8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń87
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Nocowanie pomocy! Robaki (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nocowanie pomocy! Robaki

Napisał(a): Mama -

Chciałam zrobic koledze niespodziankę i jechałam 800km z celem zostania kilka dni. To co tam zastałam nie da sie opisac. Piwnica tak cuchnąca pleśnią i wilgocią jakiej jeszcze nie widziałam, syf, brud, pościel nie zmieniana chyba nigdy, na pewno od wielu miesięcy przynajmniej, zakładam ze od wprowadzenia sje tam czyli rok.. Ogólnie katastrofa wszystko mokre od wilgoci. Zostałam tam kilka godzin czego juz żałuje po czym zwinelam sie do hotelu.. Niestety po feralnej przygodzie zostały ślady. Na plecach na pewno ugryzienia pluskw, z przodu cos niezidentyfikowanego (prosze o pomoc co to i co z tym robic-swędzi i boli). Ślad około 6na 3 cm kilkadziesiąt malutkich jakby pryszczy,. Poza tym bol ciała to jest tez dziwne bo bol jednej części ciała (ugryzienia tez sa na niej) rozległy (uda, plecy) jakbym sie zderzyła z ciężarówka.. Pomóżcie
INTERIA.PL

Re: Nocowanie pomocy! Robaki

Napisał(a): ~Cucumba -

Kajetana Twój kolega mieszka w piwnicy?
Po kilku godzinach masz takie obrażenia? To może za dużo wypiles i wszystkiego nie pamiętasz?

Idź do dermatologa.
W Suterynie to jest poniżej ulicy okna są tak jakby w piwnicy . Kiedyś w starych domach w takich mieszkaniach mieszkali dozorcy . A te pogryzienia to może pluskwy albo pchły ...... w suterynach często roznoszą pchły , szczury ....... !

Re: Nocowanie pomocy! Robaki

Napisał(a): abce -

Robienie takich niespodzianek jak niezapowiadana wizyta nie jest w dobrym tonie. Nie wszyscy to lubią tym bardziej jeśli nie ma się warunków . Dla odwiedzanych taka niespodzianka jest bardzo krępująca pod każdym względem . W dodatku teraz za swój nietakt użalasz się na forum . Nie masz taktu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nocowanie pomocy! Robaki