434
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +284
434 ppt ?

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu! (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): ~Aga -

~polo A co z aplikacjami radia w telefonach i smartfonach ?
Lepiej głośno tego nie wypowiadać bo zaraz nam policzą i za to. Już brakuje im nie swojej kasy którą rozdają na lewo i prawo, dziurę trzeba załatać czymkolwiek, więc...
Myślę, iż niebawem wprowadzą podatek od wejścia i wyjścia z własnego mieszkania. Porażka

Napisał(a): ~caban46 -

Ja także nie oglądam tzw.państwowej telewizji i popieram stanowisko że programy państwowe powinny być kodowane i kto będzie je chciał oglądać ten wykupi abonament.Natomiast abonament radiowy bardzo chętnie opłacę bo często słucham radia a zwłaszcza w samochodzie ale myślę że powinna to być kwota ok 10 zł na rok jednorazowo w formie przelewu jak za podatek od nieruchomości.Co do prywatnych platform telewizyjnych także uważam ze to operatorzy którzy posiadają w swym pakiecie telewizje państwową powinni płacić abonament ponieważ ich klienci płacą abonament do nich. Przecierz nie będziemy płacić 2-ch abonamentów.

Napisał(a): gość -

Mam trzy samochody i płacę trzy ubezpieczenia , chociaż jadę tylko jednym. A teraz będę płacił trzy abonamenty , chociaż mogę słuchać tylko jednego radioodbiornika. Może mi ktoś wytłumaczy , czy ja jestem w Polsce czy może w domu wariatów ?!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!