428
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +281
428 ppt ?

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu! (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): marczelko -

Nowy pomysł Kurskiego, w jaki sposób ściągnąć abonament radiowo-telewizyjny i zwiększyć wpływy z abonamentu. Jeśli posiadasz samochód, to będziesz musiał płacić abonament. Teraz poza pobieraniem danych o klientach płatnej telewizji chce wykorzystać dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Prezes telewizji krytykuje też bezwarunkową abolicję dla tych ludzi, co nie płacą abonamentu. Te pomysły Kurskiego już znalazły się w dokumencie, który został wysłany do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach konsultacji publicznych nowelizacji ustawy o abonamencie.
A ja telewizji nie mam, jeżdżę autem, ale radia nie słucham. I mam płacić i za coś, czego nie używam. To niech może zaczną ściągać ten abonament od operatorów płatnych telewizji, skoro klient już raz zapłacił. Albo po prostu niech zakodują sobie tę telewizję i ten, co chce oglądać, to sobie wykupi dostęp. A Wy płacicie ten abonament?

INTERIA.PL

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): PaniJ -

Ta i inne vaty i oplaty to jest panszczyzna - przypomnijcie sobie Rozprawke miedzy Panem, Wojtem a Plebanem i historie z tych czasow. Zyjemy i pracujemy tylko po to aby oplacac tych na gorze hierarchii.
To nic nowego, smutne tylko ze nic sie w tej kwestii nie zmienia. Systemy zmieniaja nazwy i slogany - idea pozostaje ta sama. Plac! Jeszcze masz na chleb? Oj, to jeszcze masz za duzo. Plac!

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): gość -

Albo wprowadzimy powszechny podatek audiowizualny od każdego albo będziemy ciągle wałkować tą sprawę. Moim zdaniem ok. 20 zł od każdego peselu rocznie nikogo nie zuboży. Mamy tyle różnych opłat i danin a jeśli za tv i radio zapłacimy w sposób prosty z pominięciem poczty, książeczek abonamentowych itp., to będzie taniej. Do tego TVP i PR powinny zastanowić się nad swoją ofertą i ograniczyć ilość kanałów, ponieważ dublowanie np. seriali jest bez sensu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!