dużej części aptek spokojnie można dostać maxon active, który wlasnie zawiera sildenafil, więc nie ma problemu, żeby kupić całkowiecie leganie z pewnego źródła.

Napisał(a): ~oli -

Po co się obrzezał ? Przeszedł na judaizm czy islam? Może ty go nie kręcisz i tyle, a to iskrzenie to tylko z twojej strony. Jeśli go kochasz, a nie napisałaś tego to będziesz cierpieć, a jeśli nie to lepiej daj sobie spokój skoro on nic nie zrobił. Powodzenia.

Napisał(a): ~może -

A może to homoseksualista, który rozpaczliwie stara się przejść na hetero. Często wychodzi z kolegami? Może ma kochanka w pracy? Ciocia obiecała mu spadek jak się ożeni i jesteś jego ofiarą. Rozróżnia szkarłatny od karmazynowego?

Napisał(a): ~jaiona -

Zgroza - dwudziestosześcioletni eunuch! ... a ja od dwóch lat jestem na emeryturze i z obopólną satysfakcją obrabiam do ostatniego "naboju" niewyżytą czterdziestkę, która może kiedyś właśnie trafiła na takiego kalekę i ma spore zaległości!

Napisał(a): ~antyfeminista -

Seks to gwałt.Jeśli Cię złapie za tyłek - to jest zboczeńcem, Jeśli za piersi - to napastowanie /napaść seksualna. Całowanie i obściskiwanie to molestowanie. Jeszcze dorzucę, że jesteś pociągająca.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Niskie libido u faceta i brak seksu w związku