936
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +66
936 ppt ?

Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi?

Napisał(a): betrice -

Mój chłopak nie zadowala mnie w łóżku, to znaczy na początku było ok, ale ileż można zawsze tak samo? Beż żadnego urozmaicenia, grzecznie pod kołderką na misjonarza? Nie chodzi mi tu o jakieś perwersyjne rzeczy rodem z wiadomych filmów. Kocham go i nie chce mu robić przykrości, mówiąc mu, że ostatnio nie czerpie z seksu żadnej satysfakcji. Jak zasugerować facetowi, że pora na jakąś zmianę, na coś nowego, by go nie urazić?
INTERIA.PL

Re: Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi?

Napisał(a): gość -

Nie sugeruj
Żonie też się znudziło i bez zbędnego ostrzeżenia przejęła inicjatywę
To zapoczątkowało zmiany i poszukiwania
Może Twój partner myśli że tak jest ci dobrze a po co zmieniać To co dobre
Więc wbijaj się w jakąś sexi koszulkę nocną i pokaż pazurki

Napisał(a): gość -

Zapytaj się go czy nie ma nic przeciwko jeszcze jednemu facetowi w łóżku ( oczywiście jak podołasz ). Ja tak zrobiłam z moim mężem i teraz sam się nie może doczekać kiedy to powtórzymy. Napewno więcej się stara, a przy drugim chce się popisać, a mi to odpowiada( pełne ręce roboty ). Polecam.

Napisał(a): Marduk1986 -

egle nuda w temacie..... jak to powiedziec zleceniodawcy?????????????????????????????????????????
Zleceniodawca już chyba się domyślił, najlepiej byłoby w ogóle nie udzielać się tu.Zleceniodawca zapomniał o swoich poprzednich zleceniach,ma burdel w papierach,ten temat już kilka razy się tu pojawiał.
No a jak powiedzieć o nudzie? Normalnie,a jak ktoś się wstydzi niech napisze list albo smsa,chyba lepiej wstydzić się przez kilka chwil niż nudzić się w łóżku przez całe życie :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi?