Reklama

Nowe informacje ws. wypadku, w którym zginęło siedmioro nastolatków (1245)

Nowe informacje ws. wypadku, w którym zginęło siedmioro nastolatków

Temat dotyczy artykułu: Nowe informacje ws. wypadku, w którym zginęło siedmioro nastolatków

Pojawiły się nowe ustalenia w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Klamry k. Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie). Badania wykazały, że 16-latek, który przeżył wypadek, był - jak podaje policja - w "stanie po użyciu alkoholu". Na miejscu zginęło siedmioro nastolatków. Poza 16-latkiem ocalała jeszcze jego koleżanka.

Komentarze (1245)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (23)

Napisał(a): marek -

Stary kierowca -a jakby wybrali kolej bezpieczniejsza moze by żyli za wygobe sie placi
Odpowiedź (0)

Napisał(a): stary kierowca -

Do wszystkich obrońców drzew przy drogach. Rodzice mojej żony zginęli w wypadku, w którym jadącego z naprzeciwka tira zniosło na zakręcie na ich pas. Przerysował im bok i wytrącił z rytmu jazdy, samochód przy około 90-100 km/h wypadł z drogi owijając się na drzewie. Teściowa zmarła na miejscu, teść w szpitalu. Czym zawinili? Owszem, są setki ludzi, którzy sami proszą się o śmierć na drodze - ale drzewa przynoszą śmierć też tym, którzy nie zrobili niczego złego. Przynoszą śmierć tym, na których czeka w domu żona, mąż ,ojciec, matka, dzieci. Przynoszą śmierć także takim ludziom, którzy jeżdżą rozsądnie i przepisowo. Dlaczego nie wytnie się tych drzew, sadząc równocześnie krzewy lub żywopłoty, jak w niemal całej Europie? Nie dość, że stanowią one doskonałe zabezpieczenie przed nawiewanym śniegiem, to jeszcze w razie wypadku zamiast prowadzić do śmierci, lub kalectwa, to amortyzują wypadek, zmniejszając prędkość pojazdu...
Pamiętajcie, że nie każdy wypadek jest spowodowany przez brawurę - równie dobrze ktoś może was zepchnąć z drogi, może wystrzelić opona, możecie trafić na dziurę w drodze, może się uszkodzić układ kierowniczy, możecie trafić na plamę rozlanego oleju.
Nie bronię szaleńców na drogach, ale żal mi tych młodych ludzi i ich rodzin.
Dlaczego jesteście tacy bezduszni, czemu tyle w Was jadu? Dlaczego o wszystkich siedmiu zabitych mówicie "dobrze im tak" ?
Szkoda słów :(((
Odpowiedzi (39)

Napisał(a): wujas -

Ich szkoda.Młodość jest piękna ale i durna.Natomiast rodzice..?Rany...dzieci chleją wódę i piwsko w nocy,biorą samochód a oni śpią?Tutaj to durnota do potęgi.Ale ci rodzice to też pokolenie "róbta co chceta"...amen.
Odpowiedzi (27)

Napisał(a): pdg52 -

Admin usunął moją odpowiedź @bandera, na jego " niezgodny z logiką" komentarz - za trochę za dosadne słowo . Więc powtarzam na czysto. Trucie drzew porównałem do przykrywania bagien folią, iżby nie generowały mgieł zabójczych dla pojazdów samochodowych, pędzących bez widoczności , jak spłoszone konie. Wszyscy zadowoleni ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): juli -

Chore to co wypisujecie,tryska jademmmm..Winni sa i dzieci które zginely i rodzice.Co robila 13 to latka o 2giej w nocy?Brak slowwww.. Nie tylko kierowcyyy.
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): BeBe -

Dobrze, że to się stało nim zdążyli znieść jaja. To się nazywa selekcja naturalna.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): bandera. -

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Od 10 lat zawsze mam na pokładzie 5 litrów elektrolitu. Przy okazji zatrzymywania się w celu żeby się odejszczać a przy drodze stoi drzewo, biorę siekierę, wyrąbuję dołek w kilku miejscach i nalewam elektrolitu. Drzewo od tego momentu ma jakieś tydzień życia. Dlatego pamiętajmy jeżdżąc polskich drogach obrośniętych drzewami: uratowanie komuś życia kosztuje tylko 30 zł. Powtórzę: za 30 zł możemy komuś uratować życie. Dziękuję za uwagę.
Odpowiedzi (27)

Napisał(a): m -

moj kuzyn po pojku mial wypadek . mial nie cale 17 lat. skazali na 10 miesiecy odsiadki do tej pory po piwku nie wsiadl
nauczyl sie i pamieta a ofiar nie bylo a ty co ? bez sledztwa ?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz