75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń696
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +79
75 ppt ?

No i juz wiem dlczego kazano rejestrowac telefony na karte (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

No i juz wiem dlczego kazano rejestrowac telefony na karte

Napisał(a): Marcin65 -

Otoz kilku moich znajomych posiada telefony na karte
Jako ze przepis prawny mówi ze nalezy je zarejetrowac,rejestracje owych telefonów uczynili
Po paru dniach otrzymali taką oto wiadomosc SMS
Cytat moze byc niekompletny ale sens będzie ten sam

Poparcie dla PiS w Polsce wynosi obecnie 36%
Czy zechcesz wesprzec nas swoim poparciem?
Czy popierasz PiS?
Wyslij odpowiedz TAK lub NIE pod bezpłatny nr telefonu XXXXX

No to są jakies jaja proszę panstwa
Jesli to nie jest jakis fake a umyslne działanie
to wydaje mi się,zaznaczam ze mi się wydaje bo na prawie się nie znam
ale wydaje mi się ze na zdrowy rozum to jest nie legalne tym bardziej ze zblizają sie wybory
Jakby nie patrzec trwa rozbudowa bazy danych i inwigilacja pełną gębą

W piękny sposób będzie wiadomo ze KOwalski czy Iksinski nie popiera PIS
Albo ze jakis X PiS popiera
Mozna zatem podjąc jakies kroki aby Kowalki czy Iksinski zaczął popierac PiS
a X nagrodzic za popieranie

Po za tym moze z tym powyzej przesadziłem ale znakomicie mozna zrealizowac posiadanie bazy kto kogo politycznie popiera
Włączając adresy,nr telefonów,nazwiska
Baza danych do czegos słuzyc musi

A i ciekawe kto za tym stoi
INTERIA.PL

Re: No i juz wiem dlczego kazano rejestrowac telefony na karte

Napisał(a): Air842 -

Wierze ,ze wymuszanie glosowania na PiS stanie sie jeszcze bardziej natarczywe. Bo ktoz bedzie glosowal na balagan , prywate miskow ... ? Nikt ,,a zakusy na wladze sa nie do pokonania bez krwawej -walki o czym swiadczy pod sejmem stojaca WLADZA wojsko .policja

Napisał(a): Blandare51 -

Lizbonnka A moim zdaniem to akurat dobry pomysł bo przynajmniej ci różni przestępcy nie będą mogli wykorzystywać faktu że są anonimowi dzwoniąc z telefonu na kartę
Hm... W calej Europie wszedl ten przepis? Bo ja nic nie refestrowalem, a moj telefon dziala....Na karte.. Kupilem za granica....

Blandare51
Lizbonnka A moim zdaniem to akurat dobry pomysł bo przynajmniej ci różni przestępcy nie będą mogli wykorzystywać faktu że są anonimowi dzwoniąc z telefonu na kartę
Hm... W calej Europie wszedl ten przepis? Bo ja nic nie refestrowalem, a moj telefon dziala....Na karte.. Kupilem za granica....
Nie jest mi znane ,zeby cala Europa. Przeciez policja w kazdej chwili moze namierzyc z jakiego telefonu , gdzie i skad sie rozmawia i o czym sie rozmawia . .Durnota !

Air842
Blandare51
Nie jest mi znane ,zeby cala Europa. Przeciez policja w kazdej chwili moze namierzyc z jakiego telefonu , gdzie i skad sie rozmawia i o czym sie rozmawia . .Durnota !
Policja moze namierzyc moj telefon, zlokalizowac go... ale nadal nie wie czyj to telefon...
Kiedys (nawet nie wiem czy nie jeszcze) meldowanie sie bylo obowiazkowe, nawet czasowe (gdy dluzej niz 24 godziny przebywalo sie w danym miejscu)... pamietam, ze za PeReLu wielokrotnie bedac na stopie bylem zatrzymywany pod pretekstem sprawdzenia meldunku ... Ulatwia to strasznie wladzom....Utrudnia obywatelom... nno ale wladza jest najwazniejsza, to ona przeciez o nas dba!... prawda?

Blandare51
Air842
Blandare51
Policja moze namierzyc moj telefon, zlokalizowac go... ale nadal nie wie czyj to telefon...
Kiedys (nawet nie wiem czy nie jeszcze) meldowanie sie bylo obowiazkowe, nawet czasowe (gdy dluzej niz 24 godziny przebywalo sie w danym miejscu)... pamietam, ze za PeReLu wielokrotnie bedac na stopie bylem zatrzymywany pod pretekstem sprawdzenia meldunku ... Ulatwia to strasznie wladzom....Utrudnia obywatelom... nno ale wladza jest najwazniejsza, to ona przeciez o nas dba!... prawda?
Prawda ..ale wladza tez ma obowiazek uszanowac nasza prywatnosc .. Nie mozna mojego telefonu uzywac jak "plota reklamowego " ,ze wkleja sie co sie chce .......

Air842
Blandare51
Air842
Blandare51
Prawda ..ale wladza tez ma obowiazek uszanowac nasza prywatnosc .. Nie mozna mojego telefonu uzywac jak "plota reklamowego " ,ze wkleja sie co sie chce .......
Szacunek do obywatela to tylko w krajach spoleczenstw obywatelskich - Polska do takich nie nalezy, a dzieli ja od nich... hm... 40? 50? Trudno powiedziec ile lat.......Z kazdym nowym rozporzadzeniem, ustawa tego rzadu, tego sejmu proporcjonalnie ta przepasc sie powieksza!

Napisał(a): Tris -

egle w dwoch sieciach rejestrowalam telefony i zadna nie wyslala takiego smsa...

napisze do nich skarge, poczulam sie pominieta w sondazach.....
Idę z Tobą :D
Ja też rejestrowałam, cała moja rodzina rejestrowała, część w Play'u, a część w T-mobile i ani jednego takiego sms'a nie było i zapewne nie będzie :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: No i juz wiem dlczego kazano rejestrowac telefony na karte