77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +18
77 ppt ?

Noclegi w Szczawnicy (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Noclegi w Szczawnicy

Napisał(a): edskowronek -

Można teraz przez internet praktycznie wszystko załatwić zdalnie jeśli chodzi o noclegi. Co do wyszukiwarek ofert to ja znam chociażby http://meteor24.pl/ Z tej strony jakoś najczęściej mi się zdarza korzystać. Mają dużo ofert, są one aktualne, porządnie opisane, także nie muszę przechodzić na stronę np. hotelu bo już pełne info o obiekcie mam w wizytówce w wyszukiwarce.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Gongirka -

Jeśli chodzi o pieniny to ostatnio przebywaliśmy w hotelu spa http://www.sp(...)ani.pl/ i był to bardzo udany pobyt. Spotkały nas tam same przyjemności - od bardzo miłej obsługi, po zestaw wielu zabiegów relaksacyjnych, dzięki którym poczuliśmy się o niebo lepiej. Do tego piękna okolica, bardzo dobre jedzenie i wiele innych atrakcji.

Napisał(a): inka673 -

Bardzo lubię miejsca do wypoczynku, które mają swój klimat i szczawnicki pensjonat LALA całkowicie spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Nie będę się już rozpisywała o warunkach noclegowych, bo one były bardzo dobre, ale warto napisać coś o obsłudze. Ona jest rewelacyjna i świetnie sprawdza się w każdym momencie. Czułam się doceniony jako gość, a atmosfera panowała praktycznie jak w rodzinie. Zero stresu, sztywniactwa, wszystko tak na luzie. Pozdrawiam całą ekipę i szefową.

Napisał(a): ~IrektatoMaćka -

Tak czytałem te wasze opinie tutaj i postanowiłem z moim autystycznym synem pojechać do Szczawnicy i zobaczyć jakie warunki panują w Lali, a że mam syna z zespołem aspergera, to wskazane jest, by był spokój ale też i możliwość socjalizacji. W lali to wszystko mieliśmy. nie bez znaczenia dla nas była również kuchnia bez konserwantów - domowa. Bardzo fajne miejsce!

Napisał(a): ~jogi -

Podpowiadałabym portal meteor-turystyka.pl. Jak potrzebuję noclegu to raczej udaje mi się właśnie na tej stronie znaleźć. Urozmaicona oferta – mają wszystko, od kwater prywatnych po hotele, także – co kto lubi. Ja wolę jednak pensjonaty jakieś mniejsze, kameralne bardziej niż duże ośrodki wczasowe gdzie turystów się w sezonie mieli w tysiącach.

Napisał(a): ~margo564 -

Akurat ostatnio szukałam noclegu w Bieszczadach i już mam pokój zarezerwowany. Udało się znaleźć fajny pensjonacik na stronie www.meteor-turystyka.pl . Mają zbiorczą, dużą ofertę z całej Polski, także szansa że się przeoczy jakieś noclegi jest mała tutaj. Jeśli ktoś oferuje nocleg, to raczej w ich bazie będzie miał wizytówkę. Strona dość przejrzysta, łatwo można sobie przeszukać tylko te regiony które chce się odwiedzić.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polecane noclegi w szczawnicy forum
  • szczawnica ceny noclegw lato 2016 forum
  • szczawnica wczasy forum
  • noclegi w grach szczawnica forum
  • pensjonat pod sowa szczawnica
  • noclegi szczawnica forum
  • opinie o noclegach w szczawnicy
  • forum noclegow szczawnica
  • szczawnica tanie noclegi forum
  • szczawnica noclegi