332
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +25
332 ppt ?

O czym myślicie w czasie seksu? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

O czym myślicie w czasie seksu?

Napisał(a): ~modliszka -

Czasem tak jest że błądzi się myślami, myśli o czymś innym lub o kimś innym... Szczęście tych co nie mają rozterek i skupiają się na robocie... Podobno kobiety mają najwięcej dziwnych myśli, ale może są tez jacyś panowie których dręczą myśli w trakcie? Ja się przyznam, że kiedyś planowałam nasze kolejne wakacje... Ale w niczym to nie przeszkadzało i małżonek też nic nie zauważył, że skupiam się na innych rzeczach. Jakie były najdziwniejsze myśli które mieliście w czasie seksu?
INTERIA.PL

Re: O czym myślicie w czasie seksu?

Napisał(a): Lodzia -

Ja to nie myślę podczas sexu, wtedy staram sie odprężyć i korzystać z tej wyjątkowej chwili. Uwielbiam kiedy mój facet jest we mnie, a odkąd biorę tabletki vines to mozemy to robić cały czas bez przerwy i nie musimy juz myśleć o zabezpieczeniu. Naprawdę świetna sprawa.

Napisał(a): ~aia -

~656 Ja to czasem myślę tylko o tym, żeby to się skończyło... Może coś ze mną nie tak... Nie wiem od czego to zależy, czasem jest wszystko super, a czasem tragedia..
Widocznie nie dostajesz takiego zaspokojenia jakiego pragniesz....

Napisał(a): ~bazazul -

smutne w sumie, że chłop się stara, mieli jęzorem albo dyszy ciężko wykonując ruch posuwisto - zwrotny a ona w tym czasie obgryza paznokcie, rozmyśla o malowaniu pokoju i tylko czeka żeby jej 'ukochany' skończył, wypalił papierosa i zasnął. miłość . . .
« Wróć do tematów
Do góry strony: O czym myślicie w czasie seksu?