Nurkowanie w Morzu Czerwonym (10)

Temat dotyczy artykułu: Nurkowanie w Morzu Czerwonym

Starożytny kraj faraonów kojarzy się z piramidami, Sfinksem i pustynią. Przywodzi na myśl biblijne opowieści. Jest jeszcze jedna atrakcja - Morze Czerwone. Kusi barwnym światem podwodnym zarówno doświadczonych nurków, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją nurkową przygodę.

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Napisał(a): mki7/89 -

Jak szukasz dobrych ekip nurkowych to przyjdz do Blue Planet a będziesz mógł z fajną grópą nurkować Możesz się wybrać z nimi na wspólny wypad w kraju lub za granicę. Byłem z nimi raz na morzu czarnym. Świetne wspomnienia i wszystko zapewnione, w tym nocleg oraz do wyporzyczenia sprzęt. Nie ma żadnych problemów organizacyjnych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Alana -

Ja nurkuję zawsze z nurkowanietravel i jestem z ich usług niezmiernie zadowolona. Ostatnio byłam w Egipcie, teraz prawdopodobnie pojadę do Chorwacji ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): katarzyna -

Jak nurkowanie to tylko Sharm w Egipcie :D Ja z moim chłopakiem jeździmy już od 3 lat z alfa starem, oni mają fajnych rezydentów, ktorzy zawsze pokażą nam fajne miejsca do tego :-) A zdjęcia i tak nie oddadzą tego co jest w rzeczywistości. Pod wodą jest mega bajecznie, jakby inna czasoprzestrzeń :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Mika -

Kiedy kupowałam wakacje w alfastarze, bardzo sympatyczna Pani, która mnie obsługiwała, powiedziała, że nie mogę nie skorzystać na miejscu z nurkowania. Dlaczego? Sama dokładnie tego jeszcze nie wiem, ale z tego co czytam na różnych forach, to w Egipcie po prostu trzeba iść na nurkowanie, koniec i kropka. Ponoć widoki są nieziemskie, człowieka wita cała paleta niesamowitych barw i ryb. No to lecę, do Dahab i idę nurkować. Muszę to zobaczyć skoro tyle osób chwali!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): sgos -

Jak dotąd nurkowałam zwykle podczas pobytu w Grecji, ale w zeszłym roku wyjechaliśmy ze znajomymi do Marsa El Alam, znaleźliśmy świetnego lasta w alfa starze w atrakcyjnej cenie, zresztą pani z alfy powiedziała, że jest to świetne miejsce do nurkowania, a taki właśnie był nasz cel podróży i faktycznie miała rację, było cudownie, nigdy nie widziałam tylu kolorów, co chwila przepływała jakaś ciekawa rybka, udało nam się nawet zobaczyć słynne błazenki, byłam oczarowana, byliśmy tam 2 tygodnie i codziennie odkrywaliśmy uroki morza na nowo, gorąco polecam Morze Czerwone i jego piękny podwodny świat.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mareklukasik -

Najlepsze nurkowania to z Maćkiem, Czako i Rysiem. Oczywiście i Paulinką.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ANITA -

Piękne rafy to nie tylko Sharmi i Dahab, gdzie jest strasznie dużo ludzi.W zeszłym roku byłam z Marsa Alam i byłam zachwycona. Dziewicze rafy z żółwiami i delfinami przy hotelu a do tego mało turystów. BAJKA
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ANITA -

Piękne rafy to nie tylko Sharmi i Dahab, gdzie jest strasznie dużo ludzi.W zeszłym roku byłam z Marsa Alam i byłam zachwycona. Dziewicze rafy z żółwiami i delfinami przy hotelu a do tego mało turystów. BAJKA
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jo -

byłem w klasztorze św. Katarzyny. Masa Rusków, wycieczki prowadzone po rusku. Większość klasztoru niedostępna dla katolików. Na każdym kroku tandetne dewocjonalia dla obrońców krzyża. Oczywiście wstęp do muzeum kosztuje dodatkowo i to niewiele mniej niż sama wycieczka. Pomijam, że jechaliśmy ponad 3h w takim upale ze nawet klimatyzacja nie nie pomagala. Wycieczki do Jerozolimy również są przereklamowane, gdyż wszystko odbywa się w bardzo krótkim czasie, niczego się zdąży zobaczyć. Co do morza czerwonego, faktycznie piękna sprawa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wczasowiczka -

nurkowałam w Morzu Czerwonym i gorąco polecam!!:)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz