430
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +282
430 ppt ?

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu! (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): ~Polsat -

~jotes
gość Nie mam zamiaru płacić na tą propagandową tubę. Nie oglądam, nie słucham, wiec nie mam za co płacić. A datki lożę w podatkach.
Za TVN ,TVN-24 i Polsat mam też płacić?
Jeśli oglądasz, to płać!

To nie jest pomysł TVN-u, który zarabia sporo, bo ma dużą oglądalność i wpływy z reklam.
To jest pomysł reżimowej TVPiS, która kiepsko przędzie, bo ludzie nie chcą oglądać tej propagandowej chały, więc reklamodawcy się wycofują, i dlatego Kurski kombinuje jak na siłę ściągnąć z ludzi pieniądze na jego upadającą telewizję.

Napisał(a): szanel59 -

~jotes
gość Nie mam zamiaru płacić na tą propagandową tubę. Nie oglądam, nie słucham, wiec nie mam za co płacić. A datki lożę w podatkach.
Za TVN ,TVN-24 i Polsat mam też płacić?
W mysl ustawy -placisz za posiadanie telewizora,a nie za ogladanie TV.Po co meczysz sie ogladaniem TVN czy Polsatu.Nie wiesz do czego sluzy pilot?

Napisał(a): gość -

Panie kurski jacuniu ! Abonament trv jako parapodatek służący do realizacji pomocy publicznej dla medialnych podmiotów godpodarczych TVP S.A. ora Polskie Radio S.A. jest sprzeczne z prawem UE. Polecam zapoznać się z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z 17 czerwca 2014 r. w którym wskazane są dopuszczalne oraz zgodne z wewnętrznym rynkiem formy pomocy publicznej. Komisja Europejska w 2011 roku zawiadomiła Ministerstwo Kultury i KRRiT o nielegalności poboru opłaty abonamentowej przez telewizję publiczną ("Finansowanie spółek z powszechnych danin jest niedozwoloną pomocą publiczną, niezgodną z prawem polskim i unijnym.") Tak więc proszę nie straszyć bo się Pan ośmiesza.nie mam radia w samochodzie ! mam w tym miejscu pojemnik na gumki :)

kórski jacenty powinien płacić odszkodowanie Polkom i Polakom za uprzykszanie życia utopijnymi
chęciami okradania społeczeństwa z posiadania wagin i penisów, chyba tylko od tych cześci społeczeństwo nie płaciło podatku , za tubę propagandową pan kórski powinien zostać wywieziony na Sybir i kokocić mamuty w zmarzlinach

300 000 000 000 zł/ 300 miliardów zł wpływu do budrzetu rocznie.... Naprawdę nie możecie wybrać odpowiedniego dystrybutora tej zrzutki? Tzn żesta ludzie głupie i pora zmadrzec!! I po wstąpieniu do unii te 15 % praw które może ustalc sejm to wlasnie takie pierdoly. Jesteś głupi to musisz bulić. Proste.

wszyscy , którzy dostają 500 powinni płacić tubie tvtrwampis 500 rachunek wyrównany, w promocji
całodobowe modły w intencji nowych ciąż z kalendarzyków za 3 miliony ( kogo rodzinka drukuje ciemnogród
z lat czterdziestych czyli kaczynskiego- na tym etapie spoczął, mózg ani drgnął )

Napisał(a): ~an1 -

Wazny temat i wkurzajacy. Kurski nie zakoduje swojej telrwizji nigdy bo kto by chcial ogladac TV Polska. Tam nic nie ma dobrego.Wezmy pierwszy program ,nic -ani dobrego filmu fabularnego ani dokumentu. Drugi podobnie. Pozakodowaniu pojda na dno a przeciez elita musi gdzies pracowac. Ja mam auto ale tez nie slucham radia bo same w nich glupawe reklamy i za co mamplacic ??????????????
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!