Reklama

Nowy serial HBO "Bez tajemnic" (16)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 265

Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

Dziś trafiłam na nowy serial - co ciekawe, jest to produkcja polskiego HBO. Serial opowiada o psychoterapeucie i jego pacjentach - o tym, jakie przezywają dramaty, i jak psychoterapeuta przeżywa kontakt z nimi i relacje czasem wykraczające poza branżowe ramy... O problemach i rozterkach moralnych w sumie też. Gra Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Dorociński, Małgosia Bela...

Mocna rzecz i dobra. Od jutra codziennie (pon-pt) będzie na HBO kolejny odcinek, nawet przez tydzień na niekodowanym pasmie.

Kto widział? Ja chyba zalapalam bakcyla...

INTERIA.PL

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

ja widzialam wczoraj premierowy odcinek i ten spot co byl na koncu pokazujacy innych pacjentow. dorocinski, mmmm.... we wtorek chyba bedzie odcinek z nim, juz sprawdzilam. w srode z nastolatka po probie samobojczej, w czwartek terapia malzenska, a w piatek spotkanie z supervisorka.

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

Bardzo dobrze się to prezentuje na tle innych propozycji serialowych. No ale to przecież HBO, musi więc to być dobra rzecz. Byle czego by nie wyprodukowali.

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

Serial jest DOKŁADNĄ (I ŻAŁOSNĄ) KOPIĄ amerykańskiego serialu In Treatment. Nie tylko ten sam pomysł i konwencja, ale te same postaci, z dokładnie tymi samymi problemami (!), nawet identyczne problemy samego terapeuty i jego piątkowe wizyty u "superwizorki". Wszystko przeniesione na siłę na polski grunt, szczyty pretensjonalności. Coś strasznego!

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

Gość Serial jest DOKŁADNĄ (I ŻAŁOSNĄ) KOPIĄ amerykańskiego serialu In Treatment. Nie tylko ten sam pomysł i konwencja, ale te same postaci, z dokładnie tymi samymi problemami (!), nawet identyczne problemy samego terapeuty i jego piątkowe wizyty u "superwizorki". Wszystko przeniesione na siłę na polski grunt, szczyty pretensjonalności. Coś strasznego!

Wiesz co masz problem, juz na 6 forach piszesz dokladnie to samo, gdzie Ty tam widzisz pretensjonalność??? Znasz znaczenie tego słowa??? nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, ten serial jest bardzo dobry

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

nie wiem jak jest w tym wypadku ale jeśli to jest na formacie zagranicznym to chyba nic dziwnego nie? mnie cieszy to że wreszcie pojawił się polski serial na poziomie. zresztą obsada jest taka że to musiało być co najmniej przyzwoite :)

Re: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"

Napisał(a): Gość -

No to jest mocna strona ale jak dla mnie poruszane tematy. Widziałam film… http://www.youtube.com/watch?v=jyeo9N70OhI&noredirect=1 miałam podobną minę do tych przypadkowych ludzi po pierwszym odcinku. Serial jest do bolu realistyczny. Czuc ze te postaci rzeczywiście maja problem.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Nowy serial HBO "Bez tajemnic"