428
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +282
428 ppt ?

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu! (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): ~Baśśśka -

~RobroY Nie oglądam telewizji pisowskiej tylko filmy i to bez reklam z serwisów niezależnych od pis-tuby, nie słucham polskiego radia za co mam płacić? niech zakodują może mohery kupią ja nie dam ani złociaka
Zapłacisz!
Kurski nie daruje ani złotówki! Zorganizuje policję skarbowo-telewizyjną, która każdego wytropi i wydusi z niego abonament, choćby nigdy w życiu nie oglądał telewizji i nie słuchał radia.
Bo cała kasa idzie na 500+.
Musi więc ktoś (to znaczy społeczeństwo) sponsorować reżimowe media, które przestały być rentowne.

Napisał(a): ~jkk -

~tymczasowy a jak radio mi ukradli to co mam zrobić mogę liczyć na dotacje na zakup nowego ???
To masz dalej za nie płacić. Tak samo jak za OC za samochód. TAK, za samochód, bo jak masz dwa samochody to musisz zapłacić OC dwa razy. Przecież złodziej radia nie będzie za nie płacił abonamentu.

Napisał(a): ~xaver -

~center W buty niech sobie wsadzą te media niby narodowe- promujące nieudaczników typu Pospiszalski itp. Za wzór stawiający bandziorów. Zakodować i niech płyną prosto do ścieku. a od mojego samochodu wara.
I słusznie

Napisał(a): ~zoom -

Kurski narobił długów w TVP na 180 milionów złotych, wiec teraz trzeba od ciemnego ludu zebrać kasę i zapełnić tę dziurę . Gorzej jak w Rosji. Powinien siedzieć kilka ulic dalej na Rakowieckiej tam jest jego miejsce. Brawo wyborcy pis wasz wybór świadczy o Was.

Napisał(a): ~Gosia -

gość Albo wprowadzimy powszechny podatek audiowizualny od każdego albo będziemy ciągle wałkować tą sprawę. Moim zdaniem ok. 20 zł od każdego peselu rocznie nikogo nie zuboży. Mamy tyle różnych opłat i danin a jeśli za tv i radio zapłacimy w sposób prosty z pominięciem poczty, książeczek abonamentowych itp., to będzie taniej. Do tego TVP i PR powinny zastanowić się nad swoją ofertą i ograniczyć ilość kanałów, ponieważ dublowanie np. seriali jest bez sensu.
To może wprowadźmy podatek dla tych, co chcą płacić dodatkowe podatki.... i ja myślę, że nie 20 zł, ale więcej!!! ...życzę powodzenia w płaceniu

Napisał(a): ~igor -

gość Albo wprowadzimy powszechny podatek audiowizualny od każdego albo będziemy ciągle wałkować tą sprawę. Moim zdaniem ok. 20 zł od każdego peselu rocznie nikogo nie zuboży. Mamy tyle różnych opłat i danin a jeśli za tv i radio zapłacimy w sposób prosty z pominięciem poczty, książeczek abonamentowych itp., to będzie taniej. Do tego TVP i PR powinny zastanowić się nad swoją ofertą i ograniczyć ilość kanałów, ponieważ dublowanie np. seriali jest bez sensu.
Ok 20 zł to jest na miesiąc, razy 12 mieś. to już nie jest mało...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!