111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń402
  • Odpowiedzi107
  • Ocen na +1
111 ppt ?

Novum - telefon stacjonarny - co to jest za oferta? opłaca się to brać? (108)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Novum - telefon stacjonarny - co to jest za oferta? opłaca się to brać?

Napisał(a): ~wojtek -

~gość Telefon stacjonarny jest tylko w pakiecie po to, żeby go zablokować ( i nie używać) ale z tego tytułu jest mniejsza opłata za inne usługi. Miałam taką propozycję z ORANGE, za 4-ry usługi: internet, kablówka, komórka i fikcyjny stacjonarny miałam płacić 60zl. Zrezygnowałam bo nie wszystko dało się zainstalować.
A nie wiec ie czy novum z telefonem daje internet ?

Napisał(a): ~inka -

~wojtek
~gość Telefon stacjonarny jest tylko w pakiecie po to, żeby go zablokować ( i nie używać) ale z tego tytułu jest mniejsza opłata za inne usługi. Miałam taką propozycję z ORANGE, za 4-ry usługi: internet, kablówka, komórka i fikcyjny stacjonarny miałam płacić 60zl. Zrezygnowałam bo nie wszystko dało się zainstalować.
podbijam pytanie. Chcialabym mieć wszystko w jednym miejsu wiec jeśli internet tez się da to może nie musze już szukac

Napisał(a): ~emka -

~inka
~wojtek
podbijam pytanie. Chcialabym mieć wszystko w jednym miejsu wiec jeśli internet tez się da to może nie musze już szukac
niestety na ich stronie nie ma nic o interencie wiec chyba nie ma:(

Napisał(a): ~kora -

~arek
~igi Oni mają bardzo fajną opcję z teleopiekunem dla osób starszych też
O coś takiego by mi chodziło , bo poszukuję dla swojej babci telefonu
super dla starszych, albo schorowanych osób!

Napisał(a): ~krzysiek -

~basia Nie wiem, czy już kto odsyłał, ale przesyłam linka do ich strony, tam jest wszytsko dokładnie opisane: [url=http://telenovum.t-novum.pl/]http://telenovum.t-novum.pl/[/url]
O to mi chodziło
« Wróć do tematów
Do góry strony: Novum - telefon stacjonarny - co to jest za oferta? opłaca się to brać?