55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń316
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +29
55 ppt ?

Nowa kategoria potrzebna... (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Nowa kategoria potrzebna...

Napisał(a): egle -

Lee1]
egle]
Lee1]
egle][cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle [cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle][/cytat
.
podoba mi sie ta koncepcja :) czy tym bonusem moglaby byc np randka z silnym i mlodym policjantem?

ps. wszelkie zbieznosci z innymui tematami sa przypadkowe i niezamierzone :)

Dla niektórych pewnie byłby to bonus extra :), ale to raczej w kategorii "omamy seksualne", zaproponowanej przez egle :)
ja cos proponowalam? jezuu, a mowili w sklepie, ze to piwo ma tylko 2% alkoholu i wiecej cytryny.. .wszedzie oszukuja, doslownie wszedzie !

dobra, to dawaj, co u Ciebie byloby bonusem? moze bede pierwsza, co tam temat zaloze??
INTERIA.PL

Napisał(a): Lee1 -

egle]
Lee1]
egle]
Lee1][cytat kogo=egle][cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle [cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle][/cytat
.
ja cos proponowalam? jezuu, a mowili w sklepie, ze to piwo ma tylko 2% alkoholu i wiecej cytryny.. .wszedzie oszukuja, doslownie wszedzie !

dobra, to dawaj, co u Ciebie byloby bonusem? moze bede pierwsza, co tam temat zaloze??
Sorry, pomyłka, oczywiście nie Ty tylko guest, pop...pomyliły mi się nicki :)) Zmęczenie wyłazi, pobiegaliśmy dzisiaj trochę po górkach :)) I piwa nie mam...
Co do bunusów - należałoby skonsultować z Adminem. Coś bardziej przyziemnego niż randka z policjantem, bo na to Admin raczej nie przystanie. Potem będzie, że portal prowadzi działalność stręczycielską czy coś takiego ... :)) Podwójna ilość punktów? Trochę mało interesujące. Jakieś atrakcyjne nagrody, może rzeczowe za najbardziej irytująca plotkę?

Napisał(a): Marduk1986 -

Sporo dzisiejszych komentarzy trzeba byłoby przenieść do działu plotki i pomówienia.

Dobry też byłby dział Ring,tam fanatycy kilku grup wyzywaliby się,daliby upust swej nienawiści,można by zrobić kilka takich ringów,ring polityczny,ring religijny no i ringi obyczajowe,lub też światopoglądowe :)

Lee1]
egle]
Lee1]
egle]
Lee1][cytat kogo=egle [cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle [cytat kogo=Lee1 [cytat kogo=egle][/cytat
.

Sorry, pomyłka, oczywiście nie Ty tylko guest, pop...pomyliły mi się nicki :)) Zmęczenie wyłazi, pobiegaliśmy dzisiaj trochę po górkach :)) I piwa nie mam...
Co do bunusów - należałoby skonsultować z Adminem. Coś bardziej przyziemnego niż randka z policjantem, bo na to Admin raczej nie przystanie. Potem będzie, że portal prowadzi działalność stręczycielską czy coś takiego ... :)) Podwójna ilość punktów? Trochę mało interesujące. Jakieś atrakcyjne nagrody, może rzeczowe za najbardziej irytująca plotkę?
mnie z Guestem? oj... brniesz coraz bardziej :D, ale spokojnie, wiem o co chodzi...

a po jakich gorach? Jakis wiekszych? no piwo dobra rzecz, ale takie z 2%, bo wiecej, to moglabym faktycznie niekoniecznie odpowiednie propozycje zglaszac :)

podwojna ilosc punktow moze byc jak najbardziej dla niektorych wlasciwa. w koncu dla kolejnego poziomu tu sie czasem cuda dzieja :D, wiec ide tym tropem i przebijam - za obrazliwy tekst zamiast -4 to -12 :)

no randka z policjantem to dosc ciezki motyw do zrealizowania, ale wskazowki, jak tego policjanta na randke zaprosic, juz chyba nie?

Marduk1986
Lee1 Popieracie czy nie?
Ja proponowałbym podział polityki na kilka podgrup,w tym dwie PO i PiS. Religię też można podzielić na kilka podgrup
hehe to tak jakbys proponowal, zeby dwoch bokserow walczylo ze soba w dwoch osobnych klatkach... przeciez wlasnie wtedy to dopiero ma sens... opluc sie nie ma jak i powkurzac nawzajem... ale byloby jedno dobre - liczba odplatnych komentatorow by spadla....

Napisał(a): Marduk1986 -

egle
Marduk1986
Lee1 Popieracie czy nie?
Ja proponowałbym podział polityki na kilka podgrup,w tym dwie PO i PiS. Religię też można podzielić na kilka podgrup
hehe to tak jakbys proponowal, zeby dwoch bokserow walczylo ze soba w dwoch osobnych klatkach... przeciez wlasnie wtedy to dopiero ma sens... opluc sie nie ma jak i powkurzac nawzajem... ale byloby jedno dobre - liczba odplatnych komentatorow by spadla....
Zejdź komentarz niżej,wymyśliłem ring dla najbardziej zajadłych

iiiiiii Tutaj każdy jest najmądrzejszy, a w życiu miernoty.A im mocniej drze pyska, tym gorzej z nim w realu:)
Ty to dobry psycholog jestes! jak juz tak wszystko wiesz i karty odkrywasz, to przyznaje sie, w domu o dolewke zupy boje sie poprosic... uff dobrze, ze jest to forum, wykrzyczec jape moge, ja wielka miernota, ale madra.

Marduk1986
egle
Marduk1986
Lee1 Popieracie czy nie?
Zejdź komentarz niżej,wymyśliłem ring dla najbardziej zajadłych
ale wiesz, tyle kategorii, zanim ten zajadly komentarz jeden z drugim by napisal, to pol dnia szukalby wlasciwego miejsca... alez harmonia by tu zapanowala, takie flaki z olejem....

Napisał(a): iiiiiii -

egle
iiiiiii Tutaj każdy jest najmądrzejszy, a w życiu miernoty.A im mocniej drze pyska, tym gorzej z nim w realu:)
Ty to dobry psycholog jestes! jak juz tak wszystko wiesz i karty odkrywasz, to przyznaje sie, w domu o dolewke zupy boje sie poprosic... uff dobrze, ze jest to forum, wykrzyczec jape moge, ja wielka miernota, ale madra.
Od rana chodzę po tym forum i się wydzieram jaka ja to mądra:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowa kategoria potrzebna...