441
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi107
  • Ocen na +294
441 ppt ?

Nowy pomysł na ściąganie abonamentu! (108)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): gość -

Nie będę płacić żadnego abonamentu. Opłacam kablówkę i TVP niech się dogaduje z dostawcą. Jeśli moje opłaty wzrosną, po prostu zerwę umowę. I tak w kółko lecą te same filmy. A wiadomości poczytam sobie w internecie. No chyba że przejdzie kuriozalny pomysł uznania smartfona, czy laptopa za odbiornik telewizyjny. Za rządów PiS wszystko jest możliwe.

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): karamamaba -

gość Albo wprowadzimy powszechny podatek audiowizualny od każdego albo będziemy ciągle wałkować tą sprawę. Moim zdaniem ok. 20 zł od każdego peselu rocznie nikogo nie zuboży. Mamy tyle różnych opłat i danin a jeśli za tv i radio zapłacimy w sposób prosty z pominięciem poczty, książeczek abonamentowych itp., to będzie taniej. Do tego TVP i PR powinny zastanowić się nad swoją ofertą i ograniczyć ilość kanałów, ponieważ dublowanie np. seriali jest bez sensu.


......Czyżbyś kolego nie widział o tym, że ilość kanałów jest ściśle związana z ilością nadawanych reklam ( często po trzy razy jedna za drugą pod rząd ) przecież oni istnieją tylko po to by nadawać beznadziejne reklamy . Reklam powinno być o 90 % mniej , bo się powtarzają , a kanałów powinno być najwyżej dziesięć . Nie było to jak za PRL , były trzy-cztery programy państwowe , plus jeden np. Rai Uno , Berlin TY , lub TV Bratysława i można je było oglądać z przyjemnością . A jak komuś się propaganda na którymś kanale nie podobała to przełączał się na inny kanał i po ptokach . Teraz jest kanałów średnio 200 i aby wybrać coś do godnego do oglądania to aż palec boli od naciskania pilota . Cały program odbywa się na wszystkich kanałach w takim algorytmie - pięć minut programu , dziesięć minut reklamy i znów pięć minut programu i następna reklama --do aż do 30-tej minuty . Tak to wygląda w skrócie . Błędne koło i za coś takiego nie powinno się opłacać abonamentu , bo to jest lekceważenie słuchaczy i największe draństwo .

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): gość -

Ty jesteś albo niedorozwinięty albo nie kumaty bo za 1 telewizor czy radio w kilku osobowej rodzinie ta opłata to będzie nawet ponad 100zł. miesięcznie.Każdy nawet dziecko posiada swój PESEL(20x ilość osób).Każdy kupując telewizor płacił podatek to ile jeszcze.Po co te kolejne programy gdzie są dublowane filmy,czy audycje,tylko po to by utrzymać swoje kliki czy klany rodzinne? Ograniczyć wynagrodzenia tak elit jak i tych marnych aktorzyn,czytałem że za 1 odcinek w tasiemcu płacą od kilku do nawet kilkunastu tys.zł.jak ten z rodzinki.Zakodować i na tym koniec tak jak TV Sport kto będzie chciał to to dziadostwo opłaci.

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): gość -

A winiety abonamentowe na radio gdzie będą do kupienia ?. Na granicy PL-D ! Hehe. A może dolicza do paliwa. Ja w samochodzie mam żonę która ciagle gada wiec radio zbedne. Moze mam placic za jej gadanie jak w radio. Czasem cos zaspiewa ale to nie w nucie daj kapuste daj kapuste daj oj daj.

Re: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!

Napisał(a): karamamaba -

bogijogi NO TO MOŻE PODATEK OD ŚNIEGU I DESZCZU ALBO OC OBOWIĄZKOWE NA ROWER?? BYCZE POMYSŁY NORMALNIE..BARANINAObyś tego kolego nie wypowiedział w złą godzinę , bo po pierwsze, podatek od powietrza już płacimy od dawna w zasyfionych miejscowościach i kurortach gdzie powietrze jest niewiele czystsze niż w Zabrzu lub w Katowicach , podatek słoneczny nam już dawno wliczają w cenę wczasów , pokojów i w ceny w sklepach w kurortach , na Mazurach i na d morzem , a nawet w Zakopanem , a jeśli chodzi o podatek od deszczu , to już od dawna rajcy krakowscy deliberują , jak by tu go po cichu wprowadzić i wymyślili , że najlepszy będzie podatek od powierzchni dachu , bo przecież ten upadły deszcz z dachu , wod-kan musi gdzieś odprowadzić do ich Wisły , a utrzymanie kanałów wybudowanych jeszcze przez PRL i po austriackich to musi kosztować spółki wodociągowe w których siedzą ich rodziny i dzieci , panie dzieju . Oni też muszą z czegoś żyć , a wiadomo, że najlepiej i najpewniej jest zarobić na deszczu , bo o niego modlą się i rolnicy , księża i biskupi , a nawet kanalarze by im kanały nie zaschły na amen . Jak im braknie na nowe dodatki typu 500+ albo 1500+ lub na nowe samoloty i limuzyny dla vipow , to za kilka lat wprowadzą podatek od parasoli i myto za przechodzenie przez mosty . A co jak kapitalizm to kapitalizm i trzeba wydoić ludzi do ostatniego grosza , nic nie ma za darmo .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nowy pomysł na ściąganie abonamentu!