937
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +66
937 ppt ?

Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi? (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi?

Napisał(a): Marduk1986 -

~Derik
Marduk1986
~gość Wielokrotnie powielany temat platnego bota Interii, czyli kolejne kpiny portalu z lemingow tu radzacych w proznie. Darmowi niewolnicy klikacze.
Nie źle,7 tysięcy wyświetleń już jest :)
Marduk, gdyby stratedzy Interi nie mieli glowy na karku i sposobow aby zmusic lemingi do odpisywania na sztuczne tematy, to dawno poszli by z torbami. Na bystrzakach nie zarobia. Zarabia sie tylko na glupkach, ktorych jak wiesz nigdzie nie brakuje a w necie szczegolnie. :-)
Jak to mawiał pewien polityk z muszką "głupcy stanowią większość społeczeństwa,dlatego demokracja jest złym ustrojem" :))

Napisał(a): invisible -

Może trzeba urozmaicić wasze pożycie jakimiś zabawkami. Jak coś kupisz to gwarantuję, że zaskoczysz swojego faceta pozytywnie i zainspirujesz.. Nie bójcie się eksperymentować. Nuda w sypialni to wielki wróg związku. Tutaj znajdziesz wiele przydatnych artykułów https://www.e(...)y24.pl/.
Na początku proponuję jakiś pierścień jak np ten https://www.e(...)98.html
albo wibrator. Chyba że wolicie coś innego. Z pewnością będziecie zadowoleni. Nie masz się czego obawiać, że kupujesz coś w sekshopie, gdyż przesyłka jest bardzo dyskretna.
Pamiętaj, żeby być szczerym w związku. Czasem może się wydawać, że robienie tego samego któryś tam raz to rutyna, ale wystarczy wprowadzić nawet małe urozmaicenie i ogień znowu jest rozpalony. Życzę powodzenia i napisz czy wypróbowałaś któryś z tych artykułów i jak było.

Napisał(a): ~mąż -

gość Zapytaj się go czy nie ma nic przeciwko jeszcze jednemu facetowi w łóżku ( oczywiście jak podołasz ). Ja tak zrobiłam z moim mężem i teraz sam się nie może doczekać kiedy to powtórzymy. Napewno więcej się stara, a przy drugim chce się popisać, a mi to odpowiada( pełne ręce roboty ). Polecam.
To może lepiej trzeba było koleżankę zaprosić. Pewnie by mu się bardziej spodobało.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Nuda w łóżku- jak to powiedzieć facetowi?