26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Nowe stenogramy - nowe fakty? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowe stenogramy - nowe fakty?

Napisał(a): kalumpa -

Dziś chyba wszędzie temat numer jeden - co sądzicie o świeżo ujawnionych stenogramach? Myślicie, że będzie miało to znaczący wpływ na dochodzenie? W końcu próba wypędzenia osób trzecich z kokpitu (dekoncentracja pilotów), piwko na pokładzie... Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Re: Nowe stenogramy - nowe fakty?

Napisał(a): gość -

ja odrazu przypuszczałem ze tak było nietrzeba slectwa pomyslscie
rozsądnie o której godz startuja z warszawy trzeba doleciec do smolenska
na uroczystosci gdyby ladowali na innym lotnisku to by sie spoznili na uroczystosci przyjechali by po uroczystosciach wiedz wstyd bylby duzy wiedz
NAKAZANO LADOWAC SAMOLOTOWI I TYLE

Napisał(a): sum -

gość ja odrazu przypuszczałem ze tak było nietrzeba slectwa pomyslscie
rozsądnie o której godz startuja z warszawy trzeba doleciec do smolenska
na uroczystosci gdyby ladowali na innym lotnisku to by sie spoznili na uroczystosci przyjechali by po uroczystosciach wiedz wstyd bylby duzy wiedz
NAKAZANO LADOWAC SAMOLOTOWI I TYLE
Jakiś ty nieduczony parchu czerwony.Naucz się pisać PO Polsku.

Napisał(a): merkaba -

Nowe fragmenty stenogramów ujawniło dziś RMF FM. Ma z nich wynikać, że Dowódca Sił Powietrznych gen. Andrzej Błasik do końca przebywał w kokpicie maszyny, a na pokładzie spożywano alkohol.

Mjr Marcin Maksjan powiedział, że ujawnione przez stację radiową stenogramy obarczone są szeregiem nieścisłości. Chodzi m.in. o „treść wypowiadanych fraz i identyfikację mówców”.

- W pewnych przypadkach stenogramy opatrzone są komentarzem, niebędącym interpretacją przebiegu zdarzenia zaprezentowaną przez biegłych. Dla przykładu podam, że materiał ten zawiera przedstawienie dwóch wypowiedzi bezpośrednio po sobie, nadając im określony kontekst. W stenogramie biegłych pomiędzy tymi wypowiedziami znajduje się dodatkowo kilka innych wypowiedzi. Przeprowadzone przez polskich biegłych ekspertyzy toksykologiczne wykluczyły, że członkowie załogi samolotu TU-154M nr 101, jak też inne osoby, których dotyczą dzisiejsze doniesienia, znajdowały się w chwili katastrofy pod wpływem alkoholu. Przekazywanie niesprawdzonych informacji ze śledztwa może nie tylko doprowadzić do dezinformacji opinii publicznej, ale też utrudnić prowadzone postępowanie przygotowawcze – podkreślił mjr Marcin Maksjan.

Przedstawiciel NPW dodał również, że nie można wyciągać wniosków, co do przebiegu katastrofy wyłącznie na podstawie stenogramów, bez korelacji z pełnym materiałem dowodowym zebranym w śledztwie.

Napisał(a): zbuta -

Nie interesują mnie takie " wrzutki " na potrzeby kampanii czy to z jednej czy drugiej strony . Tylko rzetelne śledztwo z udziałem ekspertów międzynarodowych i w oparciu o dowody które znajdują się w Rosji czyli ( wrak i czarne skrzynki ) oraz te w Polsce przede wszystkim stenogramy z rozmów Tusk& Putin

Napisał(a): gość -

W kabinie pilotów, jak wynika z nagrań, był totalny bałagan, łamanie podstawowych zasad zachowania sterylności kokpitu i bezpieczeństwa lotu, całkowita ignorancja i tupeciarstwo vipów, zwlaszcza gen. Błasika, który pośrednio odpowiedzialny jest za doprowadzenie do katastrofy ! Taka jest prawda i zaklinanie deszczu nic tu nie pomoże. Zwykły polski burdel, jak zawsze i wszędzie !

Napisał(a): kalumpa -

zbuta Nie interesują mnie takie " wrzutki " na potrzeby kampanii czy to z jednej czy drugiej strony . Tylko rzetelne śledztwo z udziałem ekspertów międzynarodowych i w oparciu o dowody które znajdują się w Rosji czyli ( wrak i czarne skrzynki ) oraz te w Polsce przede wszystkim stenogramy z rozmów Tusk& Putin
Ostatnio gdzieś widziałem screena, że stenogramy mieli już na początku marca... Perfidnie wykorzystali zbliżającą się rocznicę, dla ich ujawnienia...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowe stenogramy - nowe fakty?